Слуша

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
Не, није музика...
Ех, овако...
Разговарам скоро са једним изузетним фрајером (баш смо блиски, ал не нако) о његовој дугогодишњој вези... И питам ја њега зашто је са њом.
– Слуша, рече човек и остаде жив.
:eek:
Слуша? Мени је то баш безвезе разлог да би био с неким.
Мислим, купићу пса, ел...

Да ли волите да је послушан/на?
То вам прија или вас можда до лудила доводи...

А мени и даље ништа није јасно... :confused:
 
aa pa ako je to jedini razlog onda treba da se zapita ..
mislim mozzemo da se slushamo i da me titra po ceo dan i ima strpljenja za mene i razumevanja, ali ako mi ne mrsi kosu dok gledamo tv, ako nece da me naguzi kad imam teranje, ako mu je bitnije drushtvo od mene, ako ne izbacuje pikslu kad je napunim iako ne pushi, ako je mamin sinchic, ne zzivi sam, ne zna da se ponasha u drushtvu, onda chovek definitivno nije za mene :)
 
Poslednja izmena:
Не, није музика...
Ех, овако...
Разговарам скоро са једним изузетним фрајером (баш смо блиски, ал не нако) о његовој дугогодишњој вези... И питам ја њега зашто је са њом.
– Слуша, рече човек и остаде жив.
:eek:
Слуша? Мени је то баш безвезе разлог да би био с неким.
Мислим, купићу пса, ел...

Да ли волите да је послушан/на?
То вам прија или вас можда до лудила доводи...

А мени и даље ништа није јасно... :confused:

Ja ne volim kad mi popušta i da je stalno po mom.... msm to je ipak odlika papka, ja volim ove s otporom;)
 
Ja ne volim kad mi popušta i da je stalno po mom.... msm to je ipak odlika papka, ja volim ove s otporom;)
e ja volim da je stalno po mom, ali nekad iskuliram, radi ravnotezze i zdravog razuma, jer sam impulsivna...ako nije tako onda mozze da se nada da mi u bliskoj buducnosti vidi ledja
a to nije odlika papka nego choveka koji voli, a chovek u ljubavi nije papak..papak ne mozzesh da budesh prema zzeni nego prema drugima, tzv pichkice u telu mushkarca
 
Nekima je bitno da žena "sluša", da bi oni se osetilli kao frajeri, kraljevi džungle i to:manikir:
А можда им тако најлакше...
Да не смарају него повлађују у свему...

Јој, ја не бих могла никако.
Да ме слуша...
Па ко је онда он?
Шта заиста мисли...
 
a zamisli d amene neko musko ispituje zasto sam sa nekim i to sve.
pa rekla bih slicno.
da bih izbegla detalje koji nisu za raspredanje okolo. sta, sad da ja nekome polazem racune zasto sam sa nekim????
evo sacu:)
i da, rekla bih: slusa:)
 
cuj, pa gomilu muskaraca bi odgovorilo tako.
nadju zenu koja cuva kucu, radja decu i slusa..a oni vode svoj zivot.:)
nista novo, nista posebno.

ja mislim da se tu krije mnogo vise, samo sto ti muskarci nisu u stanju da se povjere i kazu sta je to sto ih privlaci
da li nisu u stanju, ili u startu en zele da dijele svoje impresije prema toj zeni, to sada nije ni vazno... ali ne vjerujem da ce iko biti u dugogodisnjoj vezi samo iz razloga sto je ona poslusna
 
ja imam teoriju o celoj situaciji.
autorka je pokazala onu bljutavu zensku radoznalost.
morala da zavuce nos u svasta, onako izokola. a covek, shvativsi to, odvalio prvo logicno i pamtno:)
 

Back
Top