dvoglavi orao na zastavi/grbu je znak da je ta zemlja propala

dvoglavi orao kao simbol su koristili rimsko carstvo, vizantija, austrougarska i svima im je zajednicko da su propali. danas taj simbol imaju srbija, albanija, rusija i crna gora i ne zna se koja je od tih zemalaj (ne)uspesnija. koincidencija ili ne? ako mislite da srbija treba da promeni grb, koji bi to novi grb trebao da bude?


Kucici u teranju:zper:

I ovako nas ceo Svet......
 
dvoglavi orao kao simbol su koristili rimsko carstvo, vizantija, austrougarska i svima im je zajednicko da su propali. danas taj simbol imaju srbija, albanija, rusija i crna gora i ne zna se koja je od tih zemalaj (ne)uspesnija. koincidencija ili ne? ako mislite da srbija treba da promeni grb, koji bi to novi grb trebao da bude?

Ali koliko su sva ta carstva trajala???
Nekada su morala propasti...
Rim i Vizantija su trajali vise od 1500 godina.
A odkad je grb Rima dvoglavi orao?
 
dvoglavi orao kao simbol su koristili rimsko carstvo, vizantija, austrougarska i svima im je zajednicko da su propali. danas taj simbol imaju srbija, albanija, rusija i crna gora i ne zna se koja je od tih zemalaj (ne)uspesnija. koincidencija ili ne? ako mislite da srbija treba da promeni grb, koji bi to novi grb trebao da bude?

troglavi orao
 
Ovo je grb Rima, a vizantijski je dvoglavi orao.


P9150415_800x514.jpg
 
dvoglavi orao kao simbol su koristili rimsko carstvo, vizantija, austrougarska i svima im je zajednicko da su propali. danas taj simbol imaju srbija, albanija, rusija i crna gora i ne zna se koja je od tih zemalaj (ne)uspesnija. koincidencija ili ne? ako mislite da srbija treba da promeni grb, koji bi to novi grb trebao da bude?
Prema kom kalendaru si ovo zakljucio???

Pokaj se
:pop:
 
dvoglavi orao kao simbol su koristili rimsko carstvo, vizantija, austrougarska i svima im je zajednicko da su propali. danas taj simbol imaju srbija, albanija, rusija i crna gora i ne zna se koja je od tih zemalaj (ne)uspesnija. koincidencija ili ne? ako mislite da srbija treba da promeni grb, koji bi to novi grb trebao da bude?

Red_army_conscript_hat_insignia.jpg


Овај!

Soviet_Union_USSR_Grunge_Flag_by_think0.jpg
:heart:
 
Predlazem i Avalski toranj,bolje nego neki orlovi,zmije,zabe....itd!Slovenci pametni stavili planinu na zastavi.

Moram na ovo da dodam jedan vic

Leteli avionom
slovenac,
hrvat
srbin i crnogorac

U odredjenom momentu iz pilotske kabine javljaju vest da ce avion uskoro da se srusi i da se putnici snalaze kako znaju
Pogledase oni oko sebe, i zakljucise da imaju jedan padobran manje, pa ce..

U tom momentu hrvat cere da mora da se spasi, jer zaboga, preko je potreban svom narodu,
Ovi mu daju padobran, o ode covek..
Do malo slovenac poce pomagati i kukati kako je tuzno da slovenac pogine, jer zaboga steta je, slovenci su pametan narod, pa i on sam a i onako ih nema mnogo, pa steta je da pogine.. tek ova dvojica mu dadose padobran i ode slovenac..

Domalo, crnogorac, poce da se grdi na srbina, rekavsi mu:

Kukavce, sto mu dade padobran, sta cemo nas dvojiCA??

Na to ce srbin..
Ne sikiraj se, ja i ti imamo padobran, a slovencu sam dao ruksak, pametan je on snaci ce se uz put...

Pokaj se
:pop:
 
Ако ниси комуниста треба да знаш да је постављање такве заставе пропагирање фашизам и нацизма!:rtfm:

nisam ni fasista ni komunista, hvala bogu (a nisam ni religiozan) :D
samo sam hteo da kazem da je komunizam zlo poput fasizma ako ne i gore zlo
sto se tice znaka ne verujem da je sam znak nesto lose, kako petokraka tako ni svastika
zlo je u coveku
noz sam po sebi nije zlo, mozes ga upotrebiti da preseces nesto, a mozes ga upotrebiti da ubijes coveka
 
nisam ni fasista ni komunista, hvala bogu (a nisam ni religiozan) :D
samo sam hteo da kazem da je komunizam zlo poput fasizma ako ne i gore zlo
sto se tice znaka ne verujem da je sam znak nesto lose, kako petokraka tako ni svastika
zlo je u coveku
noz sam po sebi nije zlo, mozes ga upotrebiti da preseces nesto, a mozes ga upotrebiti da ubijes coveka

Онда ти ништа не знаш о комунизму!
Погледај мој болг о Стаљину
хвала!
 

Back
Top