MMS-KRS,KO GA JE PODESIO,SVAKA MU CAST!

OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa:
shishmish01:
ili jednostavno okreni njihov korisnichki servis 789 i pitaj ih kako da podesish parametre na tvom phonu
Da li je ovo trebalo da zvuci duhovito,jel bi mozda trebala da se nasmejem?Ma,daj,imam podesene parametre,sve sredjeno,medjutim nikako da mi stigne ova glupa poruka "dobro dosli u MMS svet...".Ja izludeh vise!

Mala aj ne seri
 
Ja imam DVA broja 064,oba podešena po sajtu i servisu 789.NI JEDAN ne radi na mms.GPRS radi na oba.Nisi jedina.Samo slabo pomažu ovi na četu.Dajte neko rešenje!!!
kakaksjxbxs:
OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa:
shishmish01:
ili jednostavno okreni njihov korisnichki servis 789 i pitaj ih kako da podesish parametre na tvom phonu
Da li je ovo trebalo da zvuci duhovito,jel bi mozda trebala da se nasmejem?Ma,daj,imam podesene parametre,sve sredjeno,medjutim nikako da mi stigne ova glupa poruka "dobro dosli u MMS svet...".Ja izludeh vise!

Mala aj ne seri
 
kakaksjxbxs:
OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa:
shishmish01:
ili jednostavno okreni njihov korisnichki servis 789 i pitaj ih kako da podesish parametre na tvom phonu
Da li je ovo trebalo da zvuci duhovito,jel bi mozda trebala da se nasmejem?Ma,daj,imam podesene parametre,sve sredjeno,medjutim nikako da mi stigne ova glupa poruka "dobro dosli u MMS svet...".Ja izludeh vise!

Mala aj ne seri
Kretenu,ajde ODJEBI!Ako vec ne znas da pomognes,PALI!
 
Prvi put se mnogo tesko salje poruka, tako da je bolje, ako imas neki samsung, sonny ericsson, motorolu, siemens, da stavis karticu na neku Nokiu pa da sa njega posaljes prvu poruku, a posle vratis u svoj telefon, i najbolje je da ti prva poruka ima nekoliko reci, bez slika i da je saljes na svoj broj! Moj drug je imao isti problem tako da smo stavili karticu na moj i proradilo je!!!!
 

Back
Top