ne mogu da preinstaliram nortona

atcza:
norton mi je prijavljivao
/live update could not create temporary directory/
deinstalirao sam ga pa instalirao, ali nista se nije desilo. nece da se pojavi. sto sada? UNAPRED HVALA

Norton se tesko brise pogotovo ako nemas SP1/2, ubaci instalacioni disk pa ga sa njim obrisi posle obrisi sve symantekovo u ad remove programu i u program fajlu pa ponovo instaliraj , nisi rekao koji norton imas ako je 2004 moras da znas kako se instalira treba ti key generator koji sa cd-a kopiras na ekran pa kada izvrsis instalaciju idi na registrovanje telefonom pa kopi paste da dobijes broj za aktivaciju (mislim da ima 32 cifre) a ako hoces trial preskoci registraciju ali je opet uslov da ga dobro obrises!
 
DIOGEN1:
atcza:
norton mi je prijavljivao
/live update could not create temporary directory/
deinstalirao sam ga pa instalirao, ali nista se nije desilo. nece da se pojavi. sto sada? UNAPRED HVALA

Norton se tesko brise pogotovo ako nemas SP1/2, ubaci instalacioni disk pa ga sa njim obrisi posle obrisi sve symantekovo u ad remove programu i u program fajlu pa ponovo instaliraj , nisi rekao koji norton imas ako je 2004 moras da znas kako se instalira treba ti key generator koji sa cd-a kopiras na ekran pa kada izvrsis instalaciju idi na registrovanje telefonom pa kopi paste da dobijes broj za aktivaciju (mislim da ima 32 cifre) a ako hoces trial preskoci registraciju ali je opet uslov da ga dobro obrises!

Ako je sve u redu sa registracijom idi na help sa konekcijom dobices od symanteka sta i kako da dalje radis!
 
imao sam nortona doduse 2003 pro edition ,dosta spor i opterecujuci za cpu, poludeo sam od tih silnih antivirusa te nod32 najbolji ,avp,pccillin, itd... svaki nesto svoje,stavim ti ja black ice protection 3.6 i vise uopste ne razmisljam o virusima niti ih sistem prijavljuje ,mozda imam neki trojan ali cpu radi besprekorno i ne zanima me ostalo,znaci black ice3.6 i ad aware povremeno ocistim sistem i kraj.kraj.
 

Back
Top