Prijatelji moji....

Vec su mnogi bili i otisli,nista nasao bih nove!
Pa *** drustvo mi je neobicno.. Imam drugara koji kinji ostale po odeljenju,imam jednog filozofa i jos jednog siledziju kad idem u grad i jednog druga koji je nako smeker i to bi bilo to,e da i imam par skins fanatika i druzinu za sah i to je to! :D Imam i neke rospije sto me spopadaju i ja njih i tak! Vecina nisu ckepi ali par njih su jajare,desi se da te izjebu!
 
Je li imate prave prijatelje,ne neke pi*ke koje ce da vas "prodaju" :mrgreen::D

Jednu drugaricu, ili dve dooobre, baš ono dobre, mada ne mogu da im verujem potpuno. Da li uopšte ikome možemo? :think:

Al ni sama nisam dobar drug, tako da se ne ljutim na njih.

da, ovo, nekako se mogu pronaći :aha:

I sta biste radili da neki vas dobar prijatelj ode iz vaseg zivota...

Otišla su dva druga...silom prilika, jednog sam nepovratno izgubila,
s drugim održavam kakve - takve kontakte, ali slabo je to. :(
 
Je li imate prave prijatelje,ne neke pi*ke koje ce da vas "prodaju" :mrgreen::D
I sta biste radili da neki vas dobar prijatelj ode iz vaseg zivota...

Ovih drugih imam koliko hoces, a ovih prvih, pa imam jednog za koga sam siguran da mi je pravi prijatelj, i jos dvojicu za koje jos nijesam toliko siguran.

A sta bi radio kad bi neki prijatelj otisao iz zivota? Pa bio sam u takvoj situaciji, bilo bi mi tesko, ali ybg, zivot ide dalje.
 
ih,jedna prava,ostalo sam otkacila
inace,nisam osoba za odnose,ne znam da se javim,da posaljem poruku,nazovem,cesto ne odgovaram na pozive,tako da svaki potencijalni odnos(bilo drugarski,bilo ljubavni) nema neki potencijal,niti neku svetlu buducnost
ali,kada je tesko,prva se nadjem,ali tupave sitnice tiopa tracaranje,ogovaranje itd su ocigledno mnogo bitnije u ovim godinama
tako da,razumem ljude,i meni je oke ovako
i uopste mi nije cesto da otkacim ljude,cak naprotiv
 
Imam dve dobre drugarice, barem ja tako mislim, znam da bih ja za njih sve ucinila, a nadam se da bi one za mene... Ali nisam 100% sigurna...jos za neka ljude u mom zivotu sam mislila da su pravi ali se ispostavilo da nisam bila u pravu,zao mi je, ali razmisljam samo o tome da su oni na gubitku,***.
Ima i onih prijatelja za koje kontam da mogu da ih zamolim za uslugu, pomoc, savet, da im se poverim...ali da jednostavno nasi zivoti idu u razlicitim smerovima da bi to bilo potpuno prijateljstvo...
 
ih,jedna prava,ostalo sam otkacila
inace,nisam osoba za odnose,ne znam da se javim,da posaljem poruku,nazovem,cesto ne odgovaram na pozive,tako da svaki potencijalni odnos(bilo drugarski,bilo ljubavni) nema neki potencijal,niti neku svetlu buducnost
ali,kada je tesko,prva se nadjem,ali tupave sitnice tiopa tracaranje,ogovaranje itd su ocigledno mnogo bitnije u ovim godinama
tako da,razumem ljude,i meni je oke ovako
i uopste mi nije cesto da otkacim ljude,cak naprotiv

Kao da sam ja ovo pisao! Pogotovo boldovani deo!:neutral:
 
e vidis,ja i ti bismo onda bas fino funkcionisali
msm,sa takvima kao sto smo mi,odnos mogu da uspostave samo slicni nama,ili oni na suprotnoj strani skale,oni koji ce da nas vuku,tegle,guse,a kojima to mozes da tolerises.
Hm,ja bas to i ne mogu:(
 
e vidis,ja i ti bismo onda bas fino funkcionisali
msm,sa takvima kao sto smo mi,odnos mogu da uspostave samo slicni nama,ili oni na suprotnoj strani skale,oni koji ce da nas vuku,tegle,guse,a kojima to mozes da tolerises.
Hm,ja bas to i ne mogu:(

Bas sam i ja o tome mislio.
Ali sad, ako ja ne cimam, ti ne cimas, o ost. onda i ne bi bas funkcionisalo.:lol:
Vec imam te koji me guse:p
 
pa ja bih znala da si takav,i ne bih se sad durila zbog toga,a svi ovi moji se drndaju zbog toga,osim te jedne drugarice.
i naravno,vidjam se ja sa njima,ali kada sam raspolozena
ma,ako nista drugo,razumeli bismo se,mozda ne bi to bila neka ljubav:lol:,ali tiho razumevanje:lol:
 
Imam jednu drugaricu za koju mogu reci da mi je pravi prijatelj. Ostalo nesto kao dodje i prodje, ali ona je tu, uvek je tu.
A ne umem ja da se ponasam u tim prijateljskim odnosima, ili previse zapostavljam ljude ili sam previse navalentna, uvek sam ja ta koja napravi neko sra,nje itd.
A posto sam se cesto selila, uvek nekog ostavim za sobom ali tu svaki kontakt i prestane.
Ne vezujem se tako cvrsto za ljude.
 
Imam 3-4 mnogo dobra prijatelja i to je to sa ostalima se isto gotivim i mozda mi je lako da nametnem dobro misljenje o meni ali retko kad se tolko zgotivim sa nekim, a i veoma cesto umem da ispalim ljude u odredjenim situacijama ali fala bogu vecina njih je navikla na to :mrgreen:...

inace moram da izdvojim jednog ortaka s kojim sam se mng zgotivio i sa kojim sedim zajedno u klupi jos od 4 razreda osnovne i kome cu biti kum,i sa kojim sam bukvalno pricao od problema covecanstva pa do toga koja likusha u razredu ima kakvu bulju i ostalo :per:
I ja njega ispalim ponekad on mene ispali ali razumemo se :mrgreen:
 
Moj najbolji ortak zivi do mene,redovno smo se druzili isli jedan do drugog stalno.Otkad idemo u srednju jedva ga vidjam.Razlog toga je sto se ne skida sa kompa.Igra WoW bez prestanka.Par puta sam ga zvao ali sam batalio jer uvek nesto ne moze(kao).Inace je dobar lik mnogo.Is skole svi muski su mi dobri,a kuci imam nekoliko ortaka sa kojima svakog vikenda izlazim :)
 
Imam jednu pravu prijateljicu... Poznajemo se ceo život...
Inače, jedino sa njom mogu o baš svemu da pričam... Neki iz osnovne su takođe dobri prijatelji... sa nekoliko njih sam super, družimo se ponekad, ali retko jer sam oduvek na neki način zatvorena... Ne mogu baš sa svima da pričam o svojim problemima... I ovi iz srednje mi svi deluju ok.., ali čisto sumnjam da ću se za nekog posebno vezati...
 

Back
Top