Неверник Вучић увредио Српску Православну Цркву и све православне вернике!

СРС: Вучић увредио СПЦ

БЕОГРАД - Заменик председника Српске напредне странке (СНП) Александар Вучић скандалозном изјавом исмевао је СРС да је изгубила компас и да не зна ког дана треба да слави славу и извргао руглу и грубо увредио Српску православну цркву и све православне вернике, саопштила је данас СРС.

Заменик председника Напредне странке, показао је да не познаје своју веру и да не поштује одлуке Српске православне цркве.

Синод Српске православне цркве је, према правилима о богослужењима, извршио корекцију у Великом календару за 2010. годину због почетка Великог часног васкршњег поста, и зато се Света три Јерарха славе дан раније у четвртак, а празник Сретење Господње празнује се у недељу 14. фебруара.

Обавештење о овим изменама налази се и на сајту Српске православне цркве, подсећа СРС.

Српска радикална странка обележила је пре два дана страначку славу Три Јерарха у седишту те партије у Земуну.

СРС је обележила славу три светитеља - Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог традиционалним обичајем сечењем славског колача.


http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/srs:-vucic-uvredio-spc_173518.html



:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Извини, али човек је у праву. Вучић је показао или тотално незнање или невиђену поквареност овом изјавом.

ma šta neznanje i pokvarenost, tim činom je indirektno izrazio želju da se krene u masovni pokolj vaskolikog serbstva :worth:
 
СРС: Вучић увредио СПЦ

БЕОГРАД - Заменик председника Српске напредне странке (СНП) Александар Вучић скандалозном изјавом исмевао је СРС да је изгубила компас и да не зна ког дана треба да слави славу и извргао руглу и грубо увредио Српску православну цркву и све православне вернике, саопштила је данас СРС.

Заменик председника Напредне странке, показао је да не познаје своју веру и да не поштује одлуке Српске православне цркве.

Синод Српске православне цркве је, према правилима о богослужењима, извршио корекцију у Великом календару за 2010. годину због почетка Великог часног васкршњег поста, и зато се Света три Јерарха славе дан раније у четвртак, а празник Сретење Господње празнује се у недељу 14. фебруара.

Обавештење о овим изменама налази се и на сајту Српске православне цркве, подсећа СРС.

Српска радикална странка обележила је пре два дана страначку славу Три Јерарха у седишту те партије у Земуну.

СРС је обележила славу три светитеља - Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог традиционалним обичајем сечењем славског колача.


http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/srs:-vucic-uvredio-spc_173518.html



:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Тадикали су полудели!
 
ma šta neznanje i pokvarenost, tim činom je indirektno izrazio želju da se krene u masovni pokolj vaskolikog serbstva :worth:

Ајде да модератори раде свој посао за промену и макну овог трола. По могућству да му пошаљу и хитну помоћ на гајбу, њега и околине му ради.
 
Нису полудели, у праву су. Отиђите до најближе цркве и видећете.

Ба хебе ми се за то.
Него полудели су од јада и једа.


А и наслов теме је до бола!
П.С.
Гнојислав Смећељ је поднео тужбу за ратни злочин против једног Србина то је смрдљиво одвратно, слузаво и љигаво!

Пуј! пасјег ли накота!
(ово се односи само на руководство Тадикалне странке)
 
Ба хебе ми се за то.
Него полудели су од јада и једа.


А и наслов теме је до бола!
П.С.
Гнојислав Смећељ је поднео тужбу за ратни злочин против једног Србина то је смрдљиво одвратно, слузаво и љигаво!

Пуј! пасјег ли накота!
(ово се односи само на руководство Тадикалне странке)

Немој сада да мењаш тему. Вучић је испао идиот и од тога нема бежања. Још је и назвао будалом онога ко је рекао да се слави у четвртак.
 
Немој сада да мењаш тему. Вучић је испао идиот и од тога нема бежања. Још је и назвао будалом онога ко је рекао да се слави у четвртак.

Не може нико да испадне идиот ако о томе тадикали известе.
Мислим извештај тадикала аболира сваку будалаштину.
 
Немој сада да мењаш тему. Вучић је испао идиот и од тога нема бежања. Још је и назвао будалом онога ко је рекао да се слави у четвртак.

Слажем се, не да је Вучић испао идиот...
већ је одавно идиот...али.....
У мојој општини, свештеници су објаснили руководству странке о променама,
а ови нису хтели то да прихвате,
па су славу прославили 12. без присуства свештеника.
:per: :per: :per:
 
Слажем се, не да је Вучић испао идиот...
већ је одавно идиот...али.....
У мојој општини, свештеници су објаснили руководству странке о променама,
а ови нису хтели то да прихвате,
па су славу прославили 12. без присуства свештеника.
:per: :per: :per:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ко је , бре црква да говори Тадикалима кад је неки светац!
 
СРС: Вучић увредио СПЦ

БЕОГРАД - Заменик председника Српске напредне странке (СНП) Александар Вучић скандалозном изјавом исмевао је СРС да је изгубила компас и да не зна ког дана треба да слави славу и извргао руглу и грубо увредио Српску православну цркву и све православне вернике, саопштила је данас СРС.

Заменик председника Напредне странке, показао је да не познаје своју веру и да не поштује одлуке Српске православне цркве.

Синод Српске православне цркве је, према правилима о богослужењима, извршио корекцију у Великом календару за 2010. годину због почетка Великог часног васкршњег поста, и зато се Света три Јерарха славе дан раније у четвртак, а празник Сретење Господње празнује се у недељу 14. фебруара.

Обавештење о овим изменама налази се и на сајту Српске православне цркве, подсећа СРС.

Српска радикална странка обележила је пре два дана страначку славу Три Јерарха у седишту те партије у Земуну.

СРС је обележила славу три светитеља - Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог традиционалним обичајем сечењем славског колача.


http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/srs:-vucic-uvredio-spc_173518.html




:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha:

Pa nije uvredio vernike. Uvredio je mozda SRS.

I ja nisam znala i sad ne znam zbog cega se pomera da unapred...prvi put cujem.:confused::roll:
 
Pa nije uvredio vernike. Uvredio je mozda SRS.

I ja nisam znala i sad ne znam zbog cega se pomera da unapred...prvi put cujem.:confused::roll:

Па зато сам и рекао да су полудели.
То што се међусобно вређају не даје тадикалиам за право да набеђују Вучића да је увредио СПЦ:mrgreen:
 
Хахах:)
Никад нисам био друг члан.

А не ко Смећељ, члан СК, па четника, па...

Немам намеру да браним Шешеља....али те молим...
Наброј ми све странке које су постојале, док је Шешељ био члан СК.
;)
 
Poslednja izmena:
СРС: Вучић увредио СПЦ

БЕОГРАД - Заменик председника Српске напредне странке (СНП) Александар Вучић скандалозном изјавом исмевао је СРС да је изгубила компас и да не зна ког дана треба да слави славу и извргао руглу и грубо увредио Српску православну цркву и све православне вернике, саопштила је данас СРС.

Заменик председника Напредне странке, показао је да не познаје своју веру и да не поштује одлуке Српске православне цркве.

Синод Српске православне цркве је, према правилима о богослужењима, извршио корекцију у Великом календару за 2010. годину због почетка Великог часног васкршњег поста, и зато се Света три Јерарха славе дан раније у четвртак, а празник Сретење Господње празнује се у недељу 14. фебруара.

Обавештење о овим изменама налази се и на сајту Српске православне цркве, подсећа СРС.

Српска радикална странка обележила је пре два дана страначку славу Три Јерарха у седишту те партије у Земуну.

СРС је обележила славу три светитеља - Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог традиционалним обичајем сечењем славског колача.


http://www.rtv.rs/sr_ci/politika/srs:-vucic-uvredio-spc_173518.html



:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha:



Lol, kako Vucicevo neznanje moze da uvredi SPC i njene vernike. To je ko kad bi ja pogresio datum na koji pada Bajram, a Muslimani poleteli da me tuze zbog uvrede njih i njihove vere.

Druze, drzi se ti proste i direktne radikalske agitacije. Ne ide vama manipulacija i spinovanje informacija. Glupi ste vi za to...
 
Ево шта је шизофреник Вучић тачно рекао:

Jел може неко да ми донесе црквени календар, овде пише драги пријатељи да је11.2. Пренос Моштију св. Игњатија Богоносца, а данас је слава Света Три Јерарха. Замислите да неко слави Светог Николу 18 децембра, уместо 19, рецимо Пелевић и ја пошто ми славимо ту славу! То вам показује да ту нешто озбиљније није у реду у главама неких људи или им је неко рекао - славите славу тада, јер ће вам доћи медији тада а не кад вам је слава и они због тога да би их усликале две телевизије не славе славу него славе другу славу да би рекли да славе уместо сутра јуче. Нисам баш разумео, али шта да радите, то, чини ми се, на помало духовит начин показује шта се збива некима у сивој маси можданих ћелија.

А ево шта каже Српска Православна Црква:

Према Великом типику, гл. 42, подсећамо све верне да ће Светим Трима Јерарсима служба бити служена у четвртак, 11. фебруара, уместо у петак
http://spc.rs/sr/obavestenje_o_bogosluzenjima_pred_pocetak_casnog_posta

Јел то значи да "нешто озбиљније није у реду у главама" Српског Патријарха, свештеника Српске Православне Цркве и православних верника?:dontunderstand:

:dash:

Alekasandar3:
Гнојислав Смећељ је поднео тужбу

Није тужба него кривична пријава, вероватно знаш разлику између тужбе и кривичне пријаве па да ти не објасним. Друго, није Војислав Шешељ поднео кривичну пријаву против издајника Пелевића него Марина Рагуш, Петар Јојић и Гордана Поп-Лазић, чланови правног тима за одбрану др Шешеља. А треће, нисмо ми радикали оптужили Пелевића (аркановце) за ратни злочин него заштићена сведокиња ВС-1062 (Муслиманка) и Пелевић лично, пошто је 15. јануара 2010. Куриру рекао да је 9. априла 1992. године био у Зворнику, када су, наводно, аркановци "стрељали 20 муслиманских цивила".

Хоћемо ли о одвратним поступцима Томислава Николића? http://www.srpskanaprednastranka.or...nuar/598--srpska-napredna-stranka-januar.html :roll:
 
Немам намеру да браним Шешеља....али те молим...
Наброј ми све странке које су постојале, док је Шешељ био члан СК.
;)

ОЧЕКУЈЕМ ДА МИ АЦО ОДГОВОРИ:per: :per: :per:
 
А ево шта каже Српска Православна Црква:

Према Великом типику, гл. 42, подсећамо све верне да ће Светим Трима Јерарсима служба бити служена у четвртак, 11. фебруара, уместо у петак
http://spc.rs/sr/obavestenje_o_bogosluzenjima_pred_pocetak_casnog_posta

[/COLOR][/B]

Cekaj, ali to je samo sluzba...znaci crkveno pravilo privremeno izmenjeno iz nekog razloga.

A zna se da su sv. Tri Jerarha uvek 12. februara.

Cak i u ovogodisnjem kalendarcetu tako stoji,i ja sam juce praznovala isto, kao i uvek.
 
Lol, kako Vucicevo neznanje moze da uvredi SPC i njene vernike. To je ko kad bi ja pogresio datum na koji pada Bajram, a Muslimani poleteli da me tuze zbog uvrede njih i njihove vere.

Druze, drzi se ti proste i direktne radikalske agitacije. Ne ide vama manipulacija i spinovanje informacija. Glupi ste vi za to...

Taj rad.
Mada dušu dalo da se siti ismejemo i jednima i drugima :mrgreen:
 

Back
Top