skolsko takmicenje geografija 2009. za 7. razred

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma more slusaj ti Moderna pevacice otkud ti znas sto to meni treba i nemoj mnogo da jedes govna a to da me prijavis mozes da me prijavis za ***** mamu ti *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sram te bilo, tako psujes. Za sta mogu da ti sluze ta pitanja? Da neces mozda da impresioniras baku iz komsiluka ili da ih das devojci koja ti se svidja, pa da pomisli da si heroj. Ne dolazi u obzir. To ti trazis zbog neke prevare.
 
Sram te bilo, tako psujes. Za sta mogu da ti sluze ta pitanja? Da neces mozda da impresioniras baku iz komsiluka ili da ih das devojci koja ti se svidja, pa da pomisli da si heroj. Ne dolazi u obzir. To ti trazis zbog neke prevare.

Pevaljka, koji je tvoj problem? Sto neko trazi 2010. pitanja iz prethodne godine sa takmicenja? Sta je tu protivzakonito? Nije trazio pitanja sa sadasnjih takmicenja. A to sto psuje... To je stvar njegovih roditelja - ne ni tvoja ni moja.
 
Sta se ti mesas i podrzavas takvo ponasanje? On hoce da vara, a laze i godine, jer maloletni ne mogu da se prijave na forum, posto ne mogu ni da registruju e-mail. To jeste moj problem, reportercicu!

Odakle ti ideja da mladji od 18 godina ne mogu da registruju e-mail?
Pa moje dete je sa 11 godina sasvim legalno, bez laganja godina otvorilo sopstveni e-mail. Pre nego sto lupis takvu glupost molim te prvo proveri.
 
Ako je neko isao na skolsko takmicenje iz geografije ovih dana bicu mu zahvalan da napise zadatke koji su bili jer ja treba da idem za nekoliko dana :worth:

Ja sam u sedmom ili u osmom bio na takmicenju , ali nije bilo pitanja unapred, uzmi i procitaj to sto ti prof.daje .Sada sam 4. godina srednje, pa se sigurno izmenilo od tada .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top