Regnatrixcis u Zemlji Liliputanaca...

Regnatrixcis

Primećen član
Poruka
543
Ja prosto moram ovo da iznesem kao temu.. mozda i nije za ovaj pdf, ali mozda i jeste..

Uglavnom- Bila ja prosle nedelje na rodzendanskoj zurci kod moje sestre - devojka je 90o godishte, i naravno tamo josh gomila dewojaka istih godina.. i par nas starijih 2-3 godine. Djuskamo, i u jednom trenutku ja istripujem kako sam jos malo pa najwishlja. 90 posto dewojaka jedwa imaju 160cm, ma i to je mnogo, napucane sise, jastuchitje na obe strane iznad duppeta u koje se usecaju farke i ispeglanu kosu. :zcepanje:
Ubedjena da tripujem, zagledam dewojke posle u gradu - ne znam kojih su godina, ali sve neki skockani kepeci.. I evo jutros mi sestra donela fotke sa rodjusa - samo ja i moja tetka shtrchimo iz mase!!! :sad2:

Da li ste wi primetili taj evolutivni skok, ili shta je vetj, da su nam nekako skoro swe dewojke.. male, niske? Ili to ja ipak samo tripujem? :think:

Info - ja wisoka 169-171 max! :cool:
 
I ja sam kepec,nalazim se emotivno pogodjena temom:lol:

Ima mnogo dobrih riba koje su niske,npr Kim Kardashian ima { mozda } 163..al dobro ona je arapske krvi i prirodno je da bude niska i onda joj se sve rasporedi ravnomerno. Da odmah kazem,meni je lepa visina,al ne viidm problem shto bi se dirale devojke koje su niske. Npr { ne tako svetao i pozitivan primer ali u duhu teme } ona,kako se zove,Sandra Afrika,nju navodno muskarci smatraju za kojekakvu ribu i bale za njom a mislim da nema vishe od 160,ako ima,mashala,dakle minijatura.
Mada razumem da bi visokim osobama takve devojke bile cudne,znam i visoke zene kojima su niski muskarci smesni ali ne vidim zbog cega bi bio to problem.
 
Ja prosto moram ovo da iznesem kao temu.. mozda i nije za ovaj pdf, ali mozda i jeste..

Uglavnom- Bila ja prosle nedelje na rodzendanskoj zurci kod moje sestre - devojka je 90o godishte, i naravno tamo josh gomila dewojaka istih godina.. i par nas starijih 2-3 godine. Djuskamo, i u jednom trenutku ja istripujem kako sam jos malo pa najwishlja. 90 posto dewojaka jedwa imaju 160cm, ma i to je mnogo, napucane sise, jastuchitje na obe strane iznad duppeta u koje se usecaju farke i ispeglanu kosu. :zcepanje:
Ubedjena da tripujem, zagledam dewojke posle u gradu - ne znam kojih su godina, ali sve neki skockani kepeci.. I evo jutros mi sestra donela fotke sa rodjusa - samo ja i moja tetka shtrchimo iz mase!!! :sad2:

Da li ste wi primetili taj evolutivni skok, ili shta je vetj, da su nam nekako skoro swe dewojke.. male, niske? Ili to ja ipak samo tripujem? :think:

Info - ja wisoka 169-171 max! :cool:

Pa i nisi nesto visoka :lol:

Koliko ja primetih devojke su sve vise,a manjih nesto bas i nema.:think:
 
Ja prosto moram ovo da iznesem kao temu.. mozda i nije za ovaj pdf, ali mozda i jeste..

Uglavnom- Bila ja prosle nedelje na rodzendanskoj zurci kod moje sestre - devojka je 90o godishte, i naravno tamo josh gomila dewojaka istih godina.. i par nas starijih 2-3 godine. Djuskamo, i u jednom trenutku ja istripujem kako sam jos malo pa najwishlja. 90 posto dewojaka jedwa imaju 160cm, ma i to je mnogo, napucane sise, jastuchitje na obe strane iznad duppeta u koje se usecaju farke i ispeglanu kosu. :zcepanje:
Ubedjena da tripujem, zagledam dewojke posle u gradu - ne znam kojih su godina, ali sve neki skockani kepeci.. I evo jutros mi sestra donela fotke sa rodjusa - samo ja i moja tetka shtrchimo iz mase!!! :sad2:

Da li ste wi primetili taj evolutivni skok, ili shta je vetj, da su nam nekako skoro swe dewojke.. male, niske? Ili to ja ipak samo tripujem? :think:

Info - ja wisoka 169-171 max! :cool:



ma tripujes ti puno :lol:
 
ma tripujes ti puno :lol:
:zcepanje::ok:
ne znam al provalih u ovaj bg gledam muzjaci ko ja :sad2:
zenske manje od mene a ja nisam visoka 168, malo bre to, nista mi nije jasno

odem u sumadiju tamo su svi veci od mene :zper: to se trazi bre

Nema teorije da tu neko išta dokaže, možda medicinari koji prate statistiku imaju neke informacije, a ovako - najn.
 

Back
Top