Napadnut lider Pokreta za promjene

Tako je legalista!:mrgreen:

A,sad,cajic,i na spavanje!:whistling:

Da, stvarno jeste tako. Na skupstini CG je javno prozvao ministra Simovica kako ga je vidio na otvaranju neke diskoteke u Pljevljima, a covjek je isti dan donio pasos u kojem stoji pecat sa beogradskog aerodroma kojim dokazuje da je bas taj dan, a i sledeci proveo u Srbiji. Naravno Medo na to nije osgovorio.
Sada napada Micunovica sa pricom da je povezan sa Saricem, za sta opet nema dokaze.
Samo napada ljude bez argumenata, ali daaa, mora nekako da privuce paznju, kada ga je pola stranke napustilo i osnovalo novu, a i ovo sto ima mu se ocigledno polako raspada, s obizrom da osvajanja sve manje i manje glasova..
 
Da, stvarno jeste tako. Na skupstini CG je javno prozvao ministra Simovica kako ga je vidio na otvaranju neke diskoteke u Pljevljima, a covjek je isti dan donio pasos u kojem stoji pecat sa beogradskog aerodroma kojim dokazuje da je bas taj dan, a i sledeci proveo u Srbiji. Naravno Medo na to nije osgovorio.
Sada napada Micunovica sa pricom da je povezan sa Saricem, za sta opet nema dokaze.
Samo napada ljude bez argumenata, ali daaa, mora nekako da privuce paznju, kada ga je pola stranke napustilo i osnovalo novu, a i ovo sto ima mu se ocigledno polako raspada, s obizrom da osvajanja sve manje i manje glasova..

Sta lupetas,Simovic je bio na otvaranju diskoteke!
 
Aha...a ti misliš da sam te u postu pitao zašto si bukvalno spomenula Srbiju? Ono, napisala i još boldovala...:roll:
Ili ti stvarno nemaš pojma gdje je napadnut Velja?

Je li moram da crtam?

Eh, konacno si ukapirao. Pa nacrtaj mi mjesto dje je napadnut. :roll:
Lik je napisao bukvalno da se takvi napadi dogadjaju u vec spomenuto kakvim zemljama, a ja sam ga podsjetila na napad koji se nije desio u Crnoj Gori. Uostalom, zasto bih to tebi objasnjavala, ako hoce neka odg, ti nemas nikakve veze sa tim.
 
Da nije ovaj ?

Dragoljub_Micunovic.jpg


:think:

Dragoljub mu je rodjak.
 
Eh, konacno si ukapirao. Pa nacrtaj mi mjesto dje je napadnut. :roll:
Ukapirao sam još u startu, ali ti na žalost još uvijek nisi...
Tema je:
Napadnut lider Pokreta za promjene
To ti se, draga moja, desilo u Crnoj Gori...u njenom glavnom gradu...a pazi sad: Srbija i Velja sa tim nemaju ama baš nikakve veze...
Lik je napisao bukvalno da se takvi napadi dogadjaju u vec spomenuto kakvim zemljama, a ja sam ga podsjetila na napad koji se nije desio u Crnoj Gori.
To je drugi dio koji ne kapiraš...tj. da ta dva slučaja uopšte nisu uporediva...mislim, imaš google, nađi slučaj sa kojim se ovo sa Medojevićem može uporediti...ne sumnjam da ćeš naći, ali nemoj da upoređuješ neuporedivo.
Uostalom, zasto bih to tebi objasnjavala, ako hoce neka odg, ti nemas nikakve veze sa tim.
I treća stvar, ovo je forum, tako da mogu da imam veze sa čime god poželim...prosto, tako funkcionišu forumi...
 
Milo, је амерички постављеник, може да пребија, убија, затвара, нико му ништа неможе, као ни тиранину Саакашвилу. Небитни су , важно да су они "тамо далеко"

Наравно под тиме не мислим на праве црногорце, који знају шта су и ко су...
 
Ukapirao sam još u startu, ali ti na žalost još uvijek nisi...
Tema je:

To ti se, draga moja, desilo u Crnoj Gori...u njenom glavnom gradu...a pazi sad: Srbija i Velja sa tim nemaju ama baš nikakve veze...

To je drugi dio koji ne kapiraš...tj. da ta dva slučaja uopšte nisu uporediva...mislim, imaš google, nađi slučaj sa kojim se ovo sa Medojevićem može uporediti...ne sumnjam da ćeš naći, ali nemoj da upoređuješ neuporedivo.

I treća stvar, ovo je forum, tako da mogu da imam veze sa čime god poželim...prosto, tako funkcionišu forumi...

Sve je napisano u tvojoj trecoj stvari. Ovo je forum i mogu da uporedjujem sta hocu, Crnu Goru i Srbiju, Meda i Velju, sta hocu, prosto tako funkcionisu forumi..
 
Медојевић након данашњег напада: Страхујем од ликвидације
Подгорица – Страхујем од ликвидације и Очекујем да ће наредних дана бити још напада, јер је данашњи напад на мене мафијашка порука да престанем да се борим против криминогених организација и организованог криминала, стога страхуј3м од ликвидације" изјавио је за портал Српске новине, данас лидер Покрета за промјене Небојша Медојевића након што га је данас на улазу у зграду "Макси" у којој живи напао Ненад Мићуновић из Подгорице.
http://www.srpskenovinecg.com/crnagora/4294-medojevic

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
E baš bi mi ga bilo žao, crko bih za njim... :rotf:

A da su htjeli nešto da mu urade, uradili bi mu... Posebno da je Brano stajao iza toga... Ovako... Medo samo privlači pažnju
 
Пуна подршка Небојши Медојевићу у борбу за слободну и успешнију Црну Гору !
Медојевић је пример квалитетног, модерног политичара, Црногорске је националности, но окренут добросуседској сарадњи са Србијом, добро се разуме у економију, једном речју-пример савременог политичара, који ће бити и добар државник, надам се.

Ako ti je Medojević primjer kvalitetnog političara, onda ti pojma nemaš
 

Back
Top