Best you never had...

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623

Moje skorije teme inspirisane su muzikom, narocite pesmama Leone Lewis, koju obozavam :heart:

U pesmi se devojka obraca decku koji joj nije dao sansu kada je zelela da bude sa njim, a sada je, kada je prebolela, obratno...

I was so in love with you
There was nothing I could do
Wouldn't give me the time of day
Now you wanna be with me
You say you wanna be with me

You said I was the best
Gave your love out to the rest
There was nothing I could say
But now it's going good for me
You say you wanna be with me

Now

Yeah, you're telling me that I am where it's at
But I ain't having none of that...

Because I told you, you'd live to regret it,
and now I don't wanna make you feel bad,
But when it comes to me just forget it,
I'll be the best you never had,
You put me through so many emotions,
Now baby it's your turn for that,
'cause in your empty heart I have left a mark,
The best you never had.

No, No, No

You saw me as a friend,
Baby I don't want revenge,
But if you must know the truth,
What you didn't see in me
Reflects what you will never be now,
When you're telling me I was always the one,
I feel your desperation.


Back rubs, good love, my stuff
That's what you missed out on
My touch... so much we could have
You miss,
My kiss,
My lips,
The love I had for you
Our song, so long

Moje pitanje je: da li ste nekada bili jako zaljubljeni u nekoga i dugo ga strpljivo cekali da vas primeti i u vama pronadje svoju savrsenu polovinu, a bili ignorisani ili samo prijatelj, nista vise, a onda, kada ste nasli nekog i ponovo zavoleli, dosli u situaciju da vam stara ljubav dodje na kolenima? Naravno, ne bas bukvalno receno :manikir:

P. S. Ko je raspolozen i da odslusa pesmu, toplo preporucujem da klikne na link, jer je jako simpaticna melodija...
 
Meni uvek bude takva situacija,a to jako ne volim..I uvek kazem,bolje nikada nego prekasno...Bude mi tesko tada,i ne shvatam sto uvek moras da cekas da se nekome desi taj klik u glavi,da shvati koliko vredis,i koliko tog nekog treba cuvati,paziti i maziti...Ja sam takve sudbine,da uglavnom shvate prekasno,jave se,ali mi tada vise nista ne znace.
 
Meni uvek bude takva situacija,a to jako ne volim..I uvek kazem,bolje nikada nego prekasno...Bude mi tesko tada,i ne shvatam sto uvek moras da cekas da se nekome desi taj klik u glavi,da shvati koliko vredis,i koliko tog nekog treba cuvati,paziti i maziti...Ja sam takve sudbine,da uglavnom shvate prekasno,jave se,ali mi tada vise nista ne znace.

To je onaj sindrom:
Covek kad izgubi, tek onda shvati...
 

Back
Top