Чеда Јовановић - ОДКЛЕ МУ ПАРЕ???

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Čedomire, objasni!
Lider LDP mora da kaže kako je došao do stana na Bulevaru Zorana Đinđića. Ukoliko odbije, država mora da se pozabavi tim pitanjem


BEOGRAD - Ukoliko Čedomir Jovanović ne objasni pod kojim se okolnostima uselio u luksuzan stan na Bulevaru Zorana Đinđića, državni organi moraju da istraže kako je lider LDP došao do ove nekretnine!
Dan pošto je Kurir ekskluzivno objavio da je Jovanović odnedavno stanar jedne od elitnijih zgrada na Novom Beogradu, u kojoj stanove imaju i Novak Đoković i Miodrag Kostić Kole, predsednik LDP odbio je da kaže kako je postao vlasnik ili zakupac ove nekretnine.
Reporter Kurira pokušao je da Čedomiru Jovanoviću juče postavi nekoliko pitanja: da li živi u stanu koji je kupljen ili iznajmljen, da li je za eventualnu kupovinu stana podigao kredit u banci ili je pare pozajmio od prijatelja, odnosno koliko košta renta za tako luksuzan stana.

Jovanović je, međutim, pozivajući se na besmislen princip da Kuriru ne daje izjave, izbegao našu novinarku, ne udostojivši je valjanog odgovora (vidi okvir). Ako on ne želi da pojasni kako se s platom od nešto više od 100.000 dinara dolazi do nekretnine na tako prestižnoj lokaciji, država bi morala da se pozabavi ovim slučajem.

U Agenciji za borbu protiv korupcije juče nisu želeli da nam izađu u susret i kažu da li je Jovanović priložio imovinsku kartu, odnosno šta se nalazi u njoj, te da li je bilo nekih promena u poslednjih godinu dana.

- Ti podaci se trenutno obrađuju, vade iz imovinskih karti koje će biti Agenciji na raspolaganju, i zato još ne možete da ih vidite - kaže za Kurir direktorka Agencije Zorana Marković.

Takođe, u Poreskoj upravi juče nisu bili u mogućnosti da nam odgovore na pitanje da li će se pozabaviti Jovanovićevim slučajem.

Podsetimo, u zgradi na Bulevaru Zorana Đinđića u kojoj Jovanović živi najmanji stan ima 97 kvadrata, a veliki broj njih su dupleksi od 120 kvadrata.

Jovanović: Pitajte Agenciju!

Posle nekoliko dana konačno smo uspeli da stupimo u kontakt sa Čedomirom Jovanovićem.

Gospodine Jovanoviću, uselili ste se u nov stan, recite nam da li je iznajmljen ili ste ga kupili?
- Pa, ja tamo živim više od pola godine. Sve informacije se nalaze u Agenciji, obratite se njima.

Iznajmili ste stan ili ste ga kupili?
- Za sve informacije... Izvinite, a ko ste vi?
Ivana Šaronjić, novinar Kurira.
- Au, stvarno ne mogu da razgovaram s Kurirom, inače bih sve rekao! Obratite se Agenciji, oni imaju sve materijale. Nisam ga kupio!

Znači, ili ga iznajmljujete ili ste ga dobili?
- Za sve se obratite Agenciji! Da znate, zakasnili ste godinu dana.

Naše informacije govore da ste se preselili u januaru.
- E pa, neko vam ne daje dobre informacije! Čisto za vas, imam dve ćerke, ali samo jednu dadilju. A i mnogo kasno ste stigli, trebalo je u osam ujutru da dođete!
 
Хоће ли ова држава ИКАДА испитати порекло имовине нашим политичарима?
Чак ни у најлуђим сновима није било могуће предпоставити да ће јадан већити студнет који је 2000. године, по сопственим речима, као једино богатсво имао 5.000 ЦД-а за само пар година бављења политиком (добар део ванпарламентарно) успети да стекна, како ствари стоје, енормне суме новца које немају покриће у његовим званичним приходима..............а анемична и корумпирана држава ћути и окреће главу пред више него очигледним лоповлуком.
Трагично.

П.С.
Да је бар само Јовановић "црна овца".................
 
odakle im svima pare? iz nasih dzepova..



lock na temu

Ma da.........lock на мозак, слободу говора, размишљање, инсистирање на споровођењу једнаких закона за све а unlock на затварање очију пред евидентном крађом , лоповлуком и полторнизмом без обзира из које партије он долазио.....
најбоље је тако, не видим ништа лоше, не чујем ништа лоше, не говорим ништа лоше, крпим се од првог до првог а "они" нека раде шта хоће и краду шта хоће.....
 
Ma da.........lock на мозак, слободу говора, размишљање, инсистирање на споровођењу једнаких закона за све а unlock на затварање очију пред евидентном крађом , лоповлуком и полторнизмом без обзира из које партије он долазио.....
најбоље је тако, не видим ништа лоше, не чујем ништа лоше, не говорим ништа лоше, крпим се од првог до првог а "они" нека раде шта хоће и краду шта хоће.....

slazem se ja sa tobom, ali ne vidim nikakav smisao u ovoj temi, osim pljuvanja po liku & delu druga jovanovica, ni po cemu se on ne razlikuje od ostale politicke bulumente..svaka cast tebi ali nista ovde niko pametno nece ni napisati, osim sto ce tema posluziti nekolicini patjenika da prazne svoje frustracije...
 
Хоће ли ова држава ИКАДА испитати порекло имовине нашим политичарима?
Чак ни у најлуђим сновима није било могуће предпоставити да ће јадан већити студнет који је 2000. године, по сопственим речима, као једино богатсво имао 5.000 ЦД-а за само пар година бављења политиком (добар део ванпарламентарно) успети да стекна, како ствари стоје, енормне суме новца које немају покриће у његовим званичним приходима..............а анемична и корумпирана држава ћути и окреће главу пред више него очигледним лоповлуком.
Трагично.

П.С.
Да је бар само Јовановић "црна овца".................

E moj brajko?Koliko smo lazi progutali a pravog odgovora niodkuda.:rtfm::rtfm::rtfm::eek:
 
slazem se ja sa tobom, ali ne vidim nikakav smisao u ovoj temi, osim pljuvanja po liku & delu druga jovanovica, ni po cemu se on ne razlikuje od ostale politicke bulumente..svaka cast tebi ali nista ovde niko pametno nece ni napisati, osim sto ce tema posluziti nekolicini patjenika da prazne svoje frustracije...

Позив на истрагу о пореклу "сумњивог" новца...............сва је боље од ћутања и забијања главе у песак пред очигледним лоповлуком.
 
Stara pricha, vechita tema, odakle Chedomiru novci... Pa valjda od droge, od pape, od Amerikanaca, od lobiranja za nezavisno Kosovo, i tako dalje , tako dalje...shto bi pross narod rekao.

А зашто нико не истри евидентну несразмеру између његових прихода и расхода?
Због чега је толико заштићен?
 
vracaracc, pa već si postavio temu o istom ovom stanu, što bre spamuješ forum?

Нове информације.............
Због чега теби смета да се сазна нешто више о "чудним" финансијским приликама наших политичара?
Зашто ти више одговара да се о томе ћути?
 
Нове информације.............
Због чега теби смета да се сазна нешто више о "чудним" финансијским приликама наших политичара?
Зашто ти више одговара да се о томе ћути?
A, ne, ne, ne!
Nemoj da ti ja stajem na put u ovom fantastičnom raskrinkavanju lopovluka naše političke tzv. elite :lol:

Iskreno, zabole me baš, ima ko je zadužen za red na podforumu, nego smaraš tim dupliranjem tema.
 
A, ne, ne, ne!
Nemoj da ti ja stajem na put u ovom fantastičnom raskrinkavanju lopovluka naše političke tzv. elite :lol:

Iskreno, zabole me baš, ima ko je zadužen za red na podforumu, nego smaraš tim dupliranjem tema.

Па јесте.............најбоље је сви да ћутимо ми правимо се слепи и невешти.

П.С.
Мислим да те заиста нико не тера да пратиш све теме......
 
covek je zaduzen za lik i delo Cedomira Jovanovica , podseca me na Antonica donekle , mada se ovaj drugi vise bavi ideoloskim , a ne politickim perjanicama tzv. druge Srbije ... i isti je taj fazon ja sam objektivan i zalazem se da svi odgovaraju , al uvek pljujem odredjenu grupu ljudi ili politicara nasiroko , a onda na kraju ubacim da mislim na sve ostale takodje ...
 
Poslednja izmena:
covek je yaduyen ya lik i delo Cedomira Jovanovica , podseca me na Antonica donkekle , mada se ovaj drugi vise bavi ideoloskim , a ne politickim perjanicama tzv. druge Srbije ... i isti je taj fazon ja sam objektivan i zalazem se da svi odgovaraju , al uvek pljujem odredjenu grupu ljudi ili politicara nasiroko , a onda na kraju ubacim da mislim na sve ostale takodje ...

Опрости, али не постоји ни једна партија чије чланове нисам критиковао..........Чеда је можда најупешатљивији зато што евидентно најмање крије спољне манифестације свог "поштеног рада"
провери, не буди лењ нити злобан.
 
Pa ne mislim ja nista lose o tebi i ne vredjam te , samo rekoh da me podseca na Antonicevu skolu , mozda i gresim ko zna ...

Најљубазније бих те замолио да изанализираш моје коментаре упућене свим политичарима, да сабереш и одузмеш па да тек онда изнесеш суд.


Чеда јесте моја најчешћа тема али то је из веома једноставног разлога - највише се експонира својим "сумњиво" стеченим матреијалним стањем.
 

Back
Top