Zasto u srbiji ima toliko onih koji smatraju da je za vreme Slobe bilo bolje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.

Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:

U cemu je fol?

Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.

Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...

ma ne mogu da razumem to...

I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!

U cemu je fora? :eek::eek::eek:
 
To ti je isto kao recimo u Južnoj Americi............primera radi.....

Sve države misle o Americi samo jedna budala o Aziji............

I sada ima na svetu dve budale...., jedna koja misli iz kolevke kulture tu živi stolećima a misli o Aziji a druga budala živi na kontinentu koji je bio kolevka civilizacije a isto misli o Aziji............

O Aziji koja je kolevka najvećih tiranina...........
 
Сви су сити од оних Ђинђићевих и Ђелићевих милијарди што чекају промене на граници и Динкићеве експертске приватизације. А тек демократске институције што су нам поуздане.

Измерити дал је гори Слоба или ипак ДОС је Сизифов посао. Ко измерити ко има више силикона у себи. Ретроградна Цеца или напредна ЏејКеј.
 
Сви су сити од оних Ђинђићевих и Ђелићевих милијарди што чекају промене на граници и Динкићеве експертске приватизације. А тек демократске институције што су нам поуздане.

Измерити дал је гори Слоба или ипак ДОС је Сизифов посао. Ко измерити ко има више силикона у себи. Ретроградна Цеца или напредна ЏејКеј.

nisu piouzdane al bar postoje institucije hahaha
 
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.

Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:

U cemu je fol?

Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.

Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...

ma ne mogu da razumem to...

I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!

U cemu je fora? :eek::eek::eek:

"Србија је велика тајна"... :think::
 
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.

Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:

U cemu je fol?

Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.

Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...

ma ne mogu da razumem to...

I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!

U cemu je fora? :eek::eek::eek:

Сам си себе у слабости својој овде слагао!
 
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.

Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:

U cemu je fol?

Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.

Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...

ma ne mogu da razumem to...

I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!

U cemu je fora? :eek::eek::eek:

Pa zato sto je bilo bolje,nekome bolje nekome gore,ali 97,98 je bilo realno 10ak puta bolje,ne mozda,ili malo nego cirke 10 puta.

A pogotovo postenim ljudima je bilo bolje,gledajuci primere iz svoje okoline.

Znaci meni je bilo bolje a i mnogima,i sta ja tu sad neku tvoju retardiranu politiku treba da shvatam ili ne shvatam?

I da rascistimo ovu tvoju glupost nad glupostima koja se primila medju one kratke pameti.......krimosima nikad nije bilo gore nego za vreme Slobe,nisu mogli brda i doline da naprave,a drzava ih je pustila da se rokaju tj. da se sami snalaze......danas mozes biti samo krimos ako radis za drzavu,i jedino od 5 oktobra kriminalci zive dobro,e sad sto ti nekog takvog nisi ni sreo na ulici pa pricas baljezgrarije to je tvoj problem.

Vize nemaju veze ni sa cim,i ti to veoma dobro znas ali si blesav ili se samo pravis.

I u sred krize,a?nama ukinuli vize?NISU NAMA UKINULI VIZE,nego Srbiji,Makedoniji i Cg,sta to osrednje inteligentnom coveku govori?

A kada se prica da li je tada i sada bilo bolje govori se na uslove koje su sami politicari iz doticnih vladavina stvorili......tj. zaboravio si NAMETNUTI rat?

E pa sada kada je kod Slobe bilo 10 puta bolje za vreme bombardovanja,a kod ovih u sred mira ljudi seku prste.......

Ja bih za kraj postavio pitanje,a cudom se cudim da jos ima umobolnika koje nije sramota da kazu da se sada zivi i priblizno dobro nego pomenutih godina......ax da zaboravih,tata zaposlio sina blejaca da radi za 80 000 pa mu sve fino.......prosetaj se malo po unutrasnjosti Srbije,ali ni slucajno ne nosi vise od 500 dinara i to sve u apoenima o po 10,mozda te zakolju i zakopaju negde zbog 200 kinti,gladni ljudi.
 
Poslednja izmena:
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.
Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:
U cemu je fol?
Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.
Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...
ma ne mogu da razumem to...
I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!
U cemu je fora? :eek::eek::eek:
Zašto u Srbiji ima toliko imbecila koji i dan danas ... da da, dan danas govore kako im je bolje sada nego u vreme Slobodana Miloševića ?

Aj da to kaže neki krimos ili DOS političar, nego nađe se i po koji direktorčić bez političke funkcije. Ima i privatnika koji su se lepo utalili s političarima (ili obrnuto - ma sve jedno) pa čak i radnika koji imaju ekskluzivnu sreću da nisu izgubili posao a uz to rade u nekoj od najuspešnijih firmi (opstala još iz Slobinog vakta) ... Aj da to kaže i neko ko nikad nije radio ... ko još studira i traži džeparac od mame.

Danas ima više radničkih protesta nego što ih je ikad bilo. Ne sećam se da su se samo_sekli ili štrajkovali glađu u Slobino vreme ...
 
Ne kazem da je neko po stranackoj pripadnosti automatski los ili dobar. Sve ja to razumem.

Ali me zanima zasto u Srbiji ima toliko imbosa koji i dan danas pricaju kako je bilo bolje za vreme slobe !!! Zar je toliko tesko shvatiti najosnovnija pravila drustvene odgovornosti. A takvih nema malo... vala malo malo pa istrci neki imbos koji kuka za slobinim vremenima kada je sve bilo mnogo bolje !! :eek:

U cemu je fol?

Najgore je sto takvi tvrde da se upravo od postenog rada bolje zivelo za vreme Slobe.

Aj da je neki krimos u pitanju.. nego recimo neki nejaki penzos, neki radnik... i sl...

ma ne mogu da razumem to...

I dan danas... kada su nam ukinuli vize... kada je standard najbolji od raspada SFRJ... da da i sad u sred krize!!

U cemu je fora? :eek::eek::eek:

ti nemas veze blage sa mozgom.

evo me trenutno na kopaoniku . ovde boravim najmanje 20 zadnjih godina skoro svake zime.

i do 2004 godine kopaonik je bio prepun trazilo se mesto vise, uvece u lokalima je sve bilo krcato i prepuno - a znas kako je danas? PRAZNO

uvece preko vikenda ni 2 lokala ne mogu da se napune a da ne govorim preko nedelje.

a znas zasto je to tako?

zato sto se danas zivi daleko gore nego za vreme slobe. za vreme slobe ovde nije moglo da se dise koliko je bilo ljudi a danas - pustinja. ima gostiju nije da nema, ali niko uvece ne trosi, ide se preko dana na skijanje i u setnje i to je sve.

tacno je da je jedan broj gostiju otisao u austriju italiju i francusku al tamo idu uglavnom samci . glavni turisti na kopaoniku oduvek su bile porodice sa decom pogotovo porodice sa malom decom. takvih danas ovde ima jako jako malo.

jer za zimovanje porodice treba 1000 evra a to je 3-4 prosecne mesecne plate u srbiji.

Nikad nije gore bilo ekonomsko stanje u srbiji nego danas, a te nebuloze sto ti pricas, ili si placen da to radis ili zaista nemas veze blage sa mozgom niti dodira sa realnoscu.
 
pa zato i nemate leba da jedete jer DS hoce da vam stvori atmosferu zivota kakvu ste imalli devedesetih. :D vama koji kukate

A protesta ima jer je Dacic suise blag i nece da poslaje zandarme da rasteraju tu bagru neradnicku.

ja imam leba da jedem i preko toga, al ne mogu za razliku od tebe, da budem neko ko gleda samo sopstvenu guzicu, i da se pravim slep i ne vidim koliko ljudi zivi veoma tesko i nema za najosnovnije stvari.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ti nemas veze blage sa mozgom.

evo me trenutno na kopaoniku . ovde boravim najmanje 20 zadnjih godina skoro svake zime.

i do 2004 godine kopaonik je bio prepun trazilo se mesto vise, uvece u lokalima je sve bilo krcato i prepuno - a znas kako je danas? PRAZNO

uvece preko vikenda ni 2 lokala ne mogu da se napune a da ne govorim preko nedelje.

a znas zasto je to tako?

zato sto se danas zivi daleko gore nego za vreme slobe. za vreme slobe ovde nije moglo da se dise koliko je bilo ljudi a danas - pustinja. ima gostiju nije da nema, ali niko uvece ne trosi, ide se preko dana na skijanje i u setnje i to je sve.

tacno je da je jedan broj gostiju otisao u austriju italiju i francusku al tamo idu uglavnom samci . glavni turisti na kopaoniku oduvek su bile porodice sa decom pogotovo porodice sa malom decom. takvih danas ovde ima jako jako malo.

jer za zimovanje porodice treba 1000 evra a to je 3-4 prosecne mesecne plate u srbiji.

Nikad nije gore bilo ekonomsko stanje u srbiji nego danas, a te nebuloze sto ti pricas, ili si placen da to radis ili zaista nemas veze blage sa mozgom niti dodira sa realnoscu.

I znaci za vreme Slobe se bolje zivelo?

Malo morgen.

Nego ratnim profiterima i svercerima bilo siroko oko guse.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top