molim za pomoc

На жалост не, тако да не могу да ти конкретно помогнем. Само ми је било мало смешно то што кажеш да би волео да будеш баш кафански свирач! :) Мада, има логике у томе пошто су ово смутнаја времја. Само напред, ако имаш дара! :ok:
 
Postoji program pomocu kojeg ces nesto da naucis.Zove se vanBasco's Karaoke Player.
Ali ja bih ti predlozio da vec ako oces da naucis da sviras uzmes casove kod nekog muzicara da ti on objasni osnovne stvari akorde,prstored...
Ti mozda mozes nesto da naucis sam,ali je pitanje da li je to sto si naucio ispravno.
Pozzzzz
 
aj ne serendaj...
Lako ti je da lajes preko tastature iz svog prigradskog naselja.

@STEFAN
Ako vec kanis da sviras neki instrument a nemas prethodno muzicko obrazovanje, privatni casovi su najbolje resenje, za prvo vreme, a kasnije samo vezba. A ove vasarske karaoke slobodno zaobidji. To je za vkv radovanja i narodna veselja uz Acu Smrkosa i Zeljka Samardzica.
 
Poslednja izmena:
@STEFAN
Ako vec kanis da sviras neki instrument a nemas prethodno muzicko obrazovanje, privatni casovi su najbolje resenje, za prvo vreme, a kasnije samo vezba. A ove vasarske karaoke slobodno zaobidji. To je za vkv radovanja i narodna veselja uz Acu Smrkosa i Zeljka Samardzica.

Slazem se sa tobom da je najbolje resenje da ide kod nakog na casove,ali on je pitao ,,da li postoji neki program" i ja sam mu predlozio gore navedeni...
 
Lako ti je da lajes preko tastature iz svog prigradskog naselja.

@STEFAN
Ako vec kanis da sviras neki instrument a nemas prethodno muzicko obrazovanje, privatni casovi su najbolje resenje, za prvo vreme, a kasnije samo vezba. A ove vasarske karaoke slobodno zaobidji. To je za vkv radovanja i narodna veselja uz Acu Smrkosa i Zeljka Samardzica.

znas li da jeste...
 

Back
Top