NE DOZVOLIMO ZABORAV !!!!

Sirus The Virus

Primećen član
Poruka
892

braco i sestre

ne dozvolite da vaznost kosova nestane iz nase svakodnevnice, dusa me boli kad vidim kakva ravnodusnost se siri medju nama kad je kosovo u pitanju, jer nije samo kosovo u pitanju vec i srbija , vec i svi mi.
 
Poslednja izmena:
Vidis kako mozes da budes ozbiljan kad hoces :mrgreen:

@tema
Bice,bice,ako ne sada,onda za 100 godina,mi smo narod koji uvek sprovede poslovicu "oko za oko,zub za zub" :super:

svet ce pre ili kasnije da postane svestan kome je pomogao , doci ce vreme kad vise nece moci okrecati glavu kad im siptarska droga dodje pred njihova vrata , doci ce vreme kad ce nas da mole da opet dovedemo zakon na kosovo i da eliminisemo izvor najveceg zla u evropi.

siptari ce uskoro sami sebe dovesti u polozaj da im svet okrene ledja , a tada ce srpski oklop opet da zagrmi kosovskom - srpskom - zemljom!
 
Poslednja izmena:
Mi vodimo, reče on, novi Kosovski boj, međutim, ovoga puta vodimo ga bez čestitoga Kneza i bez časnoga Krsta. Namjesto čestitoga Kneza - nevjera, a u nevjere nema vjere, to je narod znao od pamtivjeka. Namjesto časnoga Krsta - "target", samoubilački znak boga Šive, koga sam našao u junu mjesecu u pustoj Patrijaršijskoj ulici koja vodi prema Pećkoj Patrijaršiji. Na njegovom mjestu sad se nalazi na prvoj kući, najbližoj Patrijaršiji, po prvi put poslije Kosovske bitke, albanska zastava.
 
Mi vodimo, reče on, novi Kosovski boj, međutim, ovoga puta vodimo ga bez čestitoga Kneza i bez časnoga Krsta. Namjesto čestitoga Kneza - nevjera, a u nevjere nema vjere, to je narod znao od pamtivjeka. Namjesto časnoga Krsta - "target", samoubilački znak boga Šive, koga sam našao u junu mjesecu u pustoj Patrijaršijskoj ulici koja vodi prema Pećkoj Patrijaršiji. Na njegovom mjestu sad se nalazi na prvoj kući, najbližoj Patrijaršiji, po prvi put poslije Kosovske bitke, albanska zastava.

neka ih stavljaju dok jos mogu , doci ce trenutak kad nece imati ni vremena da ih ponesu sa sobom albaniju
davno su prosla vremena kad se za ozbiljnije geo - politicke promene cekalo decenijama i vekovima , sad se sve desi cesto i preko noci , ali mi ne smemo dozvoliti da nas pobedi ravnodusnost i apatija jer je bas to ono sto hoce zapadni fasisti sa svojim slugama siptarima , hrvatima i muslimanima , znaju da ce jedan narod koji ima cilj pred sobom i koji ne popusta pre ili kasnije taj cilj i da ostvari , toga su svi svesni pa i siptari , samo se u nama uvek nesto koleba , bre ljudi shvatite da ce oni nas uvek da se plase , ne dozvolimo da pomisle kako nam je postalo svejedno.
oni znaju da je jedan narod sa slomljenim duhom porazen narod, zato apelujem na sve srbe koji vole svoju zemlju neka ne odustanu i ne klonu , cuvajte svoje, cuvajte srpstvo jer svi drugi cuvaju svoje bolje nego mi
 
Mnogo, još u osnovnoj sam imao puno drugara koji su zapalili sa kosova i dosli u Bg ;)

Šta je to "mnogo"? U osnovnoj si imao jednog u razredu, dvojicu, njih 15 ili je ceo razred, osim tebe bio sa Kosova i Metohije? Ili je to posebna škola za one koji su prodali imanje šiptarima i došli u centar Beograda?
Mislim da razumeš moje pitanje, na osnovu čega pišeš o takvim slučajevima kao nečemu čestom, standardnom ili uobičajenom? Znam da ima takvih, ali bih voleo da vidim neku statistiku koja može da nam pokaže realno stanje, a ne da se proizvoljno pozivamo na nešto.
 
Šta je to "mnogo"? U osnovnoj si imao jednog u razredu, dvojicu, njih 15 ili je ceo razred, osim tebe bio sa Kosova i Metohije? Ili je to posebna škola za one koji su prodali imanje šiptarima i došli u centar Beograda?
Mislim da razumeš moje pitanje, na osnovu čega pišeš o takvim slučajevima kao nečemu čestom, standardnom ili uobičajenom? Znam da ima takvih, ali bih voleo da vidim neku statistiku koja može da nam pokaže realno stanje, a ne da se proizvoljno pozivamo na nešto.

Nekoliko drugara a i na sve strane sam sretao ljude koji su poreklom sa kosova, znači rodjeni su tamo... Sta ti to značI? :roll:
Naravno, ne mislim na heroje iz 1999 godine.
 

braco i sestre

ne dozvolite da vaznost kosova nestane iz nase svakodnevnice, dusa me boli kad vidim kakva ravnodusnost se siri medju nama kad je kosovo u pitanju, jer nije samo kosovo u pitanju vec i srbija , vec i svi mi.

Не брини - када је умро Патријарх Павле НИКО НИЈЕ ЗВАО ОНОЛИКИ НАРОД... тако ће бити и са Косметом ... само ће једнога дана народ изаћи... сети се какав је одазив народа био за митинг КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ...

А није лоше запамтити КАКО СУ ОКУПАТОРИ ПОДЕЛИЛИ ПЛЕН :

Serbian religious and hystoric treasure on Kosovo
naslov_eng.gif
.

KOSOVO_MAP.JPG
LEGENDA_ENG.GIF
.

Number of destroyed and desecrated Serbian shrines in different zones of responsibility of KFOR units deployed in Kosovo and Metohia (total 76)

21 ch.
z_us.gif

21 ch.
z_it.gif

17 ch.
z_de.gif

10ch.
z_uk.gif

7ch.
z_fr.gif


NATO and UN results:
Christians churches - destroy! Mosques by Saudi money - build!
kosovo._map.jpg
 

Back
Top