Jel vam se deshava

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:
 
ova moja prskala samo jednom...al baš prskala...:sad2:
...posle joj bilo neprijatno...misim...ne znam što bi, al dobro...:confused:
...one od pre...u par navrata...ništa specijalno...

...samo dobar seks sa dobrim je8ačem, puno hemije i naravno pozitiva iz glave...

....nenadjebbiv...? pre oko mesec dana...
 
i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:

Prvih 10 godina sexa,zena nije imala orgazme..Sve sam cinio da mi kaze,gde je problem..Na kraju je rekla,da se uvek bojala da ce se upiskiti i da je prekidala autosugestivno.Naterao sam je..da ide do kraja..neka se upiski..da se prepusti svom ugodjaju..Od tada,je zena poludela za sexom..Nas sex traje i traje...nenadjebivo...inace...prvi put i jeste se upiskila..malo..Ali posle,su sve sami sokovi izlazili..Bas kako Ti to lepo kazes..."probije jorgan,carsav.."Uzastopni orgazmi...Inace,obozavam to..Gledati je znojavu,kako svrsava..dok "palica"radi svoj posao...Mozda zbog toga sto mi zena tesko svrsava..Sa drugima je bilo mnogo lakse natopiti te jorgane,jastuke,carsave..:)
 
i/ili koliko chesto..da vam se riba, zzena, shvalerka toliko isvrshava da njeni svrsh tj ejakulacija probije jorgan, charshav i natopi dushek :confused: :eek: i posle kad ustane josh joj niz noge curi :eek:
i da..shta je uzrok tome..dobar kurazz, dobar ebach, hemija, fizika, biologija, visha kosmichka sila ili sve zajedno? :eek:

i kad ste poslednji put imali nenadyebiv sex? :p :eek:

:heart::mrgreen:
a mozda samo ima infekciju? :think:
 
dešavalo se da, bilo vode k'o od kiše
noge taj nenadyebiv seks
ne znam ti ja šta je to, meni se digne i kad ukrstim prste sa njenim prstićima
tako da meni uvek lepo
važno je njojzi kako je
 
nema lepšeg brate momenta, nego kad osetiš kako ti ga steže vagina...ko da kaže...ne puštam ga...samo je moj...
a055.gif
 

Back
Top