A B C svaleracije

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
http://4.***************/_KBXpE7yLD1I/Swh7HjpfzZI/AAAAAAAAAHs/ITz9OA2073Y/s1600/COMO%2BCONQUISTAR%2BA%2BUN%2BCHICO%2BROMANTICO.jpg

Sta je za jednog svalera osnovno?

Najvazije je, ako vidis neku lepu zenu i hoces da joj pridjes, da se ne poplasis i utremiras...

.Lepe su obicno i najusamljenije jer svi se boje da im pridju..

Koliko sam samo vidjao dobrih zenki sa mufljuzima svih vrsta...

Budi uvek opusten i nonsalantan..

Kad pridjes, pitaj bilo sta, moze buti sasvim glupavo...Ja sam nekada, kad nisam imao inspiracije, jednostavno prilazio i pitao bezazleno: "Oprostite, nisam odavde, da li bi mi mogli reci gde je ovde LEVO?"
Zena bi me pogledala u cudu, a ja bih brze bolje, da ne bi pomislila da sam nekakav manijak, rekao: "Bila je samo sala, da bih mogao da stupim sa vama u razgovor"...I tada bi ona prihvatila salu, ako sam joj se dopao, ako ne okrenula bi se i otisla...

Dalje, cesto sam pocinjao razgovor i onda bi dolazila jedna pauza kad vise nisam znao sta da kazem... Tada bih nju zapitkivao o njenom zivotu...Zene vole da se ispovedaju, cak i nepoznatim osobama...najvece je greska poceti pricati o sebi...

Na kraju bih naravno zatrazio uctivo njen telefon....I rekao kako me je odusevila i da zelim opet da se nadjemo..

Prilikom drugog susreta bih je vodio na rucak ili veceru, ali ne na jako skupo mesto..

Kad zenu izvedes na jako skupo mesto preti opasnost da pomisli da si neka lovarna budaletina i da ces stalno tako...

To bi me dovelo do bankrotstva vrlo brzo..Nije vazno znaci gde si je izveo. I bioskop je nekada bio sasvim dobar...

Drugi izlazak je presudan za "stvar"...Moras biti pozitivan, nasmejan, odavati sigurnost i mirnocu...Uz put je ko slucajno pipnuti za lakat, prijateljski zagrliti, gurnuti laktom...da se navikne na tvoj dodir...Ali nikako ne pipkati na neka mesta gde moze biti sumnjivo...
Na tom drugom satanku treba joj odmah staviti do znanja sta ocekujes od nje...

Da se ne dogodi nesreca da te svrsta u kategoriju prijatelja...

Od toga za jednog kvalifikovanog svalera nema nista gore!

PS. I nikada nemojte da smetnete sa uma da i najveci golgeteri najveci broj sansi za golove promase, ali se zato i nadaju golova..

(nastavice se
 

Back
Top