Od 3 do 13 minuta...

Vidis,toga se nisam setila...:kafa:

Moracu na dopunsku :rumenka:

moraces...ponesi rokovnik da zapisujes :rtfm:

opasni ovi sumadinci
180.gif

:zper:

Ali, ja nijesam Sumadinac :mrgreen: missim, samo zivim u KG :mrgreen:

Pa ja bez sat vremena ništa....kakvi bre minuti za to neću ni da skidam gaće:zper:

to macko :per:


hauba samo ako je ravna... probah i smara. Samo klizi na dole
 
paaaa....pocnemo tako...ali zavrshim gola....ebiga...:prstic:

da me hebe tri minuta vjerovatno ne bi imao vremena da me skine...pa se opet vracamo na to...ebesh sex od tri minuta...:mrgreen:

ma kak tri minuta jado... mozes da klecis, stojis, i ostale varijante av av stila, dok izmenjas sve to prodje vreme :lol: ma ajte moim vas, nikakv problem :rumenko:...nego ko ce se zamlacuje sas skidanje ponekad bre kad navalite ki mutavi
 
mada...shta?



pa ebem mu sve...volim da mi svrshi po stomaku...eventualno ledjima...hlace ostavim negdje na pola puta do kreveta...ostalo svuce zubima...ako vec hocu da zavrshi tamo gdje sam rekla...u brzim potezima skidam majicu...a kad je vec sve otishlo,moze i grudnjak...:cool:

e pa dobro zavisi kako se ebete, mislim zastita i to...kako kad...ma sve je relativno ...bitno je da nama lepo :rumenko:
 
mada...shta?



pa ebem mu sve...volim da mi svrshi po stomaku...eventualno ledjima...hlace ostavim negdje na pola puta do kreveta...ostalo svuce zubima...ako vec hocu da zavrshi tamo gdje sam rekla...u brzim potezima skidam majicu...a kad je vec sve otishlo,moze i grudnjak...:cool:

Da, kada sam za vreme onog bombardovanja ima sex sa jednom ženskom...svršio sam joj po grudima, licu , grlu...bog te, nisam znao da joj je to bilo prvi put u životu da joj neko uopšte svrši po telu. Znate šta mi je rekla tada: ti si bre ratni zločinac, sat vremena sam se smejao posle tog čina, i sad se smejem dok ovo pišem. Inače devojka je tada imala 28 godina.
 
Poslednja izmena:
Da, kada sam za vreme onog bombardovanja ima sex sa jednom ženskom...svršio sam joj po grudima, licu , grlu...bog te, nisam znao da joj je to bilo prvi put u životu da joj neko uopšte svrši po telu. Znate šta mi je rekla tada: ti si bre ratni zločinac, sat vremena sam se smejao posle tog čina, i sad se smejem dok ovo pišem. Inače devojka je tada imala 28 godina.

E pa hvala što si podelio to iskustvo sa nama....ajd sad idi...:manikir:
 
Da, kada sam za vreme onog bombardovanja ima sex sa jednom ženskom...svršio sam joj po grudima, licu , grlu...bog te, nisam znao da joj je to bilo prvi put u životu da joj neko uopšte svrši po telu. Znate šta mi je rekla tada: ti si bre ratni zločinac, sat vremena sam se smejao posle tog čina, i sad se smejem dok ovo pišem. Inače devojka je tada imala 28 godina.

i koliko je trajao taj vas snosaj ?13 minuta:mrgreen:
 

Back
Top