Zaplanje

Pozdrav za sve zemljake from the Zaplanje. Razmosljao sam o tome da napravimo zajedno web site o Zaplanju. Ja se naravno slazem ali ne mogu ni ja sve sam ako hoce neko da pomogne pa da se prihvatimo posla. Ako imate neke slike neke zanimljivosti i tako to posaljite na grozda_88@hotmail.com Poz.
 
Znaci ne mogu da verujem da ima ovoliko Zaplanjaca, pa jos i Brzobrodjana. Naravno, Brzi Brod (bar jos par dana, izdrzacu do preseljenja), a po nekoj vezi iz Zaplanja (kao i sto je vecina Brzobrodjana odatle), tacnije neko od ona dva Dragovlja :)
 
Ne kaze se (Sta je to) :D ......nego gde je to?....nije to predmet :D ........ti izgleda bas slabo kapiras...ili se mnogo foliras :-) ...........ali ipak mislim da samo volis da budes u centru paznje ;)
 
Sta da kazem Zaplanjci su najbolji ljudi. Dodjite u subotu u D.Dusnik, uzivo muzika rastura ga decko sto ga svira. Do sada sam sigurno popio cisternu piva tamo. P.S. Ima nas Zaplanjaca i po drugim naseljima, poz. sa Panteleja.
 
ADRENALIN_88:
Sta da kazem Zaplanjci su najbolji ljudi. Dodjite u subotu u D.Dusnik, uzivo muzika rastura ga decko sto ga svira. Do sada sam sigurno popio cisternu piva tamo. P.S. Ima nas Zaplanjaca i po drugim naseljima, poz. sa Panteleja.

To li kod Damira u kafic? A svira decko iz Duvanista zove se Nikola a peva Milos Begunac isto iz Duvanista. Kafic 2x2 al je pun uvek.
 
Pa ili kod Damira ili kod Dušana u Cafe Cafe i na jedno i na drugo mesto uživo muzika, a sad samo Miloš i svira i peva. Ja idem sutra razbicu se od alkohola. Ja obično prvo zaglavim kod Damira pa ako mi se ne svidja predjem kod Dušana a ako mi se svidja ostanem tu. Bice srče do kolena!
 
gucci_novosadjanka:
Pa moj drug Nemanja kako se doselio iz Nisa bas pokusava da ne prica tako ali ja ga teram da bas prica tako......................kako on slatko izgovara moje ime................... :) :) :)
Mozda grub i kako neki kazu seljacki naglasak ali u svakom slucaju je zanimljiv e sad je stvar ukusa kome se svidja a kome ne. Meni se iskreno svidja kako novosadjanke pricaju deluje bas slatko ali mi se ne svidja bas kako pricaju novosadjani njima ne stoji taj naglasak previse je mekan i usporen za muskarca. Kazem opet sve je to stvar ukusa.
 
Decky_Nis:
Mozda grub i kako neki kazu seljacki naglasak ali u svakom slucaju je zanimljiv e sad je stvar ukusa kome se svidja a kome ne. Meni se iskreno svidja kako novosadjanke pricaju deluje bas slatko ali mi se ne svidja bas kako pricaju novosadjani njima ne stoji taj naglasak previse je mekan i usporen za muskarca. Kazem opet sve je to stvar ukusa.
jao da znam nista mi ne govori! Znas kako kazu.........il' je ***** il' je Novosadjanin!
mada sam jenom cula komentar nekih frajera kad sam sedela u kaficu sa drugaricama u Budvi od strane nekih crnogoraca kao "ove ko da su sa hot lajna"-kao tako pricamo! ja bas ne mislim................
 
gucci_novosadjanka:
jao da znam nista mi ne govori! Znas kako kazu.........il' je ***** il' je Novosadjanin!
mada sam jenom cula komentar nekih frajera kad sam sedela u kaficu sa drugaricama u Budvi od strane nekih crnogoraca kao "ove ko da su sa hot lajna"-kao tako pricamo! ja bas ne mislim................

Meni se ne svidja kako crnogorci pricaju uzasno je a tek crnogorke kad pricaju... sto se tice novosadjanki njihov naglasak definitivno pristaje devojkama jer je "zenstven" za muskarce sam i ja cuo slicne komentare da deluje malo napedericavo.
 

Back
Top