Bilijar, kuglanje, pikado ...

IvicaK

Početnik
Poruka
7
Ne znam da li je o ovome vec bilo pisano, ali evo... Gde se nalaze streljane u Beogradu? Znam sigurno da ih ima, makar jedna. Pre neki dan me je drugarica iz unutrasnjosti pitala i nisam imao pojma iako sam rodjen u Bgdu. Pa, ako neko zna i jos ako ima neka npr. na Zvezdari ili Karaburmi, super.
Hvala unapred, Ivica
 
postojao je streljacki klub u osnbovnoj skoli jovan cvijic na staroj karaburmi i ja san bio uclanjen u njega do pre jedno pet godina. ne znam da li postoji streeljana i dalje, ali to ti ostavljam da proveris.. .nadji telefon os. ulica je danila ilica 1. srecno.
 
Ima dosta streljana i streljackih klubova u Beogradu.
Ne znam tacno gde se nalaze, ali to mogu da proverim i da ti dam tacne adrese, jer treniram streljastvo, pa mogu da pitam ostale clanove streljackog saveza Beograda. Samo me interesuje sta ce ti to.
Molim odgovor!
Lina
 
E bas sam i ja razmisljala ovih dana o vazdusnoj puski, kako bi bilo dobro malo s vremena na vreme da vezbam. I sta kazete, radi streljana na Karaburmi?
Pa nije bilo ni skupo kad sam bila poslednji put (pre jedno dve godine)...
Bas interesantno da je neko otvorio ovu temu,
i mene zanima gde sve moze da se vezba, 11.april mi je daleko posto zivim na Bulevaru.

Hoce li nam ova dobra osoba iz streljackog saveza naci neke adrese?
 
Јесте да дижем ову тему "из мртвих" али би ми изузетно користиле неке свежије информације пошто за ове три године многе стрељане су престале са радом.
 

Back
Top