Bluetooth

Bombas105

Primećen član
Poruka
572
Kupio sam Bluetooth za telefon i sada neznam da prebacim sa telefona na komp... Imam neke slike na telefonu koje ne moze moj telefon da procita a hocu da ih imam u trajnom vlasnistvu...
 
Imam sada probelm neki novi.... Kada hocu da prebacim trebam da ukucam sigurnosni PIN... Posto je pisalo da treba i kada se to uradim na kompu pise da sam se povezo sa telef. i kada krene da salje samo izbaci i pse try again

Kada sam stavio tu zastitu ovo USE http://www.imagesforme.com/show.php/982432_Untitled.png
nije bilo pod kvakicom kada se stavi kvakica nije mogo da se salje a kada nema kvakice moze se slati.....
Kako da iskljucim zastitu
Ovo USE se sada ne moze skinuti kao isto sam viditi da je potamljeno....
 
Ne razumem,jesi kupio Bluetooth za telefon ili kao dodatak za kompjuter?
Kad saljes neki fajl onda uglavnom izadje prozor na spravi na koju saljes tu ukucas na primer 1 i onda ce isto jedan takav prozorcic i na telefonu da ti se pojavi a ti ukucas 1 i onda bi trebalo da pocne da salje fajl.

I pogledaj da slucajno nije ukljucena nekakva zastita na telefonu.
 
Ne razumem,jesi kupio Bluetooth za telefon ili kao dodatak za kompjuter?
Kad saljes neki fajl onda uglavnom izadje prozor na spravi na koju saljes tu ukucas na primer 1 i onda ce isto jedan takav prozorcic i na telefonu da ti se pojavi a ti ukucas 1 i onda bi trebalo da pocne da salje fajl.

I pogledaj da slucajno nije ukljucena nekakva zastita na telefonu.

Kupio sam dodatak za komp. i stavim ja to i 1 u komp i 1 u telefon i pise povezi se sa Kole tako se zove user kompa i kada se povezem samo izbaci umjesto onog zelelong sto se puni za prebacivanje izbaci pls try again
 

Back
Top