Prilaz..

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Ajd ljudi da cujemo vas najgori moguci prilaz nekoj curi?za urumase
Da cujemo eventulano vas neki prilaz nekom frajeru,ako ste prisle nekom u klubu i sl,odnosno kakav je njegov prilaz bio missim ono da mu je bio los i smesan?

Raspalite..:ok:

E'o ja sam jednoj otvoreno pris'o i rekao: 'ajd da ti budes pauk,a ja da budem musica...:rumenko:
 
uh, glenn!!! sta ti je rekla na to? :dash:

ja sam jednu pitao gde je levo, ona mi je pokazala na desnu stranu i stao da vidim je l normalna i tako se zapricali i tako....

bese davno...klinja beh.
 
Ajd ljudi da cujemo vas najgori moguci prilaz nekoj curi?za urumase
Da cujemo eventulano vas neki prilaz nekom frajeru,ako ste prisle nekom u klubu i sl,odnosno kakav je njegov prilaz bio missim ono da mu je bio los i smesan?

Raspalite..:ok:

E'o ja sam jednoj otvoreno pris'o i rekao: 'ajd da ti budes pauk,a ja da budem musica...:rumenko:


Ja znam jednog urmasha koji je toliko naporan da me je jednom i glava pocela boliti od njega...
:mrgreen:


Najgori prilaz lika u RL...paaaa,zima jedna hladna bila...ima od toga godina...i sad svirka neka je bila...ja u majici na bretele,svi ostali u rolkama...tad me rakija grijala :heart:
i sjedim na shankicu...NA ne za shankom...i oponasham pokret natezanja onaj sehualni i shirim noge...zezam se s drugaricama,neka shala je bila vezana za to...prilazi lik i govori ti si najljepsha cura u cijeloj diskoteci...

jest' najljepsha ku*ac moj...najmanje obucena i najslobodnija da...:confused:
ne volim ja te glupe spike,naj si,ovo ono...reci shta hocesh,ja ti kazem je l' moze il' ne...i to je to...

i da Glenn...prije nego shto ti je palo na pamet....NE
 
Ja znam jednog urmasha koji je toliko naporan da me je jednom i glava pocela boliti od njega...
:mrgreen:


Najgori prilaz lika u RL...paaaa,zima jedna hladna bila...ima od toga godina...i sad svirka neka je bila...ja u majici na bretele,svi ostali u rolkama...tad me rakija grijala :heart:
i sjedim na shankicu...NA ne za shankom...i oponasham pokret natezanja onaj sehualni i shirim noge...zezam se s drugaricama,neka shala je bila vezana za to...prilazi lik i govori ti si najljepsha cura u cijeloj diskoteci...

jest' najljepsha ku*ac moj...najmanje obucena i najslobodnija da...:confused:
ne volim ja te glupe spike,naj si,ovo ono...reci shta hocesh,ja ti kazem je l' moze il' ne...i to je to...

i da Glenn...prije nego shto ti je palo na pamet....NE

to samo 'naci da treba jos malo da "pritisnem"..:rumenko: samo da ne pustim..bem li ga...:sad2::lol:
 
uh, glenn!!! sta ti je rekla na to? :dash:

ja sam jednu pitao gde je levo, ona mi je pokazala na desnu stranu i stao da vidim je l normalna i tako se zapricali i tako....

bese davno...klinja beh.

Sve zavisi, njoj levo je tebi desno... ako gledas ka njoj :hahaha:

Najgori moguci prilaz... to naravno potpuno zavisi od osobe kojoj prilazimo, ali mozda nesto kao... uh ala su ti ruzne stikle, kao da si ih sama pravila, a tek gace... bolje odmah ja da vidim sta je ispod njih, da ne bi morala da placas skupu popravku kasnije :whistling:
 
Ja znam jednog urmasha koji je toliko naporan da me je jednom i glava pocela boliti od njega...
:mrgreen:


Najgori prilaz lika u RL...paaaa,zima jedna hladna bila...ima od toga godina...i sad svirka neka je bila...ja u majici na bretele,svi ostali u rolkama...tad me rakija grijala :heart:
i sjedim na shankicu...NA ne za shankom...i oponasham pokret natezanja onaj sehualni i shirim noge...zezam se s drugaricama,neka shala je bila vezana za to...prilazi lik i govori ti si najljepsha cura u cijeloj diskoteci...

jest' najljepsha ku*ac moj...najmanje obucena i najslobodnija da...:confused:
ne volim ja te glupe spike,naj si,ovo ono...reci shta hocesh,ja ti kazem je l' moze il' ne...i to je to...

i da Glenn...prije nego shto ti je palo na pamet....NE

:hahaha:

gledas u buducnost? :mrgreen:

reci mi je l cu poloziti termodinamiku i je l cu skoro hebati neko ubavo devojce s emocijama? :mrgreen:
 
e cao kladili smo se sa drugovima sa one tamo klupe, vidite, da li cete hteti da sa nama pricate il cete da nas oterate u pm, pa ono ocete da caskamo?
ja: a kolka je opklada mislim koje su pare u pitanju?
oni: smeh
ja:a sta ste vi rekli ?
oni: pa da cete pricati
ja: vazi al delimo po pola zaradu

ispostavilo se da su dosadni, bar meni, drugarica otkinula za jednim :lol:
za dzaba utrosih vreme pare niko nije dobio :lol:
 
Sve zavisi, njoj levo je tebi desno... ako gledas ka njoj :hahaha:

Najgori moguci prilaz... to naravno potpuno zavisi od osobe kojoj prilazimo, ali mozda nesto kao... uh ala su ti ruzne stikle, kao da si ih sama pravila, a tek gace... bolje odmah ja da vidim sta je ispod njih, da ne bi morala da placas skupu popravku kasnije :whistling:

imas bonu za ovaj..:ok::lol: i da li je upalilo?missim moj je upaliJo,bila jampi..:ok:
 
e cao kladili smo se sa drugovima sa one tamo klupe, vidite, da li cete hteti da sa nama pricate il cete da nas oterate u pm, pa ono ocete da caskamo?
ja: a kolka je opklada mislim koje su pare u pitanju?
oni: smeh
ja:a sta ste vi rekli ?
oni: pa da cete pricati
ja: vazi al delimo po pola zaradu

ispostavilo se da su dosadni, bar meni, drugarica otkinula za jednim :lol:
za dzaba utrosih vreme pare niko nije dobio :lol:

ahahahahaahhahahahahahaha...jao boli em stomak je8ote...:lol::hahaha::rotf:
ali zao mi je sto niste dobile koju banku..:(
bona..:ok:
 
znaci
ako bude
sve cu da vam se hvalim
al en ono kao jupi ja
nego sto sam odlepila od nestrpljenja
ide struja
bozezdravlje sto bi rekle bake
u ponedeljak
da puca
znaci
svbe dogovoreno
nasho profija
jao strujo!
legendo
 

Back
Top