Eurovision 2010

Lizard

Aktivan član
Poruka
1.737
OSLO 2010

Logo i slogan:



Zemlje koje su do sada odabrale svoje predstavnike:


ALBANIJA



SVAJCARSKA



FINSKA



NORVESKA



DANSKA



ISLAND



HOLANDIJA



POLJSKA



JERMENIJA



KIPAR


Sto se tice Srbije na audiciji kod Gorana Bregovica su bili Minja Samardžić, Marija Lazić, Emina Jahović, Željko Vasić, Nenad Ćeranić, Milan Stanković, Marko Vulinović, Oliver Katić, Adil Maksutović i Jelena Marković.
Ko ce nas predstavljati znace se 13.marta.
 
Dakle, favoriti su Emina Jahovic i Milan Stankovic.
U specijalnom programu RTS-a 13. marta bice predstavljene tri kompozicije.Dve su muske, a jedna zenska...Sve tri su vesele i jednostavne i totalno u Breginom stilu...
Zensku kompoziciju pevace Emina Jahovic, Marija lazic ili Minja Samardzic, i mislim da svi znamo koja ce od te tri i biti...
Od muskaraca bih jedino izdvojio Milana Stankovica kao pretendenta na mesto predstavnika...
:)
 
Dakle, favoriti su Emina Jahovic i Milan Stankovic.
U specijalnom programu RTS-a 13. marta bice predstavljene tri kompozicije.Dve su muske, a jedna zenska...Sve tri su vesele i jednostavne i totalno u Breginom stilu...
Zensku kompoziciju pevace Emina Jahovic, Marija lazic ili Minja Samardzic, i mislim da svi znamo koja ce od te tri i biti...
Od muskaraca bih jedino izdvojio Milana Stankovica kao pretendenta na mesto predstavnika...
:)

koja marija lazic? ona što je bila u ja imam talenat? :eek:
 
Dakle, favoriti su Emina Jahovic i Milan Stankovic.
U specijalnom programu RTS-a 13. marta bice predstavljene tri kompozicije.Dve su muske, a jedna zenska...Sve tri su vesele i jednostavne i totalno u Breginom stilu...
Zensku kompoziciju pevace Emina Jahovic, Marija lazic ili Minja Samardzic, i mislim da svi znamo koja ce od te tri i biti...
Od muskaraca bih jedino izdvojio Milana Stankovica kao pretendenta na mesto predstavnika...
:)

Tog Breginog stila se i plashim, jer ce nasheg kandidata da izbace zbog plagijata.
 
ko li ce nas da predstavlja? ako pesma bude poput prethodnog bregovicevog "cheda" koju je izvela severina, onda bolje da se ni ne pojavljujemo! "Shtikla" je dno dna!!!

Pa nije on komponovao "stiklu"...
Muzika: Boris Novković, Franjo Valentić
Stihovi: Severina Vučković
Ovo ce mu biti prvo ucesce na Esc-u.

Sinoc je izabran i predstavnik Makedonije...

 
Lepo, nadam se da ce biti nesto od ove Evrovizije.

Inace, what teh fukk, Milan Stankovic? Da izvinete, taj lik, kol'ki je *****, mislim da bi muv'o i svog obucara. Tako da, em su mu pesme retardirane, em je on retardiran, em ima Emo frizuru, em je Gejcina ... What can I say, nista ne ide u prilog. Drugarica mi je rekla da mu je na jednom nastupu na ekranu u pozadini bio Kadaj iz Advent Children. Uzas, grandovcima nista nije sveto. :roll:

Steta, inace, sto nema Beovizije. Iskreno se nadam da nam pesma nece biti crap kao prosle godine.
 
Lepo, nadam se da ce biti nesto od ove Evrovizije.

Inace, what teh fukk, Milan Stankovic? Da izvinete, taj lik, kol'ki je *****, mislim da bi muv'o i svog obucara. Tako da, em su mu pesme retardirane, em je on retardiran, em ima Emo frizuru, em je Gejcina ... What can I say, nista ne ide u prilog. Drugarica mi je rekla da mu je na jednom nastupu na ekranu u pozadini bio Kadaj iz Advent Children. Uzas, grandovcima nista nije sveto. :roll:

Steta, inace, sto nema Beovizije. Iskreno se nadam da nam pesma nece biti crap kao prosle godine.

To što je gej to ne znači da loše peva... ni ja ga ne podnosim..., ali mislim da ne bi on bio loš za evroviziju...
1. neobičan je.... upravo zbog te frizure...
2. zna dečko da peva :rtfm:

:think:sve ostalo zavisi od Brege i njegove pesme.... :confused:
 
Pa, dobro, ne kazem da bi lose prosao. Mozda ga mnogo ljudi iz Srbije ne gotivi, ali ne kazem da se ne bi dopao strancima. Inace, postoji korejski pevac koji je isti on. :mrgreen:
A da ne pominjem gomilu fangirlsica. Bice odusevljene. :roll:
 
Evrovizija je sve losija i losija svake godine u pogledu pesama... nekada je predstavljala odredjeni standard, bilo je extra pesama, koje se i danas slusaju, npr. Waterloo :worth:, a danas sve neke trash pesme :confused: koje ni 5 min ne budu popularne... a kamoli 35 god :dash:
 

Back
Top