Pismo Zorici Tomic..molim vas prosledite joj ...

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
ja o ovome razmisljam vec duze vreme,i mislila sam da je to u ovakvom drustvu naucna fantastika ,ali,,,kada su novine pocele da pisu o sredstvima koja se izdvajaju za zivot zene po imenu Zorica Tomic,
postalo mi je jasno da mozda i nije tolika budalastina
Naraavno da ja mogu samo da pisem i lupam ovde ali,,ali mozda i ispadne nesto dobro od mog pisanja ovde...Hajde da pocnemo nekako,,,ne pominjajuci gospodju,,,evo ..ovo sam napisala jednom
,,,Vidim, da je malo ljudi kojima je stvarno stalo do zivotinja i ljudi kao meni
Nije to nikakvo samo-laskanje ,vec moj problem
ja moram nahraniti mrsavo mace ili kuce na ulici
ja se moram saosecati sa narkomanom ili napustenim ljudima ,,koji su svuda oko mene
Mene to boli,,,
Sta ja znam zasto,ali na to mi odlazi puno energije
....kao odgovor na pitanje= STA BISTE URADILI DA DOBIJETE MILIONE NA LOTOU- ja godinama slusam kao odgovor ,,,,KUPIO BIH STANOVE,PUTOVAO,,,POSAO,OTVORIO RESTORAN,,,,
A NIKO i ne pomislja da bi mozda ulozio u dom napustenih i bolesnih ljudi ili zivotinja,,,
Razbesnela sam se kkada sam cula da se iz budzeta daje Zorici Tomic 7000 e mesecno za stan,,,
ej za polovinu tih para mesecno moze mnogo ljudi da se zbrine i zivotinja
..Gledaj to ovako
Napusteni ljudi ,njima je potrebno da se osecaju voljeno i zeljeno
Zar ima boljeg nacina da osetis ljubav nego kada se brines o nekom ,i dobijas za uzvrat tu brigu i ljubav
Zar se ne bi mogao napraviti projekat da napusteni ljudi , imaju prihvatiliste tik uz neki azil za zivotinje
svaki covek , je sposoban da se brine o nekoj zivotinji
Zivotinje ,bi to osecale i vracale bi
cak bi napusteni ljudi ,tako dobijali samopostovanje ,i volju da se bore za buducnost
,,,,svaka zivotinja bi bila tako voljena ,i svaki covek bi bio voljen tako,,,
I to za polovinu para koje zorica tomic dobija da bi stanovala u parizu?
 
eh daje samo zorica tomic....
od 45g
su po kumovskoj ,rodjackoj liniji 1000000 zorica tomic dobilo stanove i po ...

pa bas zbog toga
Zorica Tomic je neki nebitni lik
skolska drugarica Tadica
mozda ovi gore promisle,ako imaju toliko para da daju nekom levom 7000 e mesecno,
onda bi mogli i da odvoje 5000 e za nesto sto ce im dati politicke poene ,a uciniti da se zaboravi afera sa zoricom
 
ja o ovome razmisljam vec duze vreme,i mislila sam da je to u ovakvom drustvu naucna fantastika ,ali,,,kada su novine pocele da pisu o sredstvima koja se izdvajaju za zivot zene po imenu Zorica Tomic,
postalo mi je jasno da mozda i nije tolika budalastina
Naraavno da ja mogu samo da pisem i lupam ovde ali,,ali mozda i ispadne nesto dobro od mog pisanja ovde...Hajde da pocnemo nekako,,,ne pominjajuci gospodju,,,evo ..ovo sam napisala jednom
,,,Vidim, da je malo ljudi kojima je stvarno stalo do zivotinja i ljudi kao meni
Nije to nikakvo samo-laskanje ,vec moj problem
ja moram nahraniti mrsavo mace ili kuce na ulici
ja se moram saosecati sa narkomanom ili napustenim ljudima ,,koji su svuda oko mene
Mene to boli,,,
Sta ja znam zasto,ali na to mi odlazi puno energije
....kao odgovor na pitanje= STA BISTE URADILI DA DOBIJETE MILIONE NA LOTOU- ja godinama slusam kao odgovor ,,,,KUPIO BIH STANOVE,PUTOVAO,,,POSAO,OTVORIO RESTORAN,,,,
A NIKO i ne pomislja da bi mozda ulozio u dom napustenih i bolesnih ljudi ili zivotinja,,,
Razbesnela sam se kkada sam cula da se iz budzeta daje Zorici Tomic 7000 e mesecno za stan,,,
ej za polovinu tih para mesecno moze mnogo ljudi da se zbrine i zivotinja
..Gledaj to ovako
Napusteni ljudi ,njima je potrebno da se osecaju voljeno i zeljeno
Zar ima boljeg nacina da osetis ljubav nego kada se brines o nekom ,i dobijas za uzvrat tu brigu i ljubav
Zar se ne bi mogao napraviti projekat da napusteni ljudi , imaju prihvatiliste tik uz neki azil za zivotinje
svaki covek , je sposoban da se brine o nekoj zivotinji
Zivotinje ,bi to osecale i vracale bi
cak bi napusteni ljudi ,tako dobijali samopostovanje ,i volju da se bore za buducnost
,,,,svaka zivotinja bi bila tako voljena ,i svaki covek bi bio voljen tako,,,
I to za polovinu para koje zorica tomic dobija da bi stanovala u parizu?

...Ма да је само 7.000 евра,....него прочитај ову вест:

Zorica Tomić, ambasador Srbije pri Unesku, državu godišnje košta
minimum 150.000 evra! Samo zakup rezidencije ambasadora u centru
Pariza plaća se 84.000 evra, a kada se tome doda i ambasadorska plata,
koja se kreće oko 5.000 evra (60.000 evra godišnje), kao i drugi troškovi,
stiže se do ove cifre


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ca+Tomić+tri+puta+skuplja+od+Kalemegdana.html

.
 
ja o ovome razmisljam vec duze vreme,i mislila sam da je to u ovakvom drustvu naucna fantastika ,ali,,,kada su novine pocele da pisu o sredstvima koja se izdvajaju za zivot zene po imenu Zorica Tomic,
postalo mi je jasno da mozda i nije tolika budalastina
Naraavno da ja mogu samo da pisem i lupam ovde ali,,ali mozda i ispadne nesto dobro od mog pisanja ovde...Hajde da pocnemo nekako,,,ne pominjajuci gospodju,,,evo ..ovo sam napisala jednom
,,,Vidim, da je malo ljudi kojima je stvarno stalo do zivotinja i ljudi kao meni
Nije to nikakvo samo-laskanje ,vec moj problem
ja moram nahraniti mrsavo mace ili kuce na ulici
ja se moram saosecati sa narkomanom ili napustenim ljudima ,,koji su svuda oko mene
Mene to boli,,,
Sta ja znam zasto,ali na to mi odlazi puno energije
....kao odgovor na pitanje= STA BISTE URADILI DA DOBIJETE MILIONE NA LOTOU- ja godinama slusam kao odgovor ,,,,KUPIO BIH STANOVE,PUTOVAO,,,POSAO,OTVORIO RESTORAN,,,,
A NIKO i ne pomislja da bi mozda ulozio u dom napustenih i bolesnih ljudi ili zivotinja,,,
Razbesnela sam se kkada sam cula da se iz budzeta daje Zorici Tomic 7000 e mesecno za stan,,,
ej za polovinu tih para mesecno moze mnogo ljudi da se zbrine i zivotinja
..Gledaj to ovako
Napusteni ljudi ,njima je potrebno da se osecaju voljeno i zeljeno
Zar ima boljeg nacina da osetis ljubav nego kada se brines o nekom ,i dobijas za uzvrat tu brigu i ljubav
Zar se ne bi mogao napraviti projekat da napusteni ljudi , imaju prihvatiliste tik uz neki azil za zivotinje
svaki covek , je sposoban da se brine o nekoj zivotinji
Zivotinje ,bi to osecale i vracale bi
cak bi napusteni ljudi ,tako dobijali samopostovanje ,i volju da se bore za buducnost
,,,,svaka zivotinja bi bila tako voljena ,i svaki covek bi bio voljen tako,,,
I to za polovinu para koje zorica tomic dobija da bi stanovala u parizu?

7000€ stan, ali nije samo to, +plata, +prezentacija, +auto, +hrana, +režije,+pedikir,manikir,frizer, +nadoknada za odvojen život, + po + , odosmo u -
 
...Ма да је само 7.000 евра,....него прочитај ову вест:

Zorica Tomić, ambasador Srbije pri Unesku, državu godišnje košta
minimum 150.000 evra! Samo zakup rezidencije ambasadora u centru
Pariza plaća se 84.000 evra, a kada se tome doda i ambasadorska plata,
koja se kreće oko 5.000 evra (60.000 evra godišnje), kao i drugi troškovi,
stiže se do ove cifre


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ca+Tomić+tri+puta+skuplja+od+Kalemegdana.html

.

post je onako, istinit, ali nevazan za rezim

u domacinskoj kuci se svaki dinar tri puta okrene u ruci pre nego sto se potrosi

izgleda da ovi ne zaradjuju pare za drzavu, nego samo trose. nisu bas razumeli sustinu drzave i naroda, i opstanak, a niko im nikada i nije rekao sta se radi kad dodjes na vlast.

oni rade onako kao su zamisljali, jadni i frustrirani, da treba. kombinacija je to diletanata, skorojevica, jajara

ps nisam bas upoznat da gospodja ima formalne kvalifikacije za to vazno ambasadorsko mesto
 
da je zoricinih 7 000 jedina diskutabilna lova srbija bi bila najbogatija drzava na svetu ubedljivo
shto ne pismo mishkovicu,dinkicu,djelicu,beku,ruzici,tadicu....?
ova je za njih malo dete

Riba se od repa čisti

Znaš li ti koliko ima te male dece pored ovih likova koje si naveo?
post je onako, istinit, ali nevazan za rezim

u domacinskoj kuci se svaki dinar tri puta okrene u ruci pre nego sto se potrosi

izgleda da ovi ne zaradjuju pare za drzavu, nego samo trose. nisu bas razumeli sustinu drzave i naroda, i opstanak, a niko im nikada i nije rekao sta se radi kad dodjes na vlast.

oni rade onako kao su zamisljali, jadni i frustrirani, da treba. kombinacija je to diletanata, skorojevica, jajara

ps nisam bas upoznat da gospodja ima formalne kvalifikacije za to vazno ambasadorsko mesto

Na žalost ima. Koliko se sećam ZT je profesor na fakultetu. Da ima mozga posle ove frke nikad se više ne bi pojavila pred lice djaka. Profesor je bio i biće primer.
 
Zorica Tomić je kulturolog, sociolog kulture, publicista i kolumnista u brojnim novinama.

Diplomirala je filozofiju na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu gde je i doktorirala 1996. godine. Radi kao vanredni profesor na Filološkom fakultetu u Beogradu gde predaje Kulturologiju i Komunikologiju kao i na Fakultetu za Kulturu i Medije Megatrend univerziteta.


http://www.naslovi.net/2009-09-16/vecernje-novosti/zorica-tomic-ambasador-pri-unesko/1326144

nisam bas siguran da su ovo kvalifikacije za amasadora u jednoj od svetskih sila, mozda za nekog referenta za kulturu

gde je diplomatsko iskustvo?

a kako ce da nesto proda francuzima, jer ako samo kupuje nije morala ni da ide tamo
 


nisam bas siguran da su ovo kvalifikacije za amasadora u jednoj od svetskih sila, mozda za nekog referenta za kulturu

gde je diplomatsko iskustvo?

a kako ce da nesto proda francuzima, jer ako samo kupuje nije morala ni da ide tamo


E jesi ti....

Pa znas li ti koliko kadrova u srpskim ambasadama po svetu danas imas jos iz vremena Jugoslavije?

Znas li ti koliko je srpskih diplomata POLUPISMENO, a o osnovnoj kulturi i da ne govorimo?

Kad bi to javnost znala - zgranula bi se.....
 
http://www.alo.rs/politika/24373/Placamo_Zoricu_da_planduje

Zanimljivo je i da članovi komisije za saradnju s Uneskom taj posao obavljaju volonterski, dok Tomićeva kao ambasador prima platu, koja je, navodno, oko 5.000 evra. Ispada tako da će nas nerad Tomićeve za tri godine koštati najmanje 432.000 evra - ako računamo samo platu i zakup rezidencije.
Podsećamo da dok je Tomićeva bila predsednik nacionalne komisije za saradnju sa Uneskom, od 2007. do 2009, vlada nije imenovala članove komisije i stoga nijedan spomenik kulture nije prijavljen da bude upisan na listu svetske baštine.


SRAMOTA! UŽAS !
 

Back
Top