Dr.Stroncijum & Mr.Hard

Mr. Hard

Buduća legenda
Poruka
44.238
Preko dana je uzoran službenik, radnik meseca po svim eu standardima, solidna primanja, odličan muž/dečko svojoj partnerki. Ali, ...uveče izbija njegovo drugo lice u prvi plan, potpuna transformacija u neumoljivog i gladnog predatora... strah i trepet ulica velegrada :sad2:
Dakle, pitam se... koje je pravo lice ovakvih osoba?
Šta je to gde su sputani u svojim svakodnevnim životima, pa koriste svaku moguću priliku da proživljavaju nešto gde se nisu ostvarili?
Sigurno je da kada se provali partner, nastaje veliko razočarenje... da li onda sve nestaje?
Ako primetite ove oblike devijantnog ponašanja, da li ih pomno pratite dok je, nazovi "benigna faza", ili odmah reagujete da se pošast saseče u korenu?

Naravno, reč je o tome da li ste se susreli sa ovim fenomenom i kako se borite ili ne, protiv istog :)
Za sva pojašnjenja i savete... tu su Dr.Stroncijum i Mr.Hard :mrgreen:
 
Preko dana je uzoran službenik, radnik meseca po svim eu standardima, solidna primanja, odličan muž/dečko svojoj partnerki. Ali, ...uveče izbija njegovo drugo lice u prvi plan, potpuna transformacija u neumoljivog i gladnog predatora... strah i trepet ulica velegrada :sad2:
Dakle, pitam se... koje je pravo lice ovakvih osoba?
Šta je to gde su sputani u svojim svakodnevnim životima, pa koriste svaku moguću priliku da proživljavaju nešto gde se nisu ostvarili?
Sigurno je da kada se provali partner, nastaje veliko razočarenje... da li onda sve nestaje?
Ako primetite ove oblike devijantnog ponašanja, da li ih pomno pratite dok je, nazovi "benigna faza", ili odmah reagujete da se pošast saseče u korenu?

Naravno, reč je o tome da li ste se susreli sa ovim fenomenom i kako se borite ili ne, protiv istog :)
Za sva pojašnjenja i savete... tu su Dr.Stroncijum i Mr.Hard :mrgreen:

Ti si skoro i sam odgovorio..i sasvim dovoljno za takvo devijantno ponasanje..:zcepanje:
 
E nisam se srela baš sa takvom pojavom..
Ali se jesam srela sa dva lica jednog čoveka..
I nekako verujem da svako od nas ima neki svoj mrak, i da dok ne upoznaš tamno lice svoje voljene osobe (:zaljubljena: :D) ne možeš ni upoznati tu osobu u potpunosti.. a samim tim je ni voleti u potpunosti..
Naravno, pitanje je šta u kome preovladava.. nekako, ja sam uvek više volela svetlo.. letnje sam dete, meni je sunce izvor života...
I kada taj mrak izađe iz benigne faze, može se desiti da je već kasno...
Ovde ne pričam o danju uzoran, noću banči po klubovima...
Nego o onom dok je dobro raspoložen - diže te u zvezde, a kad se namrči daviće te u buretu vode, doduše sa odsjajem zvezda...

I znam da sam omašila temu skroz, ali dobro, nemojte mi zameriti :rumenko:

:D
 
Pa ono jeste, negde je ovo već bilo 100x, čak htedoh da napravim šaljivog karaktera, ali ode po tastaturi u drugom pravcu :(

Znači... trebalo bi da se bude dobar glumac ;)
Ako vec ostajes ili ti ostajete ( svi muskarci naravno )u svemu tome..onda treba da ste glumci..ali dobri..
da ne povredjujete sebe a ni druge..a to je tesko..ziveti a ne biti ispunjen i ostvaren do kraja
 
Uvek je pravo lice ono koje se u stvari skriva.:neutral:
Tačno, a bilo prilike to da se vidi i što u RL-u, a takođe i na virtu :confused:
E nisam se srela baš sa takvom pojavom..
Ali se jesam srela sa dva lica jednog čoveka..
I nekako verujem da svako od nas ima neki svoj mrak, i da dok ne upoznaš tamno lice svoje voljene osobe (:zaljubljena: :D) ne možeš ni upoznati tu osobu u potpunosti.. a samim tim je ni voleti u potpunosti..
Naravno, pitanje je šta u kome preovladava.. nekako, ja sam uvek više volela svetlo.. letnje sam dete, meni je sunce izvor života...
I kada taj mrak izađe iz benigne faze, može se desiti da je već kasno...
Ovde ne pričam o danju uzoran, noću banči po klubovima...
Nego o onom dok je dobro raspoložen - diže te u zvezde, a kad se namrči daviće te u buretu vode, doduše sa odsjajem zvezda...

I znam da sam omašila temu skroz, ali dobro, nemojte mi zameriti :rumenko:

:D

Nisi omašila, Ok je i to razmišljanje :)
 
Što se tema odnosi samo na muškarce? :think:
Ima takvih i žena:D

A pa ne.
Mi smo sve takve :D
Pravimo se fine i dobre i poslušne, samo da bi došle do papira i prstena, a kad se to desi onda izvlačimo kandže kao wolverine i zabijamo ih u njihova nejaka pleća, čupamo srce napolje i držimo ga u tegli od feferona, dok istovremeno praznimo njihove prepune račune :D

Ali dobro, to se zna od pamtiveka, pa se više ni ne spominje :D
 
A pa ne.
Mi smo sve takve :D
Pravimo se fine i dobre i poslušne, samo da bi došle do papira i prstena, a kad se to desi onda izvlačimo kandže kao wolverine i zabijamo ih u njihova nejaka pleća, čupamo srce napolje i držimo ga u tegli od feferona, dok istovremeno praznimo njihove prepune račune :D

Ali dobro, to se zna od pamtiveka, pa se više ni ne spominje :D
I vezemo goblene dok forumašimo na ljisu :zcepanje:
 
Tačno, a bilo prilike to da se vidi i što u RL-u, a takođe i na virtu :confused:


E kad si mi spomenuo ovo.... sad sam se setila nečeg
e022.gif
...pa ću malo kasnije da otvorim temu,samo da nešto uradim.;)
 

Back
Top