Poseta Americi i Kanadi

Ayrfon

Početnik
Poruka
10
Planiram u septembru da odem turisticki(u posetu prijateljima) dve nedelje preko bare...
Zanima me nekoliko stvari...naravno pod pretpostavkom da dobijem vizu :)

Da li je moguce recimo kupiti povratnu kartu Beograd-New York recimo 15.-30.septembra, a kartu New York-Toronto 23-28.septembra...tj da li je moguce napustiti Usa pa se vratiti?
(pod pretpostavkom da je multy entry visa koju uglavnom daju u poslednje vreme)
Ili treba uzeti Beograd-NYC-Toronto-Beograd?

Ako se recimo ide preko Londona...da li je neophodno vaditi Britansku tranzitnu vizu ovde ili se dobija na aerodromu?? sta ako se radi o dva aerodroma (npr Hitrou i Getvik...ili cak Luton)

Hvala puno unapred
 
--------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav svima na forumu,molio bih vas za pomoc!!!
Jos davnih devedesetih godina jedni moji veliki prijatelji su odleteli za Ameriku i tamo ostali da zive.Kao sto biba u vecini slucajeva pred polazak su mi kao obecali,samo da se mi skucimo i zovemo tebe.Godine su prolazile,ali njima ni na kraj pameti nisam bio ja.I konacno dodje i mojih pet minuta i oni me pre neki da pozovu.Odjednom ti moji veliki prijatelji se zazeleli mene i sve ce uraditi samo da ja odem tamo-Cak su mi obecali i posao tamo,prosto ne mogu da verujem.Molio bih vas da mi pomognete oko papirologije.Koji papir bi trebali oni meni da posalju da ja nekako odletim? Unapred zahvalan!!!!
 

Back
Top