Aj da cujem - Ko uzima kalco?

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Dakle pitanje je jasno! S tim interesuje me jos i za koga navijete ali ipak pokusajte da budete objektivni i recite navijam za recimo Parmu ali mislim da ce osvojiti Roma.Ili mislim da ce osvojiti tim za koji navijam a to je recimo Juventus!

Po meni titula ide ponovo u ruke AC MILANA.
Inace to je i klub za koji navijam!
Mislim da smo mogu da ga ugroze Stara torinska DAMA i Roma!

Inter nema sanse(uklet klub)! A voleo bih i da dobro prodje FIORENTINA!


Aj da cujem vas, 12 dana pre pocetka najboljeg i najkvalitetnijeg prvenstva na SVETU!
 
vicente:
prvo, calcio nije najbolje i najkvalitetnije takmicenje, al' 'ajde...

mislim da bi Inter konacno nesto mogao da uradi.... imaju najbolji sastav u poslednjih deset godina...
inace navijam za Juventus i Udinese....

Pazi ok je to da Inter ima super tim! Ali zar oni poslednjih 6-7 sezona nemaju jedan od najboljih timova! Sastav im je uvek bio fantastican! Seti se samo da su za njih igrali:RONALDO,SEDORF,PIRLO,ROBERTO BADJO i drugi veliki asovi! Da umalo Krespa da zaboravim! Ali brate oni nemaju srece! Ko da su ukleti! Videces , prvo ce da im se povredi pola igraca, onda ce u sred sezone da menjaju trenera, onda ce da dodje do svadje u klubu! Znas vec kako to ide u INTERU!

A koko KALCO nije najbolji! Koje je prvenstvo bolje?
Spanci su dosadni! Englezi imaju tri kluba da igraju fudbal ostali igraju ragbi!
 
tacno je sve sto kazes za Inter, ali ni u prethodnih deset godina, koliko god novca da su potrosili, nisu imali bolji tim nego sto je ovaj.... Veron, Davids, Strankovic.... Nikad bolji vezni red za nero-azure, a o napadu da ne govorim...
e, sad, ako su ukleti, ko sto kazes, j e b i g a

inace, meni je italijanski fudbal mnogo dosadniji poslednje dve-tri sezone od spanskog, a narocito od engleskog....
ali to je valjda stvar ukusa.... englezi zive za fudbal i smatram da nisu oni pregrubi, nego su ostali preblagi.....

ne secam se i jedne utakmice u engleskoj koju sam gledao da je bila dosadna ili bez uzbudjenja...
a takodje i stadioni su im uvek puni, a u italiji....(nije ni to bez razloga, koliko god englezi bili napaljeni na fudbal)
 
Teshko je reci. Juventus zna da prsne u sred sezone, Roma je vec prsla, dok AC Milan neshto nije najubedljivije startovao. Nekako mislim da ce biti dosta frke izmedju Lazia i Intera. Lazio je, sa obzirom na oslabljenu ekipu dobro startovao... a Inter se polako pridize... Vishe o ovome posle danashnjih tekmi.
 
Guliverr:
vicente:
prvo, calcio nije najbolje i najkvalitetnije takmicenje, al' 'ajde...

mislim da bi Inter konacno nesto mogao da uradi.... imaju najbolji sastav u poslednjih deset godina...
inace navijam za Juventus i Udinese....

Pazi ok je to da Inter ima super tim! Ali zar oni poslednjih 6-7 sezona nemaju jedan od najboljih timova! Sastav im je uvek bio fantastican! Seti se samo da su za njih igrali:RONALDO,SEDORF,PIRLO,ROBERTO BADJO i drugi veliki asovi! Da umalo Krespa da zaboravim! Ali brate oni nemaju srece! Ko da su ukleti! Videces , prvo ce da im se povredi pola igraca, onda ce u sred sezone da menjaju trenera, onda ce da dodje do svadje u klubu! Znas vec kako to ide u INTERU!

A koko KALCO nije najbolji! Koje je prvenstvo bolje?
Spanci su dosadni! Englezi imaju tri kluba da igraju fudbal ostali igraju ragbi!


Eto vidis VISENTE da sam bio u pravu! Inter moze polako da se oprasta od titule posle remija u FIRENCI! Dakle MILAN i JUVE! Kao sto sam rekao na pocetku ili kako sada stvari stoje- JUVE I MILAN! Svak bi trebalo da se plasi INTERA ali u Ligi Sampiona! U KALCU nemaju sanse!
 
I EVO JE POLUSEZONA ! DA LI STE PROMENILI MISLJENJE , DA LI SE KAJETE ZBOG PRETHODNOG ! SADA JE JASNO ONO STO SAM JA TVRDIO JOS NA POCETKU - DILEMA JE MILAN ILI JUVE! HAJDE SADA PITANJE ZA VAS! KO CE OD NJIH BITI SAMPION! SINOC JE BILO 0-0 ALI TO NE ZNACI NISTA ! HAJDE KO CE UZETI KALCO?
 
Italijanska liga ja najbolja i najaca na svetu.svako ko se u Kalcu dokaze taj je posle BOG! Navijam za AC Milan i nadam ase da ce oni biti prvaci.Najozbiljni konkuretn im je Juve.Bice tu "klanja" do kraja.Ovi drugi nemaju sta da traze.
Inace klubovi za koje uvek zelim da dodbro prodju su Parma i naravno neprevazidjena Fiorentina.Za AC Milan navijam,ali Fioru mnogo simpatisem.Bilo mi je zao sto ih je Milan odvalio 6-0.
 
E ljudi bilo je 8 a sada ako Milan veceras pobedi Lacija imamo sansu da pridjemo Juventusu na 2 boda! Ko ce biti sampion pitanje je koje i dalje ostaje otvoreno! Drago mi je sto vecina misli da ce to biti ROSONERI( jer sam i sam njihov navijac ) Ali postavlja se pitanje mozemoli do titiule bez CARA IZ UKRAINE!
 
Ljudi videste li ono sinoc,SEF ne samo da se rekordno brzo oporavio nego je i zveknuo golcinu za anale! Najbolji je nema sta! A kakva je tekma tek bila! Zivce su mi pokidali ali pobedise Lacija! Dobro je! A sada stara Totinska dama neka se sprem ,za petama smo im ! JOS 2 BODA!
 

Back
Top