Kvalitetan švaler?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Šta mislite, da li ste kvalitetna osoba kada je u pitanju jurenje za curama, odnosno momčićima? U stvari, kad je u pitanju njihovo jurenje za vama?

Pa ja bih se tačno roknula u glavu toljagom a sam nekvalitetna po tom pitanju :aha:
 
Ništa ja tebe, lexinjo, nisam razumela..
Ama baš ništa..

Da li sam kvalitetna kao volim da muvam ili kao umem da smuvam ili kao mnogi su me hteli a ja im odolela ili kako?!

Mada u svakom slučaju je odgovor ne, tako da mi nije jasno zašto sam i kuckala uopšte ovoliko :lol:
 
Pa ne više ono... da li stoje u redu za tobom, seku vene i tako to... čekaju priliku kad postaneš slobodna, vrebaju... missim, to je reper kvalitetne osobe, termina, uzgred, tako lepog i urbanog :rumenko:
 
Šta mislite, da li ste kvalitetna osoba kada je u pitanju jurenje za curama, odnosno momčićima? U stvari, kad je u pitanju njihovo jurenje za vama?

Pa ja bih se tačno roknula u glavu toljagom a sam nekvalitetna po tom pitanju :aha:

Isti slučaj....msm možda bi ja njih i uhvatila kad bi stajali mirno:aha:...no nema veze ti ćeš se udati za mene i živećemo srećno do kraja života:heart:
 
Brajan je Lexin švaler. Sastaju se samo utorkom u motelu ( ne odajem podatke ) na putu Beograd - Zrenjanin. Uvek je donesem tri crne ruže i bombonjere ( s ružama se malo bičujemo, a bombonjeru pojedemo ). Detelje u sexu vam ne bih pričao ali reću ću da me najviše uzbudi kada je na meni i napravi lotusov cvet nogama, sebi iznad glave ( ja je samo malo pridržavam za sise, da ne sklizne )
 
Joj ja iz kuće kad izađem ne idem bez motke, slatka. Kao felix, isto. Možda i gore. Missim, malo mi to poremeti život, kao da sam celebrity :rumenko: ali bože moj, lice i naličje slave je prilično isto kao lice i naličje kvaliteta :rumenko:
 

Back
Top