Ne zamisljam te ovako

U suštini čovek je u pravu, svaka šema s Neta je sastanak na slepo, jer šta se može zaključiti o nečijem fizičkom izgledu na osnovu par loših fotki ko zna koliko starih i verodostojnih. Glupo je da pričam na koji način sam se našao u aktuelnoj šemi, ali to je tipičan primer za blind date. :zcepanje:
 
:lol: Podsetilo me na forumašicu i forumaša s kojima smo trebali da se sastanemo u BG (ako slučajno pročitaju pozdravljam ih :D), prvi su stigli na mesto okupljanja, sede u bašti kafea i očekuju najpre mene, pa tek onda ostalu ekipu. Ne znaju kako izgledam, videli su nekoliko mojih fotki na forumu, sigurni su samo u to da sam prosed. Videli su nekog sedog tipa koji se zatekao par stolova dalje i dobili ideju da pozovu moj broj, da provere da li će se taj "Dača" javiti. :D Ja sam prepoznao njega kad sam konačno stigao, isti kao na fotkama, o njenom izgledu ništa nisam znao. Ta situacija mi se još jednom ponovila, iznenada sam odlučio da se ipak sretnem sa nekim forumašima, takođe u BG, sedim u kafeu i čekam tri forumašice koje nisam mogao ni da zamislim, ne znam čak ni njihov opis. Opet smo se našli preko poziva, koju vidiš s mobilnim telefonom u kafeu, to je prava. :lol:
 

Back
Top