Da li su osobe koje ne govore koliko su seksualnih partnera imali u zivotu...

...stidljive? I da li se stide sto je brojka 1 ili 2 ili zato sto je preko 7,8,9,10? Ili sta je u pitanju?
Mene konkretno zanima za cutanje devojaka/zena o tome.

A šta koga briga sa koliko njih je neko bio....možda je bio i sa 1000 možda sa jednim a možda ni sa jednim...ne treba baš svuda trpati nosinu...ima onih koji pitaju, pa kad im se kaže, nađu se uvređenim što baš oni nisu 1. ili 2. ko da ta osoba nije živela pre njih.:neutral:
 
...stidljive? I da li se stide sto je brojka 1 ili 2 ili zato sto je preko 7,8,9,10? Ili sta je u pitanju?
Mene konkretno zanima za cutanje devojaka/zena o tome.

kada je za zenidbu,onda treba brojka da bude sto manja,kada je za udarac,onda je svejedno...ionako samo za to i sluzi rava...mislim,imati zenu/devojku koju su kaarali svi koji nisu zurili na bus je debilno...mada,odma se vidi koja je rava,a koja je za vezu...kada ti riba da prvo vece i hoce vezu,to je neka udaraljka...kada lepo funkcionise i kada se vidi da ti devojka nije neka radodajka,onda i nije bitno...znas da nije sa po grada...mada,devojcice zure sa tim varijantama...nametnulo okruzenje da to mora sto pre..a mozda nisu emotivno zrele za taj cin,jesu mozda fizicki,al emotivno ne...uf,kakvu sam filozofiju odvalio...
 
leleeee,od toliko postenih,nemoz' doc' na red.ma ima ta tema.al aj opet.ja imala 5 sexualnih partnera.dosta

Novajlijko, procitaj pazljivo, nemoj me ti novajlijka razoacaravati kao ovi iskusniji... Niko nije rekao da TI ne govoris o tome, istina je da neke devojke o tome ne pricaju i ja zelim da znam zasto... :) Sitljivost, ok. Sto? Jer ih mnogo bilo ili malo...
 
Novajlijko, procitaj pazljivo, nemoj me ti novajlijka razoacaravati kao ovi iskusniji... Niko nije rekao da TI ne govoris o tome, istina je da neke devojke o tome ne pricaju i ja zelim da znam zasto... :) Sitljivost, ok. Sto? Jer ih mnogo bilo ili malo...

Pa zavisi.neke je sramota da kazu,jer su imale 1,2,a neke jer su imale mnogo vise.zadovoljan?:)
 

Back
Top