CARL COX. Urban11. Kalemegdan. FOTKE. brukKa!!!

cLick - OR - Die:

Dragi clickomani. Ko nije bio neka se grize za noge. Ja sam upao na juri$ :D Report i slike sa drugog dana Urbana su vam na http://tesla.rcub.bg.ac.yu/~nknight

ako znate jo$ nekoga ko ima slike sa urbana prosledite mi adresu...


Ej faco i ja sam tako usao,brate pisu o nama u novinama bre,sada znam zasto je Kox najaci Dj na svetu(a ne onaj Gay Tiesto)Aj sad pomagaj sa ovom adresom,ne mogu da nadjem slike
 
cLick - OR - Die:
ribizla:
pronasao,hvala u svakom slucaju


QL... nego... o chemu pi$u.. o upadu?! Krivo mi $to nisam imao kameru da snimim kada smo upadali. Chist adrenalin.
Jedino me brine stav nekih ljudi."Bili smo na Cox-u sada mozhemo u penziju" Ma tek sada cu da poludim :) :)


Ma bilo o upadu,ne mogu bas tacno da se setim na foru manijaci :evil: ,narkomani :twisted: ,ma strasno,zgrozio sam se kad sam cuo :shock: ,a mi lepo kulturno provalili bez ikakve stete,niko povredjen,milina,e i ko da sam ja pisao onaj tekst,prvo sam se vise od 2 sata vrteo po kalemegdanu,svratio do WC-a :wink: ,odsluso onog lika sto se isparanoisao pa urlo iz sve snage,i onda upad pored one kucice samo sto se nisam razbio pored neke izdrkane ves masine,ali vredelo je,nikad jaca zurka,a sad se lepo spremamo za Nomada...pozdrav
 
ribizla:
cLick - OR - Die:
ribizla:
pronasao,hvala u svakom slucaju


QL... nego... o chemu pi$u.. o upadu?! Krivo mi $to nisam imao kameru da snimim kada smo upadali. Chist adrenalin.
Jedino me brine stav nekih ljudi."Bili smo na Cox-u sada mozhemo u penziju" Ma tek sada cu da poludim :) :)


Ma bilo o upadu,ne mogu bas tacno da se setim na foru manijaci :evil: ,narkomani :twisted: ,ma strasno,zgrozio sam se kad sam cuo :shock: ,a mi lepo kulturno provalili bez ikakve stete,niko povredjen,milina,e i ko da sam ja pisao onaj tekst,prvo sam se vise od 2 sata vrteo po kalemegdanu,svratio do WC-a :wink: ,odsluso onog lika sto se isparanoisao pa urlo iz sve snage,i onda upad pored one kucice samo sto se nisam razbio pored neke izdrkane ves masine,ali vredelo je,nikad jaca zurka,a sad se lepo spremamo za Nomada...pozdrav

ja cu malo da pauziram sledecih mesec-dva jer sam silne pare pukao za hardove koji su izgoreli, a moram i novu ma$inu da pazarim. U svakom sluchaju imam da djuskam dok me noge nose, a posle ce me nositi neko drugi :)

u svakom sluchaju COX je za na$u scenu jedan ogroman milestone..

 

Back
Top