Sef sam na preduzece...$$$

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Tip je sef na firmu i zgodan covek..sarAmantan je i duhovit..medjutim slabo prca..eto dileme..:think:

Da li bi ste bile sa takvim covekom?Missim..sve je ono sto vam odgovora,skoro sve,ali eto ne moze dobro da torba..i nista mu ne moze pomoci u tome..:(
 
cenis drugar?missim da bi im takav i najvise odgovarao..ipak se SVE vrti oko "konta"..i debljine istog..;)
a da takav postoji,to je sigurno..eto ili ima mali peMis..dodje ti na isti..i ne ume da se prcka dobro..pod stresom.valjda patka nece dobro da radi..be'n li ga..:think:
Da,obicno oni koji ostvaruju znacajne podvige van javnosti,najmanje podizu prasinu oko sebe.Cak se lazno predstavljaju kao polu-sposobni,jer na taj nacin najpre cuju da li im je neko zasao u teritoriju;)
 
a ja procitao da 'prica'.. i posle nesto razmisljam, istog momenta, britka uma kao serlok holms, kako to moze da bude sarmantan i duhovit a da ne zna da prica... i onda sam analizom ustanovio da on mora da je neki stranac, pa ne zna da prica ovaj domaci jezik.. pa sta drugo moze da bude, jel da?
 
ja nisam ni sumnjao u to... i razumeo sam da su varnice prstale na sve strane... samo da ne pipne gilendere od terase, posle morauzemljenje da se napravi.. ili gumene papuce da nosis... kao, na primer, kad gatuza neko obori na zemlju, a onaj komentator kaze: 'budite uvereni da ce se on naci na zemlji u sledecih par minuta'... nema tu zezanja... pa makar i neko od 4 metra da dodje... i odma' glavom onaj potez i pitanje: 'sta je, bre?!"... mislim, to je taj rad... p.s. greska, ni to vise danas nije problem.. cak ne treba ni recept... http://www.urologija.info/ ... mislim, cuo sam samo... he hehe...
 

Back
Top