jkp informatika

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.866
jkp "informatika", zbog malih plata radnici ove ustanove ce za dzabaka moci da se odmaraju na Zlatiboru , a sem toga sada se sve pare od stanara (iz zgrada) slivaju kod njih u kasu te ce oni da ih "daju" kada to nekoma bude trebalo, a dotle ce oni ljubomorno da ih cuvaju :zper:
 
Mene jako zanima od kojih para se daju oni besplatni meseci na osnovu onih kojekakvih, plavih, zlatnih...racunaljki? Mora i to stici od nekud, ali odakle? Mislim da je i to nekako ukalkulisano u racune jer ako oni koji skupljaju bodove trose i vodu i struju, time sto placaju na vreme, ne umanjuje se potrosnja realnih dobara. Znaci novac za te beneficije se mora skidati sa nekog drugog mesta.
 
Ajmo, molim vas da uporedimo racune jer u ovoj firmi nesto ne stima :think:...msm, ili kod njih ne stima ili mi je kucni savet skup neprijavljenih kretena.

Dakle ovako: u stanu od 32 kvadrata prijavljene su 2 osobe. Stavke 4 i 5, tj. hladna voda i energija za zagrevanje vode, iznose mi ukupno oko 2000 din. Znaci, samo vodu placam 2000, a ceo racun je 4900.


Pricajuci sa ljudima naokolo (van zgrade) ustanovila sam da mnogi imaju racune kao ja i na vise kvadrata i na vise osoba. Problem bi mogao biti da ovi iz zgrade ne prijavljuju ni podstanare ni decu kao sto pouzdano znam za predsednika kucnog saveta koji nije prijavio troje dece, ali da bih mogla da reagujem i da napravim darmar da se popisu svi stanari zgrade, moram imati neku orijentaciju u ciframa. Zato bih molila nekog ko ima slican stan i dve prijavljene osobe da uporedi svoje i moje stavke 4 i 5 na racunu pa da dizem revoluciju sa sve dokonim penzosima u zgradi.
 
Informatika ?!? :eek:
Ma, jel' to ono besmisleno pismo što ti, svakog meseca, ostavljaju u poštanskom sandučetu, sa mnogo besmislenih cifara i beskrajnih nula na kraju, pre one čuvene " opomene pred utuženje ", a ti sve to lepo zgužvaš i baciš u korpu za otpatke, kao svaki kulturan čovek, i ne razmišljaš više o tom nemilom incidentu ?!? :eek:
 
Informatika ?!? :eek:
Ma, jel' to ono besmisleno pismo što ti, svakog meseca, ostavljaju u poštanskom sandučetu, sa mnogo besmislenih cifara i beskrajnih nula na kraju, pre one čuvene " opomene pred utuženje ", a ti sve to lepo zgužvaš i baciš u korpu za otpatke, kao svaki kulturan čovek, i ne razmišljaš više o tom nemilom incidentu ?!? :eek:

Amin. Nama poslednji rachun stigao sa opomenom za dug od 150 000. :twisted: ..nece videti ni dinara. ;)
 

Back
Top