Treba mi ideja sta da kupim drugaru koji sluša PUNK...

Dragan Jovanovic

Zainteresovan član
Poruka
247
Lik ima 40 godina i sluša svu moguću muziku, ali koliko vidim
najviše se loži na pank.

Hteo bi da mu kupim nešto dobro, originalno, može i iz Engleske
(neka majca iz starih vremena panka ili ko zna šta već), može i iz
Srbije, neki original LP iz tog vremena, otkud znam...

Budžet mi nije baš prevelik, ali video bih šta se nudi za koje pare
pa bi se uklopio.

Imate li nekih ideja šta, gde, koliko...

Pozdrav,
Dragan iz Novog Sada
 
Pitanje je samo šta to možeš da kupiš liku koji ima 40 godina, a da on to već nema. London Calling i album od Pistolsa 1000% ima, to imaju i oni koji ne slušaju pank. Isto važi i za Pekinšku patku, mada sam je video samo na kasetama, cd-ima, netu i hard diskovima. Bilo bi cool da nabaviš Patku na ploči, ali bi verovatno zbog toga nekoga morao da ubiješ.
Pošto je to cimanje, nađi nešto staro od Iggy Pop & The Stooges, ili nešto matoro od Ramonesa ili od Petty Smith. Ili neke ranije radove od The Buzzcocks ili The Damned, od The Clash iako smo se složili da London Calling mora da ima... Stariji ljudi vole takve stvari.
Mada, ako uspeš negde da izbunariš, možeš i da uzmeš neku knjigu na tu temu, recimo "Novosadska pank verzija".
 
Pitanje je samo šta to možeš da kupiš liku koji ima 40 godina, a da on to već nema. London Calling i album od Pistolsa 1000% ima, to imaju i oni koji ne slušaju pank. Isto važi i za Pekinšku patku, mada sam je video samo na kasetama, cd-ima, netu i hard diskovima. Bilo bi cool da nabaviš Patku na ploči, ali bi verovatno zbog toga nekoga morao da ubiješ.
Pošto je to cimanje, nađi nešto staro od Iggy Pop & The Stooges, ili nešto matoro od Ramonesa ili od Petty Smith. Ili neke ranije radove od The Buzzcocks ili The Damned, od The Clash iako smo se složili da London Calling mora da ima... Stariji ljudi vole takve stvari.
Mada, ako uspeš negde da izbunariš, možeš i da uzmeš neku knjigu na tu temu, recimo "Novosadska pank verzija".

Prvo nisam hteo da ga ispitujem puno, da ne bude providno da hoću nešto tako da mu
kupim, ali rekoh ajde malo da skontam šta uopšte sluša...

Pitao sam ga sta uopste on podrazumeva pod punkom, kad ono, ispade da je on kako on
to kaze:

"OI", znači on je OI, (whatever that means :)

Šta sad da mu kupim, stvarno nemam pojma. Svidja mi se ideja sa onom
Anarchy majcom, a mozda dam da mu se izradi neka OI majca :)

Surfovaću malo da skontam šta je taj OI...
 

Back
Top