igra nabrajanja

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
igramo se jedne igre,moze?
ovako....poenta je u tome da dokazem Srbiji(ili eSrbiji na netu,svejedno) da je koalicija ZES gora od Turaka....
pravila:
1. Svako ko glasa za ZES(glasao,glasace) neka napise po 1 dobru stvar koju je uradio za Srbiju,a mi(ja ili bilo ko drugi ko je za promenu crnog rezima) cemo da napisemo 3 stvari koje su nacisto unistili/prodali/s*ebali u Srbiji
2. Za svaku nabrojanu(dobru) odluku mora se reci i razlog zasto je "dobra" dok se za losu ne mora jer je ocigledna.
3. U 1 postu ne mogu biti 2 nabrajanja ili 1 nabrajanje i 2 objasnjenja....znaci 1 post,jedno nabrajanje,jedno obrazlozenje(ovo se odnosi na dobre poteze)
cilj:
otvaranje oci Srbiji....
 
Ja nisam isao na demonstracije koje je Kostunica organizovao.
A razlog? Pa prepostavio sam da ce doci do nereda, sto se i desilo, i da ce tamo otici samo profesionalni Srbi kojima je jedini cilj unovciti svoj patriotizam na bilo koji nacin, sto se takodje desilo.
 
]igramo se jedne igre,moze?
ovako....poenta je u tome da dokazem Srbiji(ili eSrbiji na netu,svejedno) da je koalicija ZES gora od Turaka....
pravila:
1. Svako ko glasa za ZES(glasao,glasace) neka napise po 1 dobru stvar koju je uradio za Srbiju,a mi(ja ili bilo ko drugi ko je za promenu crnog rezima) cemo da napisemo 3 stvari koje su nacisto unistili/prodali/s*ebali u Srbiji
2. Za svaku nabrojanu(dobru) odluku mora se reci i razlog zasto je "dobra" dok se za losu ne mora jer je ocigledna.
3. U 1 postu ne mogu biti 2 nabrajanja ili 1 nabrajanje i 2 objasnjenja....znaci 1 post,jedno nabrajanje,jedno obrazlozenje(ovo se odnosi na dobre poteze)
cilj:
otvaranje oci Srbiji....[/QUOTE]

Ја не играм.То нек раде мала деца:rotf::rotf:
 
E da... i ovo prvo pravilo mora da se promeni... :D Mislim kakav je to nachin, ja da nabrajam moje lichne uspehe a vi neuspehe kompletne vladajuce garniture... :hahaha: ... pa ne moze to tako. Ma ni ovo trece nije dobro... zashto za mene da vazi jedno nabrajanje - jedno objashnjenje a za vas ne?

Znachi deco u dosadashnjem otvaranju ochiju smo doshli do sledeceg zakljuchka... ovi opozicionari u startu varaju. :mrgreen:
 

Back
Top