Prizetko

trucker_sd

Iskusan
Poruka
6.710
Da vidim sta vi mislite o ovoj (nazalost sve vecoj) pojaci u Srbiji...
Nije redak slucaj da se tip UDA i ode kod zene da zivi, tu ga izdrzavaju
bukvalno se zamene uloge, kompletno... Bi li vi na to pristali, ili uradili tako nesto
i zasto?

Bas da vidim sta mislite o tome :lol: jer mi je to nepoznata sfera totalno
- ja joj ne dam ni kafu da plati :lol:
 
Znam jednog koji se skoro udao i otišao u ženin stan ( inače, rade u istoj firmi, a ona mu je i šef ujedno na poslu, pošto je on radnik, a ona rukovodi jednim delom pogona )
A čujem da su mu njeni, kupili forda focusa.
Još samo da joj napravi dete, po mogućstvu sina i na konju je.
 
A što da ne.. Ovo je 21. vek, žene su muškarci, muškarci su žene, svako gleda samo svoju korist, gadosti na sve strane, kara ko koga stigne, pa što ne bi mogao čovek da ode da živi kod svoje žene ako ona već ima stan (i da traži pola ako dođe do razvoda!).
 
slazem se propelerhead..:ok: ako devojka zivi na dedinju ili senjaku,i mama i tata su joj mega,ultra,giga bogati..missim ono,raspadaju se od kesa,pa treba ih "olaksati" malo..:rumenko:

Dopuna : i dopunjavati joj picu i to kao da ju je pregazilo pola Beograda, a u stvari je bila, samo tvoja kita ( poznato je da kad ih j'ebeš jako, jako, da ne žale para na muškarca )
 
Da vidim sta vi mislite o ovoj (nazalost sve vecoj) pojaci u Srbiji...
Nije redak slucaj da se tip UDA i ode kod zene da zivi, tu ga izdrzavaju
bukvalno se zamene uloge, kompletno... Bi li vi na to pristali, ili uradili tako nesto
i zasto?

Bas da vidim sta mislite o tome :lol: jer mi je to nepoznata sfera totalno
- ja joj ne dam ni kafu da plati :lol:

:roll:

a kakve veze ima de ce da zive sve dok su zajedno ...zasto stavljati tako nebitnu stvar kao mesto boravka ispred osecanja

a sto se tice izdrzavanja pa taj ko dozvoli sebi da ga drugi izdrzava bio muz il zena je obican parazit od coveka...nula...nema veze s polom
 
ponizavajuce je da neko sedi ko vaska parazitira a da neko rinta i da ga izdrzava...a takvih ima i muskaraca i zena...nema veze adresa stanovanja sa tim ko ce koga da izdrzava...nek zive de oce bitno je da se oboje trude
 
Kad odes kod zene i njenih znaj da te tamo ceka pakao. Neces biti muskarac, a to znaci da neces imati svoje ja, koristice te, naredjivati i maltretirati. Bices tastin sluga i tastov klozetar. Bolje odmah da se ubijes nego da budes prizetko.
 
Kad odes kod zene i njenih znaj da te tamo ceka pakao. Neces biti muskarac, a to znaci da neces imati svoje ja, koristice te, naredjivati i maltretirati. Bices tastin sluga i tastov klozetar. Bolje odmah da se ubijes nego da budes prizetko.

a snajki ne moze da se desi da bude sluga svekra i svekrve ?...a kad se snajka useli ne moz da se desi da je koriste, naredjuju itd....?
niko te nece ebati ako se ti ne naguzis :mrgreen: (u prevodu kad ne das na sebe nece ti niko ni maltretirati)
 

Back
Top