Yu-gi-oh!

a mozda je hteo da kaze naravno,da ne.... :confused:

ja igrao ranije....pre jedno 3-4 godina......zadosadilo.......a i svi prestali da igraju u mom kraju. :confused: i poceli da pircaju da je to za decu,da se smeju onima koji igraju,blablalba...

:confused:
 
U tome shto je manga prema kojoj je napravljena igra radjena za decu predpubertetskog i ranog pubertetskog uzrasta, i shto je, u sushtini, glupo koncipirana.

Ovde nije rec o crtacu,vec o kartama...a to je drustvena igra...

sad ne razumem zasto neki ljudi ismevaju druge koji igraju to..... :confused:
jedan moj prijatelj npr,on ima 36 god i igra yugioh....i ne nije luzer,retard,blabla,vec naprotiv,veoma je drustven i voli da se sali....
 
pa dobro nismo svi isti..
po mom mišljenju nije normalno da čovek koji (pretpostavljam) ima ženu i decu igra jugio karte...sa kim igra?? :S

ima i zenu i decu....tj dete.

nem pojma. :confused:
ima jedan (ako ne i vise) klub drustvenih igara u Nisu,pa mozda tamo igra.... :S
to moze da bude i hobi.....isto kao maketarstvo npr.....jel i to za decu? :confused:


ne mora da znaci da je nesto za decu,ako to nesto pretezno deca rade. :neutral:
 
etkrejzivulf
jugio karte jesu za decu =)

Hm, ono sto ljudi ne shvataju je da Yugio karte i igra sa tim kartama mogu da izuzetno razviju logiku i razmisljanje, maltene kao sah.

Imao sam te karte, prvo one piratske sto sam kupovao na pijaci...A onda sam kupio original spil...Umesto da platim racun za struju.:mrgreen:

kad god sse ukaze prilik volim da odigram partiju karata...:D
 
a mozda je hteo da kaze naravno,da ne.... :confused:

ja igrao ranije....pre jedno 3-4 godina......zadosadilo.......a i svi prestali da igraju u mom kraju. :confused: i poceli da pircaju da je to za decu,da se smeju onima koji igraju,blablalba...

:confused:
zivi kako se zivi tebi,a okolinu posteno odjebi

Ne....to je za sve koji hoce da igraju.

u cemu je problem? :confused:
^this
etkrejzivulf
jugio karte jesu za decu =)
-.-
Ovde nije rec o crtacu,vec o kartama...a to je drustvena igra...

sad ne razumem zasto neki ljudi ismevaju druge koji igraju to..... :confused:
jedan moj prijatelj npr,on ima 36 god i igra yugioh....i ne nije luzer,retard,blabla,vec naprotiv,veoma je drustven i voli da se sali....
anime jeste sranje,mada se meni dopada iz nekog razloga,a svetski shampion ima oko 65 godina XD
Hm, ono sto ljudi ne shvataju je da Yugio karte i igra sa tim kartama mogu da izuzetno razviju logiku i razmisljanje, maltene kao sah.

Imao sam te karte, prvo one piratske sto sam kupovao na pijaci...A onda sam kupio original spil...Umesto da platim racun za struju.:mrgreen:

kad god sse ukaze prilik volim da odigram partiju karata...:D

dobro bre,nemo bas sa shahom da poredish:lol:
 
U ja sam bio fanatik za tim samo takav, imao sam ceo ranac karata. Pa sam podavao to sve, smorilo... Nalazim da je poker daleko zanimljivija igra :per:

I ja sam isto prodavO :lol: i nalazim da poker jeste zanimljiviji ali nikako da se vratim na noge :rumenko: sve dobijem neke sitne pare pa ih sve izgubim nikako da predmem dvaestu iljadu :sad2: i onda igram kao pacenik jer imam malo pare pa me ne interesuje mnogo :rumenko: Dok ti imas jedno pet miliona ako se ne varam :cool:
 

Back
Top