Ruski sveštenik(savetnik zamenika Patrijarha) prešao na islam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monoteizam

Aktivan član
Poruka
1.159
Ruski sveštenik prešao na islam

Dr. Ali Blucin, ruski konvertit u islam je bio svecenik 16 godina, a prije toga profesor filozofije komunizma. Kada je pravoslavna crkva cula za njegov prelazak u islam donijela je odluku u kojoj priziva prokletstvo na njega i sedam generacija njegovih potomaka, a pozvali su sve njegove rodjake i zatrazili od njih da prekinu sve svoje veze i kontakte s njim.

http://n-um.com/?q=node/3017/play
 
Poslednja izmena:
Ruski sveštenik prešao na islam

Dr. Ali Blucin, ruski konvertit u islam je bio svecenik 16 godina, a prije toga profesor filozofije komunizma. Kada je pravoslavna crkva cula za njegov prelazak u islam donijela je odluku u kojoj priziva prokletstvo na njega i sedam generacija njegovih potomaka, a pozvali su sve njegove rodjake i zatrazili od njih da prekinu sve svoje veze i kontakte s njim.

http://n-um.com/?q=node/3017/play

Al' se njemu brzo menjaju interesovanja. Koliko li ce dugo izdrzati u islamu?:zcepanje:
 
Ruski sveštenik prešao na islam

Dr. Ali Blucin, ruski konvertit u islam je bio svecenik 16 godina, a prije toga profesor filozofije komunizma. Kada je pravoslavna crkva cula za njegov prelazak u islam donijela je odluku u kojoj priziva prokletstvo na njega i sedam generacija njegovih potomaka, a pozvali su sve njegove rodjake i zatrazili od njih da prekinu sve svoje veze i kontakte s njim.

http://n-um.com/?q=node/3017/play

Како само лажете...какв бре саветник ...заменика Патријарха,,,код нас тога нема...није ти ово политичка религија као мухамеданство...

А пре тога био комуњара....тај се измењао свега..дај му 10 ак година, има да промени ту вашу мухамедову лажу!
 
ovo je njegova slika

polni.png


On nije ni prvi a ni poslednji,sa njim je 3 svestenika prihvatilo Islam

Evo jos nekih primera

Ovaj covek je bio jedan od pomocnika pape
http://www.idristawfiq.com

a ona je iz porodice svestenika
http://www.rubaqewar.com/islam/

Bivsi svestenik Yusuf Estes

http://www.islamtomorrow.com
 
Примера има на обе стране :


из чега можемо закључити следеће:

1. у питању су појединачни случајеви
2. у већини случајева се ради о људима који лутају кроз питања религија

Nije isto,na jednoj strani imas visoko pozicionirane svestenike hriscanstva koji prelaze na Islam,sa druge obicne ljude,koji nisu poznavali islam,ili su ga poznavali malo,...
 
Nije isto,na jednoj strani imas visoko pozicionirane svestenike hriscanstva koji prelaze na Islam,sa druge obicne ljude,koji nisu poznavali islam,ili su ga poznavali malo,...
Један секретар који је више пута мењао веру и 16000 верника...хм, да видим...стварно није исто.
Мој глас иде за 16000 нових хришћана. Код хришћана је сваки човек подједнако вредан.
 
Један секретар који је више пута мењао веру и 16000 верника...хм, да видим...стварно није исто.
Мој глас иде за 16000 нових хришћана. Код хришћана је сваки човек подједнако вредан.

Prvo nije jedan nego njih cetvoro 4,sekretar svestenik,svestenik i svestenica iz porodice svestenika.Ima jos jedan, pomocnik Pape za koga nemam link niti sajt,koji je Francuz.

Ako ti kazem da tih 16 000 Afrikanaca "preslo" zbog gladi?Mogu i ja da kazem da je 16 000 hriscana preslo u Islam,gde je dolaz?

A koliko je hriscana preslo u Islam?Od Afrike preko Evrope do Amerike?

I u Islamu su svi podjednako vredni,samo sto su neki uceniji od drugih.

Znaci mene zanimaju uceni,intelektulatici,nacitani,obrazovani, ljudi.

Svako dobro i sve najbolje!
 
Prvo nije jedan nego njih cetvoro 4,sekretar svestenik,svestenik i svestenica iz porodice svestenika.Ima jos jedan, pomocnik Pape za koga nemam link niti sajt,koji je Francuz.

Ako ti kazem da tih 16 000 Afrikanaca "preslo" zbog gladi?Mogu i ja da kazem da je 16 000 hriscana preslo u Islam,gde je dolaz?

A koliko je hriscana preslo u Islam?Od Afrike preko Evrope do Amerike?

I u Islamu su svi podjednako vredni,samo sto su neki uceniji od drugih.

Znaci mene zanimaju uceni,intelektulatici,nacitani,obrazovani, ljudi.

Svako dobro i sve najbolje!
А ако ти ја кажем да је тих четворо прешло због "глади" за, рецимо, новцем?
Чињеница је да неки људи мењају веру.
Чињеница је да ће то да се дешава и у будућности. Неко је мења по слободном избору, неко под притиском начина живота а неко под директним претњама физичком опстанку.
Осим што си пренео вест коју можемо прочитати и сами у дневним или недељним новинама, који је твој коментар вести? Шта је то на шта си желео да укажеш овим копирањем вести?
Која је тема дискусије?
 
Ne moze da bude da su presli iz "gladi za novcem" u Islam jer su bili bogatiji pre nego sto su primili Islam, bili su na visokim polozajima,cenjani u Drusatvu,..pre nego sto su primili Islam.

Ogromna razlika je izmedju onoga ko predje iskreno i ,onoga ko to uradi neiskreno,iz pobude za novce,hranompolozajem,..ane iz ubedenja..Onaj koji predje neiskreno neci biti na pomoci novoj religiji a nece ni odmoci staroj,cak sta vise odmocice novoj religiji i pomoci staroj.

Ne ,ne mozes da nadjes ovu vest u dnevnim novinama,nedeljnicima,....

Hteo sam da kazem da intelektualci,svestevnici,..prelaze na Islam,ako se to vec ne moze procitati,sto pokazuje isparavnost i istinitost Islam i u ovom vremenu kad su svetske sile uperile svoje medijske,intelektualne,...snage na pluvaljnje,blacenje,...Islama,optuzivanje za brutalnost,terorizam,...

Svako dobro i sve najbolje!
 
Poslednja izmena:
Из чланка горе:
Коначно, чули смо све извештаје о ширењу хришћанских мисија у муслиманским земљама. Јели знатно и у овим земљама?

Слажем се да постоји много тајних хришћана у Саудијској Арабији. Неколико пута сам наишао на људе који су вероватно били тајни хришћани. Ми морамо схватити да у Саудијској Арабији и другим земљама, можда већина муслимана иде у џамију не зато што их своја вера охрабрује него зато што су у обавези да то ураде под притиском закона и обичаја. Одлазак у џамију постаје терет. Муслимани данас су прилично мање религиозни од хришћанског света. У муслиманским земљама, постоје многе џамије, а они кажу да се моле пет пута дневно, али осим петка, нико не иде у џамију. Осим у петак, у било којој џамији у време молитве, нећете видети више од пет мушкараца, иако постоје многе домови насељених муслимана око ње. Већина муслимана не иду у џамију ни петком. Неки почну у току Рамазана, али након поста не долазе до идуће године. Једном недељно у току Рамазана, дође можда око сто људи у Џамију, иако би могло бити на хиљаде, а након Рамазана тамо неће бити више од пет људи. У муслиманским земљама, многи људи траже истину и због тога ће хришћанска мисија да расте. Већина промовише хришћанство међу пријатељима, а однедавно постоји телевизијска мрежа као и многи други интернет сајтови посвећени мисији међу муслиманима. У принципу, многи муслимани се дистанцирају од ислама и то је нарочито видљиво у западним земљама. У Великој Британији, многи муслимани се преобрате у хришћанство. У Англиканској цркви, муслимани који су прешли у хришћанство се процењује на стотине хиљада људи. Многи од њих су Пакистанци. Они имају своје хришћанске цркве и приморани су да се скривају због опасности од одмазде муслимана. Ту су и арапски и бенгалски обраћеници у хришћанство. Веома многи се обрате због мешовитих бракова.
 
Svestenica????
Jesam ja to malo neupucena u hriscanstvo...ali kanda mi se cini da svestenice ne postoje.:D
Nema veze,vazno da si ti copypasteovao,pa nek ide zivot... :super:

Da si procitala njenu biografiju,ili da si malo potrazila o njoj na internetu videla bi da je protestankinja,a kod protestanata postoje svestenice! :rumenko: :think: ;) :super:
 
Poslednja izmena:

Pazi molim te,u sred Londona ne sme da kaze da je postao hriscanin,a govori o stotinam hiljada prelazaka iz islama u hriscanstvo u Britaniji.Hrabro nema sta.

To je isto kao kad bi ja rekao da je neki hriscanin primio Islam u nekoj muslimanskoj zemlji i nesme da kaze.
Da je to tacno i da je iskren on bi rekao kako je njegovo pravo ime kako bi drugi muslimani sledili njegov put i kako bi ih izveo iz "tmine" na "svetlost" ,sa krivog puta na "pravi" put" i iz Pakla u Raj makar i poginuo na tom putu.

Kako to,da je bio kao musliman, savetnik arhiepiskopu Anglikanske crkve?

Neke od ovih svestenika o kojima se ranije govorio, znam i licno i njima je preceno cak su i otrovani,ali javno su rekli da su prihvatili Islam i imaju svoje internet sajtove.

U tekst ima mnogo nepreciznosti,poluistina,lazi,...dezinformacija,...

Prvo ne postoji nikakava porez za nemuslimae u Saudijskoj Arabiji,sta vise ljudi sa Americkim i Zapadnim pasosima primaju vece plate od ostalih sto moze da procitas i na nasem forumu na sajtu http://forum.krstarica.com/index.php

Znam za jednog Sudanca koji je radio u Saudijskoj Arabiji i imao je malu platu,otisao je u USA i vratio se,Saudijci su mu dali manju platu nego njegovim kolegama iz USA,zalio se ambasadi i Saudijci su morali da mu povecaju.Znamo da u Arapskom zalivu postoje Americke baze.


Evo jos jednog prelaska iz hriscanstva u Islam

Aleksandra Đorđević – Iman : S islamom sam mnogo smirenija i sretnija

http://www.preporod.com/izmeva-broja-mainmenu-80/1565-s-islamom-sam-mnogo-smirenija-i-sretnija.html
 
Poslednja izmena:
Pazi molim te,u sred Londona ne sme da kaze da je postao hriscanin,a govori o stotinam hiljada prelazaka iz islama u hriscanstvo u Britaniji.Hrabro nema sta.

To je isto kao kad bi ja rekao da je neki hriscanin primio Islam u nekoj muslimanskoj zemlji i nesme da kaze.
A ti satro ne znas kako se postupa sa onima koji odbace islam od strane muslimanske zajednice.Ajde prosipaj na nekom drugom mestu te bajke,zivota ti.Monoteizam,umes li da nadjes neku sredinu u propagandi ili?
 
Можеш ли да прецизираш, овако паушалне оцене важе за сваки текст, ко год да га постави, муслиман или хришћанин?

Stavrno nemam vremena da procitam a kamoli komentarisem sve tekstove detaljno na internetu niti je to u ljudskoj moci.Samo sam stavio svoju ocenu teksta da bi citaoci mogli da vide islamskom misljene o tekstu.

Naveo sam neke primere govotri o stotinama hiljada prelazaka muslimana u hriscanstvo u Britaniji,pa cekaj koliko muslimana ima u Britaniji?A on ne sme da kaze svoje ime i prezime?

Kako to,da je bio kao musliman, savetnik arhiepiskopu Anglikanske crkve?

Nisam cuo ni za jedan primer da je neko ubijen u Saudijskoj Arabiji u zato sto je pozivao u hriscanstvo,a pogotovu ako je Amerikanac ili Zapadnjak.

Neistina je da postoji poseban porez za nesmusliamne u Saudijskoj Arabiji,sto se mzoe procitati na podforumu Azija na ovom forumu Krstarice.Cak sta vise ljudi sa Americkim i Zapadnim pasosima imaju vece plate od ostalih i ako rade isti posao.Znamo da postoje Americke baze u Zalivu.

Sto znaci da prelaz nemusliman na islam u Saudiji nije zbog tih pobuda.

Sta znaci ovaj pasus?

Након чекања да група имама прође, ушао сам у српску Цркву и био сам запрепашћен изгледом српских свештеника, када сам направио знак крста на православан начин и начинио земни поклон. Тада сам познао Православље, од свих хришћанских конфесија, мени најближе

Prica o malom procentu muslimana koji idu u dzamiju,sto nije tacno i onda navodi samo primer Saudijske Arabije.

Prica o manjoj religioznosti muslimana od hriscana,sve studije,ankete,istrazivanja,noninski clanci..koje saa citao govore suprotno.Cak i za Britaniju sam citao da ima oko 300 000 privrzenih muslimana a da ima oko 350 000 hiljada privrzenih hrisana,ako se uzme broj muslimana i broj hriscana u Britaniji razlika je ogromna u procentu.Zato se i Zapad uzbunio i hoce da ocrni,pljuje,..po Islamu.Neka istrazivanja se mogu procitati na www.gallup.com

Prica kako vecina muslimana ne ide ni pekom u dzamiju,dzamije su prepune petkom

У принципу, многи муслимани се дистанцирају од ислама???Sta to znaci?

У Англиканској цркви, муслимани који су прешли у хришћанство се процењује на стотине хиљада људи???Waow!!!Ali je neko neprecizan!!! Pa onda kaze

Међутим, са друге стране, можемо рећи да их има веома мало јер су многи муслимани једноставно напустили своју веру и постали неверницима. Неверје је заједничка болест свима позната. Одређени муслимани покушавају да представе атеизам и одсуство религије као обележја хришћанске цивилизације, него сами муслимани чак и више од хришћана изгубе веру на запад????

Itd,itd,...
Stavrno nemam vremena da procitam a kamoli komentarisem sve tekstove detaljno na internetu niti je to u ljudskoj moci.Samo sam stavio svoju ocenu teksta da bi citaoci mogli da vide islamskom misljene o tekstu.
 
A ti satro ne znas kako se postupa sa onima koji odbace islam od strane muslimanske zajednice.Ajde prosipaj na nekom drugom mestu te bajke,zivota ti.Monoteizam,umes li da nadjes neku sredinu u propagandi ili?

Znam kako se postupa sa onima koji odbace Islam,razgovara se sa njima.Ne mogu da se setim kad sam cuo da je neko ubijen zato sto je odbacio Islam.Ovde se prica kao da je to svakodnevna pojava.

Cuo sam za neke hriscane u arapskim zemljma koji su odbaceni od svojih roditelja zato sto su primili Islam,neki su cak i ubijeni.

Sta mislis kako nase drustvo prihvata one koji prime Islam?Znam neke koji ne smeju da kazu da su postali muslimani.


Svako dobro i sve najbolje!
 
Stavrno nemam vremena da procitam a kamoli komentarisem sve tekstove detaljno na internetu niti je to u ljudskoj moci.Samo sam stavio svoju ocenu teksta da bi citaoci mogli da vide islamskom misljene o tekstu.
У реду, чуло се мишљење о уводном тексту, као и о неколико текстова наведених касније, из угла ислама и из угла хришћанства.
Обзиром да наведених прилога можемо да нађемо свуда на интернету, а да нема оквира за дискусију, тема се затвара.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top