D ali bi 'ebali dalmatince?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tu ne missim na one kerove iz Diznijevih craca,nego li humanoide sa podrucja Dalmacije..kazu da su poebljive prirode..:rumenko:

Stari morski vuk..:per:
Prijatelju nemas ti pojma... Jednom zavrsih sa dvojicom kistanjskih kumova u jednoj konobi vise Biokova... Јbt, bila je neka usoljena riba, po japanski neki sushi i bevanda... posle je usledilo sve sto ide po domacinskoj kuhinji...
O dalmtinerima sve najlepse... Cak i u vezi posla...
 
Prijatelju nemas ti pojma... Jednom zavrsih sa dvojicom kistanjskih kumova u jednoj konobi vise Biokova... Јbt, bila je neka usoljena riba, po japanski neki sushi i bevanda... posle je usledilo sve sto ide po domacinskoj kuhinji...
O dalmtinerima sve najlepse... Cak i u vezi posla...

Ma znam,zato ti i kazem..lepa je Dalmacija..a Dalmatinke,uh te vole da daju nama Beogradjanima samo tako..:)(missim na piTcku)

P.S

Samo da nas ne cuje Ankora..:rumenko:
 
kak'e sad to veze ima zvocava?missim vidim da nisi pravila problem kada su sastavljali listu najlepsih nacija..missim ja samo kazem i prenosim moja iskustva..:ok:?

Ni ne znam da je ta lista postojala a kamoli da se bunim.
Ima veze, jer kad bih videla na nekom forumu da je neko postavio temu i komentarisao kako su sve Srpkinje kurwe, koje rado daju, veruj da se ne bih baš smejala a kamoli oduševljala takvoj gluposti i hvaljenju takvim iskustvima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top