Jutarnja kafa :)

Poruka
7.683
...za one koji nmg da funkcionisu ujutru bez kahve...:mrgreen:
pa ovako....
gde ispijate prvu jutarnju kafu?
sa kim, je l' sa regularnim drustvom, sami ili ko naidje?
imate li neku ritual in the mornin'?
i kakvu kavu pijete?
i sve sto ima veze sa njom podelite sa mnom :D
 
Ako sam na faxu, tamo negde na 2. ili 3. chasu vetj se svi kolektivno smorimo i obavezno svratimo do kluba. Tu pijem espresso, bez izuzetka. Ako sam kutji, pijem s kevom tursku kafu... Ali ne mozhe se nazvati bash jutarnjom, jer ustajem oko 2-3. xD
 
Pa lepse zvuci to 'jutarnja' :)
ja je pijem ujutru kada idem u sk, najcesce sa drustvom iz sk ili sam
da, da, slatka turska sa mlekom+obicna voda+cigare+neke novine ili knjiga :)
vikendom je to uglavnom 'popodnevna' kafa u Rouzu i najcesce je pijem sa konobarima :D
i ponekad preterujem, mogu popiti litar dnevno..i love it!! :)
 
Nekada sam imao obicaj da popijem jutarnju jacobs kafu sa mlekom, a pio bih sa kevom ali na insistiranje odredjene osobe sam morao da prestanem... Sada obicno pijem kafu sa drustvom uvece kada izadjemo da izblejimo u kaficu :D

Ovako uopsteno mislim da je ta jutarnja kafa dobra stvar, usput mozes da isplaniras dan i da razmislis o nekim stvarima
 
Прву јутарњу пијем у подне,сама, док журим да се спремим да идем на другу кафу.
Затим пијем другу пре школе, трећу после школе и четврту ако ми се приспава увече.
Искључиво турску, горку.:heart:
 
Ako idem ujutru u sk.a ustanem na vreme pijem kafu u 7 ispred kompa,u isto vreme slusam tiho muziku i spremam se za polazak..
Vikendom obicno idem kod drugarice i ona kod mene i to je obicno oko 12...pijem sve vrste kafe.Nije da ne mogu bez nje ali jako mi prija kad prvo popijem kafu pa tek onda nesto radim.
 

Back
Top