Ispunjavanje zelja forumasha ili ti zlatna ribica - moderatorka

Poruka
15.196
Dobila sam jutros pp od jednog finog forumasha koji ne zeli da se exponira da ako mogu otvorim temu o "sledecem" :
Zanima ga koliko su "riba prevrnuli forumashi"? :per:
Ako moze iskreno, normalno..
Racunajuci male i velike ljubavi, one night stand price, sastanke na slepo, pa i net..
Magicna brojka je.... ?

Lm, posto nije moja tema i ja da se upisem.
Mene brojke ne zanimaju :roll: Ne brojim ni sebi, a pogotovo me tudji brojevi ne interesuju. Ionako postoji tu ono pravilo + ili - 3, sve zavisi dal prica zena ili muskarac.

P.s. Tema je seriozna ;)
 
Dobila sam jutros pp od jednog finog forumasha koji ne zeli da se exponira da ako mogu otvorim temu o "sledecem" :
Zanima ga koliko su "riba prevrnuli forumashi"? :per:
Ako moze iskreno, normalno..
Racunajuci male i velike ljubavi, one night stand price, sastanke na slepo, pa i net..
Magicna brojka je.... ?

Lm, posto nije moja tema i ja da se upisem.
Mene brojke ne zanimaju :roll: Ne brojim ni sebi, a pogotovo me tudji brojevi ne interesuju. Ionako postoji tu ono pravilo + ili - 3, sve zavisi dal prica zena ili muskarac.

P.s. Tema je seriozna ;)

"Fini forumas" kog zanima ko je koliko ,kad,kako i gde ?:roll:
 
Dobila sam jutros pp od jednog finog forumasha koji ne zeli da se exponira da ako mogu otvorim temu o "sledecem" :
Zanima ga koliko su "riba prevrnuli forumashi"? :per:
Ako moze iskreno, normalno..
Racunajuci male i velike ljubavi, one night stand price, sastanke na slepo, pa i net..
Magicna brojka je.... ?

Lm, posto nije moja tema i ja da se upisem.
Mene brojke ne zanimaju :roll: Ne brojim ni sebi, a pogotovo me tudji brojevi ne interesuju. Ionako postoji tu ono pravilo + ili - 3, sve zavisi dal prica zena ili muskarac.

P.s. Tema je seriozna ;)

Kao mala sam bila strastveni pecaroš.....Upecala sam nekih desetak ribica, većinu sam od straha ispustila, a sve su vraćene u vodu....(šta ću kad sam od rođenja pacifista). Tako da po toj logici prevrnula san negde četiri, pet tadašnjih ribica, a današnjih ribetina (pošto su verovatno porasle, ako ih neko drugi nije u mešuvremenu upecao i napravio riblju paštetu).....:mrgreen:
 

Back
Top