Ko su najmoćniji anime likovi?

zar se gogeta pojavljuje u dbz? mora da ja nisam gledao dobar dbz, jer onaj koji sam ja gledao (eng dub) samo se pojavljuje vegeto (vegeta+kakarot sa mindjusama), a najveci lvl je bio ssj3 (goku sam)

Tokom animea - DA,pojavljuje se samo Vegito,ali pogledaj Film "Dragon Ball Z Movie 12: Fusion Reborn" i bice ti sve jasnije :)

Evo i ostalih filmova prema redosledu :
Dragon Ball Z Movie 02: The World's Strongest
Dragon Ball Z Movie 03: The Tree of Might
Dragon Ball Z Movie 04: Lord Slug
Dragon Ball Z Movie 05: Cooler's Revenge
Dragon Ball Z Movie 06: Return of Cooler
Dragon Ball Z Movie 07: Super Android 13
Dragon Ball Z Movie 08: The Legendary Super Saiyan
Dragon Ball Z Movie 09: Bojack Unbound
Dragon Ball Z Movie 10: Broly - Second Coming
Dragon Ball Z Movie 11: Bio-Broly
Dragon Ball Z Movie 12: Fusion Reborn
Dragon Ball Z Special 1: Bardock, The Father of Goku
Dragon Ball Z Special 2: The History of Trunks
 
1. Lelouch Vi Britannia,dovoljno je samo da kaze naredjenje.
Dobre osobine su mu: Velika Inteligencija i Lukavost,Voli da manipulise ljudima sto ga cini jako nedprevidljivim... Losa strana je sto moze samo jednom da iskoristi tu moc po osobi.(Code Geass)
2.. Yagami Light i njegova sveska smrti,Veoma pametan,Lukav,zrtvovao bih sve kako bi ostvario svoj plan,manipulise ljudima sto je takodje veliki plus. Losa strana je prilikom upisivanja ime u svesku,Mora da zna ime i prezime te osobe,a ujedno i lik njegovog izgleda,takodje treba da prodje 40sek. kako bi ta osoba bila eliminasana. (Death Note)
3. Itachi i njegov mangekyou saringan,nije potrebno cak ni u oci da ga pogledas kako bi upao u sharingan,dovoljno je da pogledas makar deo njegovog Tela. Losa strana je sto uzima previse energije,a ujedno stradaju oci,pa lako moze da se dodje do gubljenje vida (Naruto)
4. Saiyan Fusion SS4,svi znamo kakva je moc u pitanju prilikom ove fuzije,losa strana Fuzije je sto traje svega 10-15minuta (DBGT)
5. Alucard , Legendarni Vampir bez ikakvih emocija,pokvaren,zao koji poseduje preveliku moc. Losa strana ... je to sto nemoze da pije svetu vodicu? :lol:,salim se,nema losih strana,barem ja do sada nisam primetio :) (Hellsing)
 
Archangel Uriel (Angel Sanctuary)

Uriel_Angel_Sanctuary_by_isilthefairy.jpg


Arhandjel Zemlje, Andjeo smrti i pravde. Ovo vam je sve reklo, ali da pojasnim malo.
Kao Arhandjel je apsolutno nedodirljiv za sve osim za Boga. Ima dovoljna "ovlascenja" da osudi Alexiel (miljenicu Boga) na one baksuzne stvari, zamrznuto telo i dusa koje se ponovo radja u ljudskim bicima, pa ona pati i nasilno umire, blabla. Medjutim, tu je zeznuo sam sebe, posto je bio zaljubljen u Alexiel, pa da se kazni sto je kaznio nju, iscupa svoje glasne zice. Glupo od njega, buduci da je imao moc da izgovara kletve koje se obistinjuju (drugim recima, ako vam on kaze "mrsh u pm"... Pa, mozete da zamislite sta bi vam se desilo). Naravno, nadoknadio je on to kasnije pomocu neke spravice koju je prikacio na grlo. Sta nisam rekla... O, da, moze da pravi tela dusama, i moze da pusta duse iz pakla.
 
Archangel Uriel (Angel Sanctuary)

Uriel_Angel_Sanctuary_by_isilthefairy.jpg


Arhandjel Zemlje, Andjeo smrti i pravde. Ovo vam je sve reklo, ali da pojasnim malo.
Kao Arhandjel je apsolutno nedodirljiv za sve osim za Boga. Ima dovoljna "ovlascenja" da osudi Alexiel (miljenicu Boga) na one baksuzne stvari, zamrznuto telo i dusa koje se ponovo radja u ljudskim bicima, pa ona pati i nasilno umire, blabla. Medjutim, tu je zeznuo sam sebe, posto je bio zaljubljen u Alexiel, pa da se kazni sto je kaznio nju, iscupa svoje glasne zice. Glupo od njega, buduci da je imao moc da izgovara kletve koje se obistinjuju (drugim recima, ako vam on kaze "mrsh u pm"... Pa, mozete da zamislite sta bi vam se desilo). Naravno, nadoknadio je on to kasnije pomocu neke spravice koju je prikacio na grlo. Sta nisam rekla... O, da, moze da pravi tela dusama, i moze da pusta duse iz pakla.

:P ja mogu da ga zaustavim, Sagaris je stvoren kao granica izmedju zivota i smrti.
a ima sposobnost da oduzima zivotnu snagu, ali uvek po 50 posto preostale energije tako da nikad ne umres od njegove ruke, ali nikad vise ni ne uspes da das i jedan znak zivota, samo lezis nepomicno doveka,
takodje ima sposbnost kontrolisanja vremena, moze da se vrati 3sec u proslosti, i da odrzava Shunpo neprekidno. XD nije anima, moja verzija neke uvrnute anime.
on je na prvom mestu, pa svi ostali. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top