Kako da nazovem radnju? Predlozite!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radnja ce se baviti pruzanjem usluge reklamiranja preko interneta i slicno...predlozite mi kako da je nazovem. Neka bude neko bucno ime kao armani,majkrosoft i sl=) Pa ako znate mozete i da mi kazete kako da ga registrujem...

Za to dragi moji postoje ljudi koji se placaju :lol:

A da li mislis da ces boom ime tipa armani ili Microsoft tek tako da dobijes. To se ne dobija tako, vec se stekne reputacija kvalitetnim proizvodima, ne lupetaj :lol:
 
Vidim da nisi razumeo moje pitanje...Nisam rekao da cu da je nazovem "armani" nego da mi predloze bucno ime KAO "armani... Prvo procitaj pitanje pa onda komentarisi. Zamolio sam za savet.

"Onaj ko voli da komentarise treba da bude spreman i da pomogne"

Za to dragi moji postoje ljudi koji se placaju :lol:

A da li mislis da ces boom ime tipa armani ili Microsoft tek tako da dobijes. To se ne dobija tako, vec se stekne reputacija kvalitetnim proizvodima, ne lupetaj :lol:

Ne nego ti nisi dobro procitao moju poruku :hahaha:

Ovaj, razumem ja sta ti zelis, i lepo sam ti rekao, zasto mislis da bi ti neko rekao bucno ime kao armani kad postoje ljudi koji za to uzimaju pare ... :lol:
 
poznat nam je tvoj biznis plan i nemoj se ljutiš, ali ne deluje baš obećavajuće.
svestan si da ćeš ako registruješ radnju, tj.ako se registruješ kao preduzetnik, morati da mesečno plaćaš poreze, doprinose, takse...? imaš li plan kako da ih zaradiš? ime je tu skroz nebitno...
 
Radnja ce se baviti pruzanjem usluge reklamiranja preko interneta i slicno...predlozite mi kako da je nazovem. Neka bude neko bucno ime kao armani,majkrosoft i sl=) Pa ako znate mozete i da mi kazete kako da ga registrujem...

Ti imaš ideju ali nisi jedini koji to radi, prvo se zapitaj zašto bi neko baš kod tebe stavio reklamu?! Da bi nekoga ubedio da je tvoja firma baš ta, koja će nekome kroz reklamu zaraditi novac, treba da narodski rečeno ‚‚rodiš mečku‚‚...znači treba da imaš plan kako da ostale preduzetnike privučeš baš kod tebe jer svi oni hoće da zarade novac ali ako niko ne zna za tebe, niko tvoj sajt neće ni posećivati....male televizije takođe imaju problem oko privlačenja klijenata, iako imaju veći auditorijum, na recimo području jedne opštine,nego što je poseta netu.Neću da te odgovaram da svoju ideju sprovedeš u delo jer uvek treba pokušati.
A naziv ti je zadnja stavka u svemu tome i poslednje što treba da te brine.
 
Ni ta imena nisu bila bucna vec su se vremenom izgradila..tako da mislim da je osudjeno na propast nesto sto krece od kraja..tako je i moj burazer hteo neko bombasticno ime za restoran..umesto neko originalno prepoznatljivo koje ce se vremenom jednim delom po tome procuti
 
Ni ta imena nisu bila bucna vec su se vremenom izgradila..tako da mislim da je osudjeno na propast nesto sto krece od kraja..tako je i moj burazer hteo neko bombasticno ime za restoran..umesto neko originalno prepoznatljivo koje ce se vremenom jednim delom po tome procuti

Naravno za sve je potrebno vreme...ima dosta preduzetnika koji u početku rade sa minusom nekada i po godinu dana...ali naziv je skroz ne bitan...važno je da se stekne poverenje klijenta kada se već krene sa poslom...i naravno sve što predhodi otvaranju firme, da ne pričam ovde sad o Biznis planu pošto svi znaju šta je i kakve stavke treba da ima, koje treba dobro proanalizirati da bi se videlo da li će taj posao imati ma kakvu budućnost a ne napamet raditi bez ikakvoga plana.
Meni se čini da postavljač nema čak ni jasnu predstavu šta bi tačno radio, čim kaže ‚‚‚radnja bi se bavila uslugama reklamiranja i slično....‚‚ a kad nema jasnu predstavu, šta je tačno ono čime bi se bavila njegova firma, o čemu mi onda ovde razglabamo?!
 
poznat nam je tvoj biznis plan i nemoj se ljutiš, ali ne deluje baš obećavajuće.
svestan si da ćeš ako registruješ radnju, tj.ako se registruješ kao preduzetnik, morati da mesečno plaćaš poreze, doprinose, takse...? imaš li plan kako da ih zaradiš? ime je tu skroz nebitno...

Da,imam pocetni kapital u koji sam uracunao sve to. Svestan sam toga,ali ako ne probam necu znati mogu li da uspem.
 
Naravno za sve je potrebno vreme...ima dosta preduzetnika koji u početku rade sa minusom nekada i po godinu dana...ali naziv je skroz ne bitan...važno je da se stekne poverenje klijenta kada se već krene sa poslom...i naravno sve što predhodi otvaranju firme, da ne pričam ovde sad o Biznis planu pošto svi znaju šta je i kakve stavke treba da ima, koje treba dobro proanalizirati da bi se videlo da li će taj posao imati ma kakvu budućnost a ne napamet raditi bez ikakvoga plana.
Meni se čini da postavljač nema čak ni jasnu predstavu šta bi tačno radio, čim kaže ‚‚‚radnja bi se bavila uslugama reklamiranja i slično....‚‚ a kad nema jasnu predstavu, šta je tačno ono čime bi se bavila njegova firma, o čemu mi onda ovde razglabamo?!

Pa slicne usluge,a to je sve sto podrazumeva advertising...Stampao bih cak i dokumenta ako treba samo da postignem neki pomak.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top