300 НАЈМОЋНИЈИХ У СРБИЈИ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ево, другови и другарице из Блиц-а опет праве СВОЈУ РЕДАЉКУ:


300 Najmoćnijih u Srbiji

Блиц - Пре 5 сати Predsednik Srbije Boris Tadić najmoćniji je čovek u Srbiji, rezultat je velike studije "Blica". Desetine novinara, stručnjaka i analitičara nedeljama su analizirali tokove moći i uticaja i došli do liste koju objavljujemo danas.
Osim Tadića, koji se nalazi na prvom mestu "top 300" drugu godinu za redom, svoju poziciju od prošle godine zadržao je i vlasnik "Delte" Miroslav Mišković. Iznenađenje za neke može predstavljati visoka pozicija ministarke pravosuđa Snežane Malović, kao i ulazak još jedne žene u prvih deset - Draginje Đurić, predsednice Izvršnog odbora "Banke Inteze".
Kriterijumi kojima se rukovodimo praveći liste moćnih
- lakoća ostvarivanja ciljeva
- prepoznatljivost u javnosti
- finansijski i politički uticaj
- lični autoritet i ugled institucije koju predstavljaju
- lična harizma



погледајте целу листу овде:
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...ec=02&godina=2010****************************


Оно што ме је навело да о објављеној листи отворим тему су резултати за нашег муфљуза Цветка и чувеног члана Владе Кркобабе:


35.Mirko Cvetković (30)
Premijer Srbije. U karikaturama "Blica" predstavljen kao ljubazan, ali ne previše uticajan. Oni koji ga poznaju kažu da u ličnom kontaktu odaje utisak sposobnog i smirenog stručnjaka.



300.Jovan Krkobabić (300)
Potpredsednik Vlade Srbije, aktivno učestvuje u pregovorima sa MMF - i veoma često ih iznenadi neobičnim idejama o rastu penzija.


+ + + + + +


Какво је ваше мишљење о веродостојности ове листе и имате ли неке своје предлоге???
 
31.Darko Šarić (-)

Narko-bos iz Pljevalja, kupio je brojne kompanije, zemljište i ugostiteljske objekte širom Srbije. Uspevao je da tone kokaina prebaci iz Južne Amerike u Evropu, najčešće preko Crne Gore i Grčke. Trenutno je u toku sveobuhvatna akcija u kojoj učestvuju srpske, američke i britanske snage čiji je cilj hapšenje Šarića i njegovih pomagača.



P.S. Mislim da su ih malo potcenili :D
 
31.Darko Šarić (-)

Narko-bos iz Pljevalja, kupio je brojne kompanije, zemljište i ugostiteljske objekte širom Srbije. Uspevao je da tone kokaina prebaci iz Južne Amerike u Evropu, najčešće preko Crne Gore i Grčke. Trenutno je u toku sveobuhvatna akcija u kojoj učestvuju srpske, američke i britanske snage čiji je cilj hapšenje Šarića i njegovih pomagača.



P.S. Mislim da su ih malo potcenili :D

:hahaha: па тај Шарић КРИМИНАЛАЦ је 4 места ИСПРЕД ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ и 270 МЕСТА ИСПРЕД ЧЛАНА ВЛАДЕ КРКОБАБЕ...:per:
 
Mislim da bih se ipak menjao sa njim :mrgreen:

Mislis da je zadovoljstvo raditi tudjim novcem a javnosti se prezentovati kao uspjesam biznismen?

Mozda je lijepo njemu kad gleda glupav narod koji ga postuje misleci da je on neki lovator.
U stvari mozda mu je to zadovoljstvo bilo u pocetku ali... nece to vjeciti trajati.

Pa pogledaj ove afere oko oduzimanja nelegalno stecene imovine ovih dana... mislim smijurija.
 
Mislis da je zadovoljstvo raditi tudjim novcem a javnosti se prezentovati kao uspjesam biznismen?

Mozda je lijepo njemu kad gleda glupav narod koji ga postuje misleci da je on neki lovator.
U stvari mozda mu je to zadovoljstvo bilo u pocetku ali... nece to vjeciti trajati.

Pa pogledaj ove afere oko oduzimanja nelegalno stecene imovine ovih dana... mislim smijurija.

Slusao sam mnoge price kako je on puko ko oblanda i slicno , ali mi ne djeluje tako, ciji je novac i sta li je tu u pitanju nemam pojma niti se zamaram sa tim , ali mi ne djeluje da je njemu uopste lose ...
 
Miskovic je izmisljenja prica. On nije bogatiji od bilo kojeg forumasa.
Novac mu je dat.


Zar se milijarde mogu zaraditi prodajom sladoleda?
Ne budite smijesni!

Не само продајом сладоледа него и патика, гардеробе, кафе, италијанских јела, итд...

Погледај мало боље, кликни на овој страници реч "брендови" па ћеш да видиш:

http://www.deltasport.com/kontakt.php

он је заступник за све INDITEX-ove брендове. Знаш ли шта то значи ???
 
Не само продајом сладоледа него и патика, гардеробе, кафе, италијанских јела, итд...

Погледај мало боље, кликни на овој страници реч "брендови" па ћеш да видиш:

http://www.deltasport.com/kontakt.php

он је заступник за све INDITEX-ove брендове. Знаш ли шта то значи ???

U pocetku su bili sladoledi!

ps
jedan moj drug se "obogatio" prodavajuci priganice na plazama :rotf:
Ovaj Miskovic je prodavao sladolede... mislim nije on direktno..
a jedan drugi moj drugar se "obogatio" tako sto je radio kao nosac kofera u jednom poznatom hotelu :hahaha:
 
To su ustipci.
Da... uz ustipke je prodavao i krofne :rotf:

аха ок, свака му част :lol: :p:mrgreen:

ја помислих да су то можда "прженице", оно што се ујутро пржи кришке хлеба умочене у умућена јаја и испржене на уљу, па реко, запита се, како је то успео да продаје коме :mrgreen:
 
аха ок, свака му част :lol: :p:mrgreen:

ја помислих да су то можда "прженице", оно што се ујутро пржи кришке хлеба умочене у умућена јаја и испржене на уљу, па реко, запита се, како је то успео да продаје коме :mrgreen:

Sta fali przenicama :evil:
 
аха ок, свака му част :lol: :p:mrgreen:

ја помислих "прженице", оно што се ујутро пржи кришке хлеба умочене у умућена јаја и испржене на уљу, па реко, запита се, како је то успео да продаје коме :mrgreen:

Evo pogledaj :arrow: PRIGANICE
7cb91d4900815628efa285adcc668274_content_medium.jpg


nekako u to vrijeme su se pojavili i prvi Delta sladoledi uz pricu kako je neki lik iz Srbije napravio posao s grcima i pravi super sladolede.

Zdrav razum nalaze sledece razmisljanje...

Svi znamo koliko je albanaca sa Kosova drzalo poslasticarnice i prodavalo sladolede ali se niti jedan nije ovako dobro "obogato" i to u vrlo kratkom vremenskom periodu. :think:
 
Evo pogledaj :arrow: PRIGANICE
7cb91d4900815628efa285adcc668274_content_medium.jpg


nekako u to vrijeme su se pojavili i prvi Delta sladoledi uz pricu kako je neki lik iz Srbije napravio posao s grcima i pravi super sladolede.

Zdrav razum nalaze sledece razmisljanje...

Svi znamo koliko je albanaca sa Kosova drzalo poslasticarnice i prodavalo sladolede ali se niti jedan nije ovako dobro "obogato" i to u vrlo kratkom vremenskom periodu. :think:

сад ми се једу ове приганице :D:mrgreen:

ниси требао/ла да постављаш слику :cool:
 
сад ми се једу ове приганице :D:mrgreen:

ниси требао/ла да постављаш слику :cool:

Pa zamuti... nije to filozofija.
Ukusno je bas.


1. Kvasac (10 gr.) potopiti u malo mlake vode sa secerom i kasikom brasna.
2. Zamijesiti tijesto (400 gr.bijelog) brasna (da ne ispadne samo "bijelog")drvenom varjacom i ostaviti da uskisne.
3. Premijesiti, sjeci tijesto i prziti. Sluziti uz bijeli sir.
 
Pa zamuti... nije to filozofija.
Ukusno je bas.


1. Kvasac (10 gr.) potopiti u malo mlake vode sa secerom i kasikom brasna.
2. Zamijesiti tijesto (400 gr.bijelog) brasna (da ne ispadne samo "bijelog")drvenom varjacom i ostaviti da uskisne.
3. Premijesiti, sjeci tijesto i prziti. Sluziti uz bijeli sir.

:zcepanje:
no konacno nesto i pametno ,za razliku od politike gde je sve idijotski.

:manikir:
 

Back
Top