Muzika u politici

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Veliki expert, guverner sa fantomkom i kalašnjikovom, ministar koji je najzaduženiji Srbin, jer svakom punoletnom građaninu duguje 980 evra, je 2000. osnovao bend "Monetarni udar", i tezgario po gitarijadama. Kasnije je počeo da komponuje pesme za festivale, koje su za njega izvodili poznati folk pevači. Keba pokupio nagradu. Onda je hteo da tuži evrovizijske izvođače da su mu ukrali pesmu. Reklo bi se više ga interesuje muzika od politike.

Nenad Čanak je nastupio na Pinku glumeći Frenk Sinatru sa "My way". Najavljuje duet i spot sa nakaradom Karleušom.

Koštunica je kao premijer imao savetnika rokera Boru Čorbu.

Vlada R Srbije je organizovala novogodišnji koncert najveće estradne sisulje Cece, na kojem su padali u trans. Naročito Velja...

Vlada Divljan (Idoli) Čedi prašku komponuje džingl za predizborni spot.

A, Srđan Šaper (Idoli) postao je siva eminencija vlasti u Srbiji. On je kombinacija Jozefa Gebelsa i kardinala Rišeljea.

Ebt, ala se muzika umešala u srpsku politiku.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Музичари или политичари

Немам недоумица, професионални политички виртуози, они који воле да дувају другима у .....

mladjan-dinkic-zvezda-granda.jpg
 
E, da, pošto se našim puritanskim moderatorima nije svidela reč mooda, pa su mi obrisali celu rečenicu iz uvodnog posta, ja im se najdublje izvinjavam zbog povrede njihovih osećanja o etici i moralu, pa ću istu tu rečenicu napisati u sasvim pristojnom tonu.

Da ga vidim ko će stisnuti petlju da mi zatvori ovu temu, i pod kojim obrazloženjem.

Eto... Sada je bolje. Hvala!
 
E, da, pošto se našim puritanskim moderatorima nije svidela reč mooda, pa su mi obrisali celu rečenicu iz uvodnog posta, ja im se najdublje izvinjavam zbog povrede njihovih osećanja o etici i moralu, pa ću istu tu rečenicu napisati u sasvim pristojnom tonu.

Da ga vidim ko će stisnuti petlju da mi zatvori ovu temu, i pod kojim obrazloženjem.

Eto... Sada je bolje. Hvala!


Yeah....you gotta fight for your right ...to partyyy!!!!!!:cool:
 
E, da, pošto se našim puritanskim moderatorima nije svidela reč mooda, pa su mi obrisali celu rečenicu iz uvodnog posta, ja im se najdublje izvinjavam zbog povrede njihovih osećanja o etici i moralu, pa ću istu tu rečenicu napisati u sasvim pristojnom tonu.

Da ga vidim ko će stisnuti petlju da mi zatvori ovu temu, i pod kojim obrazloženjem.

Eto... Sada je bolje. Hvala!

Мени експресно затворише тему
"Беда у политици".....


.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top