rezolucija o srebrenici je stetna za rs

Да ли подржавате протесте грађана РС

  • ДА

  • НЕ

  • И ја желим да им се придружим

  • Требају протести и у Београду


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Када у Израелу војска "грешком" убије дете од 7 година, када америчка војска у Ираку и Авганистану побију целу породицу, када НАТО убија децу од 3 године - то је колатерална штета. Када израелска или америчка војска побију на десетине (ненаоружаних) терориста, међу њима и наоружане тинејџере, то је борба против тероризма. Али када Срби побију до зуба наоружане исламске терористе, који нападају војску и који су претходно побили преко 3.500 српских цивила, онда је то злочин, масакр, геноцид. То назвати геноцидом је вређање свих жртава геноцида, јеврејског, јерменског и српског народа. Само луд може донети резолуцију у којој се осуђује некакав злочин над муслиманима у Сребреници.
 
Када у Израелу војска "грешком" убије дете од 7 година, када америчка војска у Ираку и Авганистану побију целу породицу, када НАТО убија децу од 3 године - то је колатерална штета. Када израелска или америчка војска побију на десетине (ненаоружаних) терориста, међу њима и наоружане тинејџере, то је борба против тероризма. Али када Срби побију до зуба наоружане исламске терористе, који нападају војску и који су претходно побили преко 3.500 српских цивила, онда је то злочин, масакр, геноцид. То назвати геноцидом је вређање свих жртава геноцида, јеврејског, јерменског и српског народа. Само луд може донети резолуцију у којој се осуђује некакав злочин над муслиманима у Сребреници.

:worth::worth::worth::ok::ok:
 
Gradjani Bosne i Hercegovine, koji zive u entitetu Republika Srpska, treba da gledaju svoja posla i vode racuna o svojoj politckoj i drustvenoj stvarnosti. Tadic je predsednik republike Srbije, a oni zive u drugoj zemlji. Ne znam zasto mi moramo da budemo taoci njihovih kompleksa i zelje za izigravanjem ekskluzivnosti. Oni nisu birali Tadica. Neka gledaju svoja posla i neka nas ne opterecuju njihovim problemima, jer su nam vec dovoljno svojih problema navalili na grbacu.

Управо тако.
Гледају своја посла и себе.Неће дозволити да им неки самопрокламовани лидер грађанске демокрацијске творевине набија епитет злочинца.
Нек то изјављује за своје бираче.
 
Када у Израелу војска "грешком" убије дете од 7 година, када америчка војска у Ираку и Авганистану побију целу породицу, када НАТО убија децу од 3 године - то је колатерална штета. Када израелска или америчка војска побију на десетине (ненаоружаних) терориста, међу њима и наоружане тинејџере, то је борба против тероризма. Али када Срби побију до зуба наоружане исламске терористе, који нападају војску и који су претходно побили преко 3.500 српских цивила, онда је то злочин, масакр, геноцид. То назвати геноцидом је вређање свих жртава геноцида, јеврејског, јерменског и српског народа. Само луд може донети резолуцију у којој се осуђује некакав злочин над муслиманима у Сребреници.

Ne treba onda kriviti ni Hrvate koji su iz zemlje proterali preko 200 000 do zuba naoružanih srpskih terorista koji su hteli da naprave Veliku Srbiju.
Ne treba kriviti ni muslimane iz Sarajeva koji su proterali oko 300 000 do zuba naoružanih srpskih terorista koji su hteli da preuzmu grad.

Mislim, kad već donosimo zaključke na osnovu propagande i sa najplićim razmišljanjem.
 
Ja se nadam da se on šali, a da si ti ironična.

Nisam ironicna i ne verujem da se on sali.
Mislim da smo ti i ja vec polemisali o tvom kosmopolizmu i razumevanju koje pokazujes za sve druge , a najmanje za narod kojem i sam pripadas , ako pripadas , mada je to najmanje bitno;)

Kada i sama zagrizem u slicna razmisljanja , samo dohvatim par knjiga pisanih na osnovu istinitih dogadjaja od na pr. Mileta Kordica, Jelena , osvrnem se na svedocenja i cinjenice gde se opisuju svi zlocini ucinjeni prema srpskoj DECI, Zenama, TRUDNICAMA, STARCIMA i nemocnima , a od strane krvozednih i nemilosrdnih muslimanaca i hrvatskih zlikovaca i smuci mi se i pomisao da to neko moze da anulira nekakvom bednom rezolucijom, a ako se ista usvoji , Tadic ce to upravo i da napravi...da anulira i ponisti zlocine nad srpskim civilima , a prizna nepostojeci genocid i u moje ime...e pa dosta je bilo i te njegove maloumne arogancije i bahatosti:dash:

Када у Израелу војска "грешком" убије дете од 7 година, када америчка војска у Ираку и Авганистану побију целу породицу, када НАТО убија децу од 3 године - то је колатерална штета. Када израелска или америчка војска побију на десетине (ненаоружаних) терориста, међу њима и наоружане тинејџере, то је борба против тероризма. Али када Срби побију до зуба наоружане исламске терористе, који нападају војску и који су претходно побили преко 3.500 српских цивила, онда је то злочин, масакр, геноцид. То назвати геноцидом је вређање свих жртава геноцида, јеврејског, јерменског и српског народа. Само луд може донети резолуцију у којој се осуђује некакав злочин над муслиманима у Сребреници.

:ok::ok::ok:
 
Kome je bila da u interesu likvidacija nekoliko stotina ratnih zarobljenika muslimana u Srebrenici ? Srbima sigurno ne.

Slušaj, Srebrenica se desila.

Bilo ko ko je imao bilo kakvu ulogu u ratu to zna. Imao sam mnoge prilike da razgovaram s ljudima koji su u ratu znali neke stvari i reakcije na Srebrenicu su uvek tipa "ćuti, ne pitaj".

Jedna je stvar napraviti rezoluciju u kojoj se Srebrenica stavlja na pijadestal, još gora stvar je poricati stravičan zločin koji se tamo desio. I jedna i druga priča su pogrešne i oni koji se zalažu i za jednu i drugu su šarlatani i ne znaju ni o čemu pričaju niti kakve posledice njihovo šarlatanstvo može imati u budućnosti.
 
Nisam ironicna i ne verujem da se on sali.
Mislim da smo ti i ja vec polemisali o tvom kosmopolizmu i razumevanju koje pokazujes za sve druge , a najmanje za narod kojem i sam pripadas , ako pripadas , mada je to najmanje bitno;)

Kada i sama zagrizem u slicna razmisljanja , samo dohvatim par knjiga pisanih na osnovu istinitih dogadjaja od na pr. Mileta Kordica, Jelena , osvrnem se na svedocenja i cinjenice gde se opisuju svi zlocini ucinjeni prema srpskoj DECI, Zenama, TRUDNICAMA, STARCIMA i nemocnima , a od strane krvozednih i nemilosrdnih muslimanaca i hrvatskih zlikovaca i smuci mi se i pomisao da to neko moze da anulira nekakvom bednom rezolucijom, a ako se ista usvoji.

Pa si odlučila da se afirmacija sopstvenih nevinih žrtava postiže negiranjem tuđih?

Odlučila si da poveruješ u staru priču o našim nevinim svetlim vitezima i njihovim čudovištima?
 
Najgore od svega sto narod u RS skoro pa izjednacava politiku Tadica sa politikom Milorada Dodika. Svaki potez koji ucini Tadic a za koji narod RS-a bude smatrao da je po njih stetan odrazice se na podrsku SNSD-u i Dodiku kao premijeru.
A ne bi smela RS ostati bez ove vlade barem jos neko vreme. Nisu savrseni ali su neophodni. Da je barem sacekao do izbora u BIH ili do promene ustava.
Ne mislim da je to baš tako.
Istine radi, Dragan Čavić je bio predsjednik iz SDS pa se mogu sjetiti da je jednom spomenuo referendum, a i to nekako preko volje. Ne bi ni Dodik da ga nisu natjerali da nastavi ono što je pričao u predizbornoj kampanji.
 
niko iz srbije od drzavnih organa nije ucestvovao u toj akciji u srebrenici.

ni vojska ni policija srbije nije tamo imala ucesca tako da ne vidim zasto bi smo mi usvajali bilo kakve rezolucije i *****li po sebi ako sa tim , sto je cak i antisrpski kengur sud u hagu utvrdio - nismo imali veze?

tadic je jedno zlikovacko djubre koje hoce samo po nalogu svojih gzdi sa zapada celoj srbiji da prilepi etiketu genocidnih zlocinaca.
 
Када у Израелу војска "грешком" убије дете од 7 година, када америчка војска у Ираку и Авганистану побију целу породицу, када НАТО убија децу од 3 године - то је колатерална штета. Када израелска или америчка војска побију на десетине (ненаоружаних) терориста, међу њима и наоружане тинејџере, то је борба против тероризма. Али када Срби побију до зуба наоружане исламске терористе, који нападају војску и који су претходно побили преко 3.500 српских цивила, онда је то злочин, масакр, геноцид. То назвати геноцидом је вређање свих жртава геноцида, јеврејског, јерменског и српског народа. Само луд може донети резолуцију у којој се осуђује некакав злочин над муслиманима у Сребреници.

Потписујем!
Јер ПРИКРИВАЊЕ И АНУЛИРАЊЕ ЗЛОЧИНА НАД СРБИМА ЈЕСТЕ
САУЧЕСНИШТВО У ЗЛОЧИНУ ПРЕМА КРИВИЧНИМ ЗАКОНИМА У
ЦЕЛОМ СВЕТУ.
 
Pa si odlučila da se afirmacija sopstvenih nevinih žrtava postiže negiranjem tuđih?


Odlučila si da poveruješ u staru priču o našim nevinim svetlim vitezima i njihovim čudovištima?

Naravno da ne...i kod nasih je bilo zlocinaca i to je evidentno ali dokle vise da samo mi priznajemo i postojece i nepostojece zlocine sa nase strane , dok druga i treca vicu i zavijaju po svetu o svojoj nevinosti u svemu tome ...dosta je bilo i previse , dosao je red i na nasu istinu:neutral:

Dosta vise Tadicevih izvinjotina i brukanja po belom svetu , a i u moje ime:dash:

Da li cu vise doziveti da na celu moje drzave bude neko koga se necu stideti i crveneti na njegove besmislice i budalastine :dash::sad2:
 
A i za tebe poseban podforum jer misliš da se ovde radi o humanosti.

Naravno da se radi o humanosti, sta ti mislis o cemu se drugom radi ?

Nisam nikakav Mladicev fan, cak mi je i samoj to sve oko njega kontradiktorno kada se dublje udubim ali kada se ovako postave stvari i pojavi se u istoj recenici sa Tadicem i besramnom svitom oko njega , dojucerasnjim gladnim i jadnim gologuzanima koji se napokon u poslednjih 10 godina najedose i svoje zakrpane prnje zamenise firmiranom garderobom, Mladic ispada junak koji je stitio nejac , svoj narod, srpsku DECU i stare i nemocne pred hordom pobesnelih muslimanaca i krvozednih , genocidnih hrvata , a Tadic osramotio i deseto srpsko koleno svojim bahatim i besmislenim potezima i naspram toga >
Mladic jeste heroj , a institucija Tadic sramota koja ce crvenim slovima biti zapisala u istoriji Srbije i svih srpskih zemalja, koju mogu da brane i zastupaju samo ini koji su se i sami okoristili u poslednjih 10 godina ili ocekuju da hoce :worth:

p.s. Uostalom, ti lepo zivis u inostranstvu i moze ti se da odande pises sta hoces i kako hoces...zasto se malo ne osvrnes na onu sirotinju, jad , bedu i gladne invalide u Republici Srpskoj, ako imas petlju i onda palamudis o nekakvim rezolucijama ...meni se srce slomi svako vece kada pogledam deo vesti odande iako licno nemam nikoga tamo, a tebi ?:roll:
 
Gradjani Bosne i Hercegovine, koji zive u entitetu Republika Srpska, treba da gledaju svoja posla i vode racuna o svojoj politckoj i drustvenoj stvarnosti. Tadic je predsednik republike Srbije, a oni zive u drugoj zemlji. Ne znam zasto mi moramo da budemo taoci njihovih kompleksa i zelje za izigravanjem ekskluzivnosti. Oni nisu birali Tadica. Neka gledaju svoja posla i neka nas ne opterecuju njihovim problemima, jer su nam vec dovoljno svojih problema navalili na grbacu.


Ko si ti da deliš Srbski narod ?

Uostalom ja živim u Srbiji i tadića doživljavam kao najveći srbski smrad u celoj srbskoj istoriji.

To smeće ne vidim kao svog predsednika već kao jednu običnu zapadno-fašističku protuvu i marionetu koja putem sile, terora, zavođenja straha, proterivanjem Srba iz svoje države vrši tihi genocid po nalozima raznih klintona, buša. obama, solana i sličnih fašističkih klovnova koji su se u zadnjih 20 godina ponovo probudili posle 50 godina od Hitleraovog doba.

Razlika između njih i Hitlera je samo u tome što je Hitler javno propagirao svoje stavove a ovi jedno pričaju, drugo misle a treće rade. E to treće su one direktne fašističke metode koje i tadić direktno izvršava. On kao ličnost nije sposoban ni za šta ali kao marioneta i nakljukan stranim demokratsko-fašističkim stereoidima ponaša se kao ludak, što i jeste.
 
To što su američki vojnici počinili stravične zločine nad civilima na svim meridijanima sveta, gde su na najstrašnij mogući način pobili milione civila, nikom ništa. To što je u Srebrenici broj žrtava obuhvatio i ljude koji su ranije umrli, koji su živi i danas i što je taj broj još uvek neutvrđen, a po svedočenju kanadskog generala Mekenzija, daleko manji od broja kojim se spekuliše, nikom ništa. Srebrenica ima predistoriju tj. da su bande mudžahedina pod vođstvom Nasera Orića od 1992-1995. u srpskim selima oko Srebrenice poklale i na najstrašniji način ubile oko 3500 civila (ovaj broj nažalost nije konačan).

Očigledno da "naša" vlast gaji uverenje da Srbi mogu biti samo zločinci a nikako žrtve zločina .Tako "Savesni i pravdoljubivi” će na moje opaske reći: "Mi smo odgovorni za ono što smo mi počinili i nije nikakva odbrana ako se za zločine koje su počinili Srbi branimo time što su i nad Srbima počinjeni zločini".Onda će nam lepo objasniti i reći kako neki spekulišu brojem žrtava u Srebrenici, dakle za njih ne postoji mogućnost da su Srbi zauzeli Srebrenicu zbog toga što je ona bila leglo mudžahedinskih koljača koji su godinama terorisali srpska sela. Ne, za njih jedina opcija jeste da su Srbi zločinci po prirodi i da je jedini motiv zauzimanja Srebrenice divljačko ubijanje civila. Kao što smo odgovorni za zločine pojedinaca iz našeg naroda, nismo li još odgovorniji za žrtve našeg naroda, nismo li odgovorni za otkrivanje zločinaca, njihovo gonjenje i suđenje? Nismo li odgovorni za svakog nevino stradalog Srbina od Drugog svetskog rata naovamo? Nismo li odgovorni da se njihove žrtve ne zaborave, da se svet upozori kakva su zla počinjena nad našim narodom? Očigledno je da demokrate ne smatraju da trebamo imati takvu vrstu odgovornosti. Tezom da mi treba da preuzmemo odgovornost za "naše" zločine oni nas upućuju da će se za zločine nad našim narodom pobrinuti države i narodi iz kojih zločinci dolaze. Kada sagledamo kako su se, recimo, Hrvati pobrinuli da zločinci iz NDH budu kažnjeni, Jasno je da od objektivnosti i želje za istinom nema ništa, naprotiv. Dakle, zaključak je da nas podučavaju da treba da zaboravimo naše žrtve, da ih ne pominjemo, da ih ne brojimo i da ih ne poštujemo, a da s druge strane, pred svetom pljujemo po sebi, da sebe proglašavamo zločinačkim narodom, da preuzimamo krivicu za sve što jesu i što nisu počinili pripadnici našeg naroda.
 
Poslednja izmena:
Koje bre vishe rezolucije ??????????????????????
Zahjebite to pomodarstvo !!!!!!!!!!!
Gde su vam radna mesta za gradjane mamojehbci demokratski ??????????
Hocete raznim rezolucijama da skrenete paznju sa ekonomskog kriminala u koji ste ogrezli do srzi , bando zuto-crvena ?!
Daj bre vishe , namlatite te gohvnare kada ih vidite na ulici , neka se plashe naroda "koji ih je birao" !?!?
 
Nije mi jasno kako neko može na ovom forumu postaviti toliko besmislenu temu, a da se automatski ovoliki broj forumaša počne ložiti i sebe reklamirati kroz nacionalističku besmislenu priču.

Komisija RS-a je sama utvrdila da je u Srebrenici tokom jula 1995. ubijeno preko 8 000 bošnjačkih civila. Dakle, pazite - Komisija RS!!!

I ne znam zašto je nekome u interesu negirati ono što je utvrđeno u jednoj komisiji iz Republike Srpske?

Priča o Srebrenici je izvještajem ove komisije završena. Sud je u više navrata dokazao da se na tom prostoru desio genocid, a na nama je da prihvatimo činjenice ili da se kroz nacionalistički šund ložimo da se to nije desilo. Onome kome je stalo do istine, istinu će naći na pravoj adresi, a ne na forumima ove vrste.

Opstanak ili nestanak Republike Srpske zbog rezolucije o Srebrenici nema ama baš nikakve veze. To naravno u vezi dovode laici, poput postavljača ove teme.
 
Nije mi jasno kako neko može na ovom forumu postaviti toliko besmislenu temu, a da se automatski ovoliki broj forumaša počne ložiti i sebe reklamirati kroz nacionalističku besmislenu priču.

Komisija RS-a je sama utvrdila da je u Srebrenici tokom jula 1995. ubijeno preko 8 000 bošnjačkih civila. Dakle, pazite - Komisija RS!!!

I ne znam zašto je nekome u interesu negirati ono što je utvrđeno u jednoj komisiji iz Republike Srpske?

Priča o Srebrenici je izvještajem ove komisije završena. Sud je u više navrata dokazao da se na tom prostoru desio genocid, a na nama je da prihvatimo činjenice ili da se kroz nacionalistički šund ložimo da se to nije desilo. Onome kome je stalo do istine, istinu će naći na pravoj adresi, a ne na forumima ove vrste.

Opstanak ili nestanak Republike Srpske zbog rezolucije o Srebrenici nema ama baš nikakve veze. To naravno u vezi dovode laici, poput postavljača ove teme.


Zahjebi tu demagogiju !!!
 
Nije mi jasno kako neko može na ovom forumu postaviti toliko besmislenu temu, a da se automatski ovoliki broj forumaša počne ložiti i sebe reklamirati kroz nacionalističku besmislenu priču.

Komisija RS-a je sama utvrdila da je u Srebrenici tokom jula 1995. ubijeno preko 8 000 bošnjačkih civila. Dakle, pazite - Komisija RS!!!

I ne znam zašto je nekome u interesu negirati ono što je utvrđeno u jednoj komisiji iz Republike Srpske?

Priča o Srebrenici je izvještajem ove komisije završena. Sud je u više navrata dokazao da se na tom prostoru desio genocid, a na nama je da prihvatimo činjenice ili da se kroz nacionalistički šund ložimo da se to nije desilo. Onome kome je stalo do istine, istinu će naći na pravoj adresi, a ne na forumima ove vrste.

Opstanak ili nestanak Republike Srpske zbog rezolucije o Srebrenici nema ama baš nikakve veze. To naravno u vezi dovode laici, poput postavljača ove teme.

Неистина, тј. ЛАЖ - ДАЈ ЛИНК ! :evil::evil::evil:
 

Back
Top