savrsena devojka..muskarac

moje idealno musko je visoko i tanko i elegantno. duhovito. jako koliko i ja. pozitivna osoba. human. altruista. borac. da ne kazem vitez ali recju- vitez:P.
i idealan je svako ko misli, oseca, rezonuje kao ja, ima isti senzibilitet, isti sluh..
moje idealno musko je rafinirana sirovina i prefinjeni divljak, pesnik i kocijas istovremeno, tanan i istancan a opet neobuzdan, eruptivan i "prost"..
 
moje idealno musko je visoko i tanko i elegantno. duhovito. jako koliko i ja. pozitivna osoba. human. altruista. borac. da ne kazem vitez ali recju- vitez:P.
i idealan je svako ko misli, oseca, rezonuje kao ja, ima isti senzibilitet, isti sluh..
moje idealno musko je rafinirana sirovina i prefinjeni divljak, pesnik i kocijas istovremeno, tanan i istancan a opet neobuzdan, eruptivan i "prost"..

Sve je to lepo, odlično rečeno :)
... ali molim te, nemoj da si takva danas, pa ta ti je? :(
 
Duhovit,sofisticiran,zgodan i lepih manira i inteligentan.Duhovit,da se smejemo,da me nasmejava..jer kada je sala tu,ide se lakse kroz zivot...Sofisticiran,u smislu da ima stila,da je uredan,da vodi racuna o sebi..Da je uredan i kada ga poljubim,da mi bude milina,jer mirise na parfem...Zgodan,da jedno uz drugo idemo fizicki...da je visi od mene,da ima lepu figuru,jednostavno da pasemo jedno uz drugo fizicki...Lepih manira,jer to odrazava lepo vaspitanje,postovanje,dokaz da ce umeti da se ponasa u raznim situacijama,jer ne podnosim muskarce koji nemaju manire,i grozim se bahatih muskaraca i onih koji prave scene svake vrste...Inteligentan,jer volim pametne muskarce,nacitane..Nije tu toliko bitna diploma,ja je imam,ali da je nacitan,da radi na sebi,da zeli da napreduje,da imam sta od njega nauciti i o cemu pricati...Jednostavno,nema nekog pravila...Pravi muskarac za neku zenu je taj,da kada me pogleda,da u njegovim ocima vidim sjaj ,da sam njegova jedina,da bi sve dao za mene,da znam da bi me zastitio u svakom trenutku i podrzao..Jednom recju,savrsenstvo je lako voleti,ali sve nesavrsenosti mozes svojom ljubavlju uciniti savrsenim..Ne trazim mnogo,zar ne?:zper:

Naravno da ne, amiga :heart:
 
moje idealno musko je visoko i tanko i elegantno. duhovito. jako koliko i ja. pozitivna osoba. human. altruista. borac. da ne kazem vitez ali recju- vitez:P.
i idealan je svako ko misli, oseca, rezonuje kao ja, ima isti senzibilitet, isti sluh..
moje idealno musko je rafinirana sirovina i prefinjeni divljak, pesnik i kocijas istovremeno, tanan i istancan a opet neobuzdan, eruptivan i "prost"..

visoko i tanko ~ MATCH

elegantno ~ DONT MATCH

duhovito koliko i ti ~ DONT MATCH

human ~ MATCH ( skoro )

vitez ~ MATCH

rafinirana sirovina ~ MATCH

prefinjeni divljak ~ MATCH

eruptivan ~ DONT MATCH

"prost" ~ MATCH

SUBJECT MATCH ~ PASS ~ ALMOST PERFECT ~ FOR YOU
:rumenko:
 
O da. :ok: :)
visoko i tanko ~ MATCH

elegantno ~ DONT MATCH

duhovito koliko i ti ~ DONT MATCH

human ~ MATCH ( skoro )

vitez ~ MATCH

rafinirana sirovina ~ MATCH

prefinjeni divljak ~ MATCH

eruptivan ~ DONT MATCH

"prost" ~ MATCH

SUBJECT MATCH ~ PASS ~ ALMOST PERFECT ~ FOR YOU
:rumenko:

:super: :D

visoko i tanko - DON'T MATCH (for the moment) :zper:
:D
 
moje idealno musko je visoko i tanko i elegantno. duhovito. jako koliko i ja. pozitivna osoba. human. altruista. borac. da ne kazem vitez ali recju- vitez:P.
i idealan je svako ko misli, oseca, rezonuje kao ja, ima isti senzibilitet, isti sluh..
moje idealno musko je rafinirana sirovina i prefinjeni divljak, pesnik i kocijas istovremeno, tanan i istancan a opet neobuzdan, eruptivan i "prost"..

Mnogo ti tu cifras i odmeravas. Za mene kazu da sam vatra i led, ljubavnica i svetica, vuk i jagnje, ali ja mislim da preteruje, jer sam ja samo jedna zaljubljena, zbunjena devojka.
 

Back
Top