IZDAJA: Tadic potpisao tajni sporazum sa EULEX o priznavanju "granica Kosova"

sta se pravis glup tadicevac?

kostunica je dobio sadrzaj sporazuma kanalima iz EU ili posredstvom rusije, a to sto potpisan sporazum nije objavljen u sluzbenom glasniku predstavlja krivicno delo.

svi ovi tvoji ce na robiju a ti ces moci da im nosis cigare u zabelu i CZ

Cemu onda podrska Rusije Srbiji po pitanju Kosova?Zasto Rusi poslovno saradjuju sa Tadicevom vladom,ako toliko veruju i simpatisu Kostunicu?
 
Не сумњам да иза отворених врата постоји контаката и договора.
И досад све што је урађено је потврђивање фактичког стања, само што се претходно то добро прошминка за јавност.
Тадић у ствари и следи Коштуничину политику по питању Косова, то је одлична тема за политичко експлатисање,а у ствари се не ради ништа конкретно.
 
Koštunica:Tajni sporazum s Euleksom
17. februar 2010. | 13:39 | Izvor: Beta
Beograd -- Predsednik DSS-a Vojislav Koštunica ponovo je optužio Vladu Srbije da je potpisala "tajni sporazum" sa Euleksom o "priznavanju granice Kosova".

"Sadašnja vlast je potpisala tajni sporazum sa Euleksom o priznavanju granice Kosova koji se ilegalno primenjuje pošto nije objavljen u Službenom listu Republike Srbije. Jasno je da je ovaj sporazum protivustavan i zbog toga ga sadašnja vlast ilegalno primenjuje", navodi se u izjavi Koštunice.

Lider DSS-a ocenio je da su prethodne dve godine "najbolje dokazale da je Kosovo lažna država".

"Sve je u toj tvorevini lažno i nikakva država stvarno ne postoji, već postoje samo strane institucije i strane vojne baze. Nema nikakve države Kosovo, ali ima Euleksa i NATO baza", naveo je on.

Prema njegovim rečima, te dve godine su dokazale da je Ustav Srbije, usvojen na referendumu 2006. godine, najčvršći bedem za dugoročnu odbranu Kosova.

"Sve dok u Ustavu Srbije bude stajalo da je Kosovo Srbija ono će i biti naše, bez obzira na sva jednostrana proglašenja ove lažne države. I pored štete koju pravi sadašnja vlast u dogovoru sa međunarodnim faktorima, na današnji dan srpski narod potvrđuje da je Kosovo sastavni deo Srbije onako kako je to zapisano u Ustavu Srbije", naveo je Koštunica.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=02&dd=17&nav_category=11&nav_id=411834

-------------------------

U jednu ruku sam tuzan zbog ovoga a istovremeno i radostan jer su se ovime stekle pravne mogucnosti za hapsenje veleizdajnika Borisa Tadica i kompletne sadasnje vlade Srbije zbog "krivicnog dela veleizdaje" kao i "krivicnog dela rusenje ustavnog poretka zemlje"

TADICA NA ROBIJU :rtfm:

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:....... лудило наше власти изгледа нема граница........
 
Cemu onda podrska Rusije Srbiji po pitanju Kosova?Zasto Rusi poslovno saradjuju sa Tadicevom vladom,ako toliko veruju i simpatisu Kostunicu?

Не подржавају они Србију због Тадића, већ због српског народа.
То што су на власти шатроевропатриоти (и Косово и Европа) није њихова кривица. Не могу они бити већи Срби од самих Срба. :lol:
 
Do sada je bio tajan a sada je postao javan.

Baš su ovi Rusi pravi mali đavoli, moraju sve dosmanlijske tajne da razotkriju.

Ako se pokaže da je zaista nešto tajno potpisao, pogotovo oko granica Kosova i Metohije to je onda direktnop kršenje Ustava i moraće da se reaguje kako treba.

Недавно је онај Фејт опоменуо власт у Београду ДА СУ СЕ СПОРАЗУМЕЛИ ОКО НЕКИХ СТВАРИ У ВЕЗИ ЕУЛЕКСА ... е сада треба видети о чему се ради... једино што знам да Коштуница није неозбиљан човек и да тако нешто не би изјавио ни по коју цену да није 100% сигуран.
 
Недавно је онај Фејт опоменуо власт у Београду ДА СУ СЕ СПОРАЗУМЕЛИ ОКО НЕКИХ СТВАРИ У ВЕЗИ ЕУЛЕКСА ... е сада треба видети о чему се ради... једино што знам да Коштуница није неозбиљан човек и да тако нешто не би изјавио ни по коју цену да није 100% сигуран.

Pa to i ja neshto razmishljam, mislim ne mogu da verujem da bi se tako ofirao da nema neke dokaze za to shto tvrdi. :think:
 
pa i ja verujem.

sve sto je kostunica do sada izjavio u vezi EULEX-a i Kosova se ISPOSTAVILO TACNIM :eek:

Sve sto je pricao narodu 2008 da ce se desiti ako glasa za Tadica i DS - SE DESILO

Al ko je kriv Srbima sto vise vole da ih lazu , nego da im govore istinu

Ja iskreno sam mislio da je Kostunica u stvari rodjeni pesimista i da preteruje .

Al sam se uverio da sam pogresio u vezi njega i da je sve sto je 2008 rekao da ce se desiti ako prihvatimo eulex SSP i ostalo - se desilo :eek:
 
Poslednja izmena:
pa i ja verujem.

sve sto je kostunica do sada izjavio u vezi EULEX-a i Kosova se ISPOSTAVILO TACNIM :eek:

Sve sto je pricao narodu 2008 da ce se desiti ako glasa za Tadica i DS - SE DESILO

Al ko je kriv Srbima sto vise vole da ih lazu , nego da im govore istinu

Е, а замисли цинизма, данас је БоТа примио Белгијског представника и прво што је рекао то је да: СРБИЈА НИКАДА НЕЋЕ ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВе... :think:
 
Е, а замисли цинизма, данас је БоТа примио Белгијског представника и прво што је рекао то је да: СРБИЈА НИКАДА НЕЋЕ ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВе... :think:

pa zar ne vidis da TADIC JEDNO PRICA A DRUGO RADI (ISPOD STOLA)

SAmo djubre od coveka moze jedno da prica a drugo da radi . Samo djubre od coveka moze da jedno prica javno a drugo radi tajno .

A Tadic je 100% djubre ako se utvrdi da su ovi navodi Vojislava Kostunice i DSS-a - tacni.

Treba sada ovo isterati na cistac i da se utvrdi prava istina u vezi ovoga.

Al znajuci Kostunicu, i da do sada nije bacao nikakve bombe, i da nikad nista nije tvrdio bez dokaza i cinjenica, mozemo vec sada da utvrdimo da su ovi navodi 95% tacni . Najmanje.
 
Poslednja izmena:
Е, а замисли цинизма, данас је БоТа примио Белгијског представника и прво што је рекао то је да: СРБИЈА НИКАДА НЕЋЕ ПРИЗНАТИ НЕЗАВИСНО КОСОВе... :think:
Па што , Срби вајни, нисте били тако далековиди 1990, него сте сви листом гласали за Милошевића? :roll:
 
Зар неко овде још увек озбиљно верује Коштуници било шта? :roll:

Pa... verovao ili ne njemu lichno to je sada manje bitno, ali on je kao shto znamo chovek koji je prvi svestan zakona i ostalih pravnih akti... :mrgreen: ... valjda zna shta je kleveta, i da to ne moze tako... :roll:
 
pa zar ne vidis da TADIC JEDNO PRICA A DRUGO RADI (ISPOD STOLA)

SAmo djubre od coveka moze jedno da prica a drugo da radi . Samo djubre od coveka moze da jedno prica javno a drugo radi tajno .

A Tadic je 100% djubre ako se utvrdi da su ovi navodi Vojislava Kostunice i DSS-a - tacni.

Treba sada ovo isterati na cistac i da se utvrdi prava istina u vezi ovoga.

Al znajuci Kostunicu, i da do sada nije bacao nikakve bombe, i da nikad nista nije tvrdio bez dokaza i cinjenica, mozemo vec sada da utvrdimo da su ovi navodi 95% tacni . Najmanje.

Leeeleeee, al si besann....Jeza me obuzela od tebe takvog :sad2::sad2:
 
Pa... verovao ili ne njemu lichno to je sada manje bitno, ali on je kao shto znamo chovek koji je prvi svestan zakona i ostalih pravnih akti... :mrgreen: ... valjda zna shta je kleveta, i da to ne moze tako... :roll:
Свестан је он, и све он зна, само се према потреби, прави да је необавештен. Или је одједном мнооого обавештен. :roll:

Ма, дај... Ко га не зна...

И опет ћу поновити : 24. септембра 2000 добрано сам запушила нос и зажмурила кад сам заокружила број испред његовог имена...
 
Свестан је он, и све он зна, само се према потреби, прави да је необавештен. Или је одједном мнооого обавештен. :roll:

Ма, дај... Ко га не зна...

И опет ћу поновити : 24. септембра 2000 добрано сам запушила нос и зажмурила кад сам заокружила број испред његовог имена...

Sta , ti si glasala u WC-u ? :rotf:
 

Back
Top