Koliko ste ih imali do sad ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Kada pitate našeg muškarca koliko je imao devojaka u životu, svi oni kažu: iha, pa neki kažu 10,. neki 50, neki 100...a neki celu Hiljadu.

E ovima verujem što su imali 1000, ali ne verujem nijednom muškarcu u Srbiji koji kaže da je imao 100 recimo.

Kada god pitate žensku personu, kiliko ih je imala do sad, ona zapliće, premišlja se, pa uglavnom kaže: imala sam jednog pre tebe, ti si mi drugi. Retke kažu da su imale više od dva muškarca u životu.

Dakle, neko ovde debelo laže: muškaRCI su imali po 20, 30, 50, a vi ženske uvek jednog
ili dva ?
Pa gde je ta razlika ? Mislim, nije valjda da se ovi gore muškarci zabavljaju sa Marsovkama ?

Nigde se ne laže na ovu temu kao kod nas, DUREX kompanija svake godine vrši anketu, pita u raznim zemljama kolilko je ko imao sex u toj godini : naši gradjani su rekli da oko 200 puta godišnje, to jest skoro više no svaki drugi dan...

Znam da ribolovci i naši političari lažu ko Kerovi, ali ovi naši jeb.či lažu ko psi.
A koliko i kako vi lažete madam i mesje ?
 
Poslednja izmena:
Od pocetka godine sam samo sa sadasnjim deckom, u Majamiju sam upoznala jednog Italijana i u Peruu sam upoznala nekoliko biznismena, ali osim izlazaka - nista nije bilo. Dopao mi se i jedan tip iz "48 sati svadbe" o cemu sam pisala. I to je sve do sada. Ne mogu da kazem koliko sma imala veza od kada sam imala prvog decka, ali mislim da je sigurno vise od 10.
 
Od pocetka godine sam samo sa sadasnjim deckom, u Majamiju sam upoznala jednog Italijana i u Peruu sam upoznala nekoliko biznismena, ali osim izlazaka - nista nije bilo. Dopao mi se i jedan tip iz "48 sati svadbe" o cemu sam pisala. I to je sve do sada. Ne mogu da kazem koliko sma imala veza od kada sam imala prvog decka, ali mislim da je sigurno vise od 10.

MP, ti si nevina, to se ne računa. :D
 
Od pocetka godine sam samo sa sadasnjim deckom, u Majamiju sam upoznala jednog Italijana i u Peruu sam upoznala nekoliko biznismena, ali osim izlazaka - nista nije bilo. Dopao mi se i jedan tip iz "48 sati svadbe" o cemu sam pisala. I to je sve do sada. Ne mogu da kazem koliko sma imala veza od kada sam imala prvog decka, ali mislim da je sigurno vise od 10.

Ja sam imao manje od 1000 ?
 
Od pocetka godine sam samo sa sadasnjim deckom, u Majamiju sam upoznala jednog Italijana i u Peruu sam upoznala nekoliko biznismena, ali osim izlazaka - nista nije bilo. Dopao mi se i jedan tip iz "48 sati svadbe" o cemu sam pisala. I to je sve do sada. Ne mogu da kazem koliko sma imala veza od kada sam imala prvog decka, ali mislim da je sigurno vise od 10.

Evo ja ti sve verujem.:kafa:

:mrgreen:
 
u mom odjeljenju, tokom srednje skole, sva djeca bila nevina
otisli na ekskurziju, samo se djevojcice i dva dobra djecaka vratili nevini
djecaci spavali sa qrvama

posle prostitutki ide ujinina sestra, druagrica baba tetke, komsinica udovica... nakupi se

Ekskurzije ničemu ne služe sem za za to...samo se roditelji prave da to ne znaju, a inače bi ih deca ubila iz pištolja ako im ne bi dali da idu na tu sex-turu.
 
Ne izjašnjavam se po tom pitanju ;) Ne zato što me je blam ili imam nešto da sakrijem nego jednostavno mislim da je to intimna stvar i da niko do sada nije zaslužio da ga počastim tim podatkom, više volim da nagađaju :rotf: A cifra me ne opterećuje, kamo sreće da u životu nađem lep broj onih koji mi se dovoljno sviđaju za sex ... ali *** izbirljiva sam :D
 
Od pocetka godine sam samo sa sadasnjim deckom, u Majamiju sam upoznala jednog Italijana i u Peruu sam upoznala nekoliko biznismena, ali osim izlazaka - nista nije bilo. Dopao mi se i jedan tip iz "48 sati svadbe" o cemu sam pisala. I to je sve do sada. Ne mogu da kazem koliko sma imala veza od kada sam imala prvog decka, ali mislim da je sigurno vise od 10.

Mićo Pajseru iliti MP,znači li to da je gej populacija veoma raširena i u Majamiju?
Mićo,džavolčiću jedan...
 
Poslednja izmena:
Evo ja ti sve verujem.:kafa:

:mrgreen:

i ja joj verujem...samo sto je ona skromna,pa nije sve rekla...zaboravila da kaze da joj se kleo da ce da ostavi zenu i 7 dece bez 'leba nasusnog samo zbog nje...dao joj i vilu na floridi,al je ona odbila jer joj ne bi dao na krstaricu...steta,nama veze...al ima jos nade,bas nesto gledam po ulici...gomila nekih seika trilijardera se razletelo po ulicama...kao da nesto traze...ili nekog...
 

Back
Top