Nadjoh ovo......

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Citajuci svasta, naidjoh na ovo:

"Da niste procitali u Pismu, nekoj drugoj verskoj knjizi ili da vas roditelji nisu tako vaspitali DA LI BISTE UBILI ZIVOTINJU koja ima DAH ZIVOTA u sebi samo da bi se VI NAJELI???

Gledali njen STRAH i njene ZADNJE TRZAJE samo da bi se vi najeli???

Ubili nečije DETE(neke zivotinje),ne razmišljajuci da li voleli da neko UBIJE VASE DETE, samo da bi se on najeo???

Da li biste zabili noz u njeno telo da potece KRV I IZADJE DAH ZIVOTA samo da biste se vi najeli???

A mozete biti siti i bez da to radite, jer Bog rece : „Evo, dajem vam sve bilje što se sjemeni, po svoj zemlji, i sva stabla plodonosna što u sebi nose svoje sjeme: neka vam budu za hranu!”...



Sta mislite o tome? :sad2:
 
Nisam.

Ja volim mladu jaretinu.

Samo bas ne bih voleo da zakoljem jare.

Neki kazu da se dere kao malo dete dok ga kolju. :eek:

Onog trenutka kad budeš smogao snage da ga zakolješ, biće legitimno da ga pojedeš.
Onog trenutka kad budeš mogao da ga zakolješ, zapitaj se jesi li čovek ili monstrum.
Kad prestaneš da jedeš meso, postavi ovakvu temu. Ja je nisam postavila jer i dalje jedem piletinu, ćuretinu, ribu, morske plodove... Ali moja situacija je specifična iz razloga koji i nisu baš vezani za ovu temu. I ne kažem da ne želim da izbacim i to što jedem trenutno.
 

Back
Top