program za snimanje sa msn-

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
kako da nadjem program koji snima moj video razgovor sa msn-a ili skype-a? neki program koji radi brzo a da ne opterecuje kameru i net. recimo da radi u pozadini. napominjem da mi treba i to da mogu da snimam samo osobu sa kojom pricam, ne moram sebe. a moglo bi i jedno i drugo ili zajedno... da li postoji tako nesto?


hvala vam...
 
Уколико сам софтвер за камеру нема опцију за тако нешто, онда можеш користити додатне програме за такве ствари као што су:

  • Fraps
  • Innoheim
  • CamStudio
Сматрам да је први у листи горе поменутој сасвим довољан.
 
SNAGIT 7
Bulent's Screen Recorder

MSN Webcam Recorder je jednostavan za korištenje, brz, moćan i softver je za snimanje videa. Snimanje cijelog zaslona ili prozora. Za AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, i screen. Program učitava video kompresore dinamički na temelju tvog sistema za najbolju snagu i fleksibilnost. Audio može biti snimljen iz bilo kojeg izvora, uključujući i mikrofon, line-in, ili zvučnika. Verzija 8,2 uključuje nedefinirana ažuriranja, poboljšanja, odnosno sve greške od prethodne verzije su ispravljene.
 
kako da nadjem program koji snima moj video razgovor sa msn-a ili skype-a? neki program koji radi brzo a da ne opterecuje kameru i net. recimo da radi u pozadini. napominjem da mi treba i to da mogu da snimam samo osobu sa kojom pricam, ne moram sebe. a moglo bi i jedno i drugo ili zajedno... da li postoji tako nesto?


hvala vam...
Рецимо:

 

Back
Top